Skocz do zawartości

Koniec SPAMu? Od dzisiaj będzie on legalny


Vax

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie w sumie dobry ruch. I tak dostawałem mnóstwo maili o treści "prosimy o zgodę na przesłanie oferty handlowej". Zapewne tyle samo będę dostawał teraz faktycznych ofert i prędzej się zapoznam z ofertą niż wyrażę zgodę na nie wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było tylko ograniczyć odstęp czasowy pomiędzy ofertami z tej samej firmy, bo znając życie teraz będę otrzymywać 4 mali dienie od swojego ulubieńca :D jeden o piramidach, drugi o sofcie do zaplecza, trzeci o skrypcie katalogu, czwarty o polskim MS linkach TR i tak w kulko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by to cos zmieniło. Wczesniej wysyłano ofertę z pytaniem o mozliwośc wysłania oferty. Teraz będą wysyłac bez pytania. A to cos jednak sie zmieni, meile będa mniej ważyć. Nie ma jak brac kasę za tworzenie durnego prawa, to jest biznes :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by to cos zmieniło. Wczesniej wysyłano ofertę z pytaniem o mozliwośc wysłania oferty. Teraz będą wysyłac bez pytania. A to cos jednak sie zmieni, meile będa mniej ważyć. Nie ma jak brac kasę za tworzenie durnego prawa, to jest biznes :)

Raczej będą ważyć więcej, bo można będzie bezkarnie załączyć 3 tony grafik, multimediów i pdf'ow..

trzeba będzie dopieścić filtry antyspamowe ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był tu temat na forum gdzie gosciu upubliczniał adresy które mu słały na skrzynkę firmową. Teraz to już napewno łamie prawo :)

a niby dlaczego? jak ktoś przysyła ofertę to jest oferta publiczna i wszystkie dane są publiczne (sam spamer tak zadecydował wysyłając to na lewo i prawo)

to jakby mnie skazali za to że powiedziałem ze w tym to a tym sklepie jest chleb -> ten chleb to też oferta publiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności