Skocz do zawartości

Jakie tanie konto firmowe walutowe dla firmy?


Kesera

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście mam walutowe w ING lecz nie dla firm, myślę jednak, że ich oferta jest warta uwagi ;)

https://www.ingbank.pl/male-firmy/konta-firmowe#tab=4

tutaj szczegółów nie znam :P

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Getinu nie polecam ;) mam konto w getinonline, tylko dlatego, że darmowe przelewy i zero za bankomaty etc ;) oni chyba z IdeaBank współpracują jeśli chodzi o firmy, tam pewnych dokładnych zależności nie znam Mbank i Multibank z tego co wiem byłe BRE jeszcze sprawdzić opcję, reszty nie wiem więc się nie wypowiem :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mbanku nie można przelać pieniędzy z konta w USD na inne, trzeba najpierw wykonać przelew własny na 2. rachunek w mbanku po złodziejskim spreadzie.

Można! Tylko trzeba poklikać.

Specjalnie masz tylko funkcje "Przelew własny" pod numerem konta, ale jak klikniesz w nazwę konta walutowego i następnie w menu masz "Przelewy" i tam jest "Przelew jednorazowy". 3 kliknięcia i możesz spokojnie zrobić przelew do internetowego kantoru, żeby ominąć niekorzystny kurs w mbanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majsterseo: Alior Sync to jest wypuszczona beta, która ma mnóstwo bugów, zwiech i ciągłe zmiany regulaminów. Poczytaj w Sieci opinie o tej usłudze zanim się wkopiesz. Może już się zmieniło, ale generalnie miesiąc, dwa temu byli załamani Syncem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Getinu nie polecam ;) mam konto w getinonline, tylko dlatego, że darmowe przelewy i zero za bankomaty etc ;) oni chyba z IdeaBank współpracują jeśli chodzi o firmy, tam pewnych dokładnych zależności nie znam Mbank i Multibank z tego co wiem byłe BRE jeszcze sprawdzić opcję, reszty nie wiem więc się nie wypowiem :)

Ale dlaczego nie polecasz? Chyba nie dlatego z współpracują z kimś tam?

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W tym linku znajdziesz akutalne porównanie kont walutowych w sieci: https://www.comperia.pl/gdzie-po-konto-walutowe.html - zobacz sobie ich wszystkie wady oraz zalety a także zdecyduj się na ofertę najlepszą dla siebie ;)

Sam posiadam takie konto w BPH i ogólnie jestem zadowolony -wygodne i dość tanie w stosunkowo do innych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności