Skocz do zawartości

Jeden komputer wiele monitorów


msiedlecky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Googlam i googlam ale nie moge znaleźć czegos co by mi odpowiadało.

Szukam czegoś co bedzie działac tak, ajkbym miał 3 niezależne kamoputery, połaczone myszka i 3 monitorami :)

Żeby z jednej skrzynki wychodziły 3 monitory, z oddzielnymi paskami zadań, skr. klawiszowe tylko w aktywnym monitorze, najlepiej jakbym mogl tez odpalic aplikacje na monitorze 1 i zeby widoczna byla na monitorze 1 w pasku zadan. na monitorze 2.... itd. Interakcja po przejsciu myszka. Nie wiem czy dobrze opisałem, ale mam nadzieje ze ktos wychwyci idee i pomoze odszukać soft do takich rozwiązań.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam dwóch monitorów i programu DisplayFusion Pro. W ustawieniach można zmienić to o czym piszesz - pasek na każdym i aplikacje uruchomione na bocznych monitorach dostępne na pasku na głównym - jeśli dobrze zrozumiałem Twoją myśl.

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla grafików są też karty graficzne, które obsługują kilka monitorów :) i takie rozwiązanie mi osobiście najbardziej odpowiada ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje na systemie.. ? To co dla Ciebie jest oczywistym, dla mnie takim być nie musi. Zwłaszcza, że w podstawie widzę przynajmniej trzy warianty systemowe(nie wspominając już o wersjach owych systemów). Czy monitory dla Ciebie, czy może chcesz podczepić dodatkowo klawiatury oraz mychy i zrobić kilka stanowisk z jednego kompa? Ha? Bo tak też się da :P Konkretnie proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności