Skocz do zawartości

Top Solutions, Sunrise system


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Haha, jeden z milszych tematów w tym tygodniu (przynajmniej ani słowa o algorytmach:D).

Od dzisiaj T.S. dołącza do mojej listy firm, które stawiam znajomym jako 'przykład' obok S.S. i P. :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tych dwóch firmach. Coś mi świta że chyba z jednej do mnie dzwonili. Zaproponowali pozycjonowanie frazy na miasta: białystok, ełk, warszawa, raz łódź jeśli dobrze pamiętam. Gdy zapytałem jak będzie wyglądała oferta pozycjonowania samej frazy na Polskę, Pani odpowiedziała iż jest to trudne hasło i trzeba było by się zastanowić.

Na frazy regionalne to sobie jakoś sam radzę, choć uważam się za amatora :)

Aco do tej strony:

https://www.swiatartysty.pl/

To chyba bym się wstydził pokazać jej w referencjach.

Idealny katalog stron dla twojej witryny- dodaj swoją stronę bezpłatnie.
Polecam serwisy o zdrowiu i urodzie: pieknojestwtobie.com oraz twojmedyk.pl
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal mam gdzieś ofertę od TS w sprawie katalogu zgredkowego

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuś chrystuś, aleś ta się napieli na dwóch bidoków!

Dwóch użytkowników się zarejestrowało, żeby wam przekazać jak to cudownie w mleku i miodzie się ich strony tapalają, jakież to cudowne usługi na poziomie wiadomości w tv im sprzedali a tu się od razu banda SEŁOWCÓW rzuciła...

i ja się tak teraz zastanawiam, co ich CEO guru masta blasta pomyśli jak to przeczyta: moi kochani specjaliści ds. Buzz marketingu przez duże M. dzielni są! W mrowisko weszli i się zjeść nie dają! :)

A tak już zupełnie na poważnie:

https://internet-image.pl/usuwanie-negatywnych-tresci/

To jest marketing ePR przez Mega M. - jak się treść w necie nie podoba szefostwu to zdepozycjonują, prawnikiem poszczują.

A teraz jeszcze raz na poważnie - Uwielbiam to forum! :)

Bardzo wściekła meblościanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za bełkot?

Jezuś chrystuś, aleś ta się napieli na dwóch bidoków!

Dwóch użytkowników się zarejestrowało, żeby wam przekazać jak to cudownie w mleku i miodzie się ich strony tapalają, jakież to cudowne usługi na poziomie wiadomości w tv im sprzedali a tu się od razu banda SEŁOWCÓW rzuciła...

i ja się tak teraz zastanawiam, co ich CEO guru masta blasta pomyśli jak to przeczyta: moi kochani specjaliści ds. Buzz marketingu przez duże M. dzielni są! W mrowisko weszli i się zjeść nie dają! :)

A tak już zupełnie na poważnie:

https://internet-imag...tywnych-tresci/

To jest marketing ePR przez Mega M. - jak się treść w necie nie podoba szefostwu to zdepozycjonują, prawnikiem poszczują.

A teraz jeszcze raz na poważnie - Uwielbiam to forum! :)

Wszystko, ale kłamstwa i chamstwa nie zniese ........ każdy [ nierzetelny partner ] z firm SeO 2 razy traci ... i podwójnie to do niego wraca !!!

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z Top Solutions jestem zadowolony, w niecałe pół roku ponad połowa fraz jest w Top 10, a reszta fraz cały czas idzie do góry. Tylko ja im się przypominam, co jakiś czas. Prawda jest taka, że jak sam nie będziesz monitorował sprawy to wszystkie firmy Cię zleją, tak miałem poprzednio w innych ciekawych firmach gdzie dali mi super cenę, tylko co z tego jak pozycje były w drugiej setce, a jak chciałem z kimś pogadać to ni widu ni słychu, tu kontakt jest normalny i w dodatku rzeczowy, dla mnie git.

Hahahaha, brzmi wiarygodnie :D

@Tomaan: zlecałeś im coś?

Nie, przejmowałem ich klienta i widziałem, że gó**o było zrobione. Klienta nabijali w abonament.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej postawić na top 5, z Twojego miasta. Tam pewnie będą stawki niższe.

Dokładnie wyjąłeś mi to z ust

1) będzie taniej

2) klienta mieszkającego "ulicę dalej" się nie dyma bo wiadomo jak sie to kończy

A co do strony to widziałem lepsze, ale jak będzie mi się chciało to zrobię jakieś Demo też na wordpressie - pozatym ślub kojarzy mi się z wesołymi kolorami jakąś swawolą, a Ta strona niby kolory ma, ale przytłacza trochę :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności