Skocz do zawartości

Sprawdzenie strony.


Daro1003

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chciałbym jeszcze zapytać odnośnie przekierowania 301 nie wiem czy mogę w tym dziale. Jak powinien nazywać się plik dokładnie ?? I jak mogę sprawdzić czy on działa ? Mam w folderze głównym strony plik tekstowy o nazwie htaccess.txt i czy w niem muszę zmienić wpis w tym co mam obecnie są jakieś dziwne wpisy nie takie jak czytałem ?? Wiem co ma być w tym pliku bo doczytałem lecz nie wiem jaką dokładnie ma nosić nazwę ażeby działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy jest sęs...

Sens chyba ;)

Jest sens poczytać, strzelić jakiś kurs pozycjonowania. Ważne żebyś wiedzę przyswajał metodycznie, nie "po łebkach".

Przykładowo po kiego grzyba masz coś takiego:

<meta name="keywords" content="automatyka do bram Tarnów, elektryk Tarnów, alarmy Tarnów, automatyka do bram Dębica, elektryk Gorlice, alarmy Dębica, autmatyka do bram Gorlice, montaż telewizji DVB-T Tarnów, elektryk Dębica, montaż telewizji DVB-T Gorlice, montaż telewizji DVB-T Dębica, automatyka do bram Gorlice, monitoring Tarnów, monitoring Gorlice, monitoring Dębica, domofony Gorlice, domofony Tarnów, domofony Dębica,"

A następnie:

<meta name="description" content="Montaż oraz serwis systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, automatyki do bram skrzydłowych przesuwnych drzwi garażowych oraz montaż szlabanów wjazdowych. Montaż naziemnej telewizji DVB-T oraz telewizji satelitarnej. Budowa instalacji elektrycznych, instalacji alarmowych oraz instalacji telewizyjnych. Montaż czujników dymów gazów wraz z powiadamianiem GSM."

W tytule dałbym jakąś miejscowość skoro działasz lokalnie.

Powiem tak- zalicz podstawy a później zadawaj pytania :)

po edycji: brak na tej stronie personalnego podejścia. Teksty masz nie najgorsze ale trochę "klepane". Brak zdjęć z Twoich realizacji i referencji. IMHO nie potrzebne wtyczki społecznościowe ale to rzecz, że tak powiem gustu. Chcesz "lubię to" przy automatyce bramy? Masakra.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przydałby się jakiś dobry kurs pozycjonowania. Czy coś kolega może polecić ??

A co do tych opisów jakieś słowa kluczowe muszę podać oraz jakiś opis strony.

A i jeszcze co z tym przekierowaniem da się to sprawdzić czy działa czy zrobiłem dobrze plik i czy go w odpowiednim miejscu umieściłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czy coś kolega może polecić...

Jeden masz przy moich postach. Jest też gdaq ze swoim kursem. Tak na serio i na spokojnie łatwiej Ci się będzie po kursie w tej seomagii poruszać :

P.S. Opisy masz zbyt długie. O to mi chodziło. Nie wiem też czy i jak sprawdzałeś frazy.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gdaq korzystałem zakupiłem nawet jego książkę którą przestudiowałem widocznie chyba słabo ale nie ma w niej dobrze opisanej optymalizacji strony. Np mam problem z tym przekierowaniem i z tego co się dowiedziałem za to dostałem filtr od gogle. Frazy natomiast wymyśliłem sam niczym nie sprawdzałem tz. trochę narzędziem gogle co gdag podaje w książce. Nie wiem jak wyszukać najlepsze frazy i słowa kluczowe dla moich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że skuteczność kursów zależy od Twojego podejścia.

Moje dwie ostatnie rady w tym temacie:

- używaj wyszukiwarki tu, na PiO oraz Google do odnalezienia odpowiedzi na Twoje ewentualne pytania,

- zrób sobie listę seoblogów- warto znać więcej punktów widzenia na to samo zagadnienie :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, ale chyba zacznę od zbudowania nowej strony i zoptymalizowania jej odpowiednio zanim zgłoszę ją do jakiegoś katalogów żeby była indeksowana już bez błędów. Strona www.instalacje-serwis.pl była pozycjonowana przez jakiegoś gościa z allegro i jak się dowiedziałem to poprzez śmieciowe https://www.top.metrocafe.pl/37034/atomatyka-dla-ciebie-nowe-technologie/ katalogi i za pomocą kopii wikipedii

https://www.chinoartelengua.com/wiki/index.php/Nowoczesne_instalacje_elktryczne_i_automatyka_domowa_oraz_przemysłowa._bdc537

https://pl.sistemacommons.org/index.php?title=Elektryka_i_usługi_z_zakresu_automatyki_domowej_i_przemysłowej._0d16d7

Linków jest ponad 2000. Tak mi napisał pewien pan odnośnie audytu SEO dla mojej strony i że nie warto coś robić z tą stroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności