Skocz do zawartości

Laptop do 1500zł - pomoc w wyborze


Beckson

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

W najbliższym czasie planuję kupić sobie komputer przenośny. Mój budżet na ten cel, to jakieś 1500zł. Szukam sprzętu całkiem wydajnego, głównie do pracy biurowej (internet, pakiet office, może trochę edycji grafiki). Spodobał mi się ASUS U82U.

Wiadomo, producent mocno zachwala swoje urządzenie - ja chciałbym to zweryfikować z rzeczywistością. Gabaryty ten laptop ma bardzo fajne. Szukam rozwiązania właśnie w tej rozdzielczości od 13 do 14". Miałem netbooka, ale do komfortowej pracy jest on moim zdaniem zbyt mały.

Cena tego laptopa jest wręcz mistrzowska - 1299zł. Chodzi dokładnie o ten model: https://www.x-kom.pl/...0-4gb-320.html#

Co o tym sądzicie? Może ktoś takiego posiada? Będę wdzięczny za wszelkie rady i pomoc.

Pozdrawiam,

bodylike.pl - naturalne kosmetyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie błyszczącą matryce...

Dawno nie rozglądałem się za laptopami ale ja swój kupiłem prawie 2 lata temu i ma podobne parametry (tyle że intel procek) a dałem za niego też ok. 1500zł.

Co do firmy to polecam Compaq.

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu i obejrz tego asusa, zobacz jaką ma klawiature i co sie dzieje pod delikatnym naciskiem :D

Weź pod uwagę, co sie dzieje z płytą główną przy przenoszeniu lapa(np. jedną ręką).

Potem zdecyduj :D

I jeszcze jedno - to precek "powiązany" a grafiką AMD, osiągi naprawde nie są rewelacyjne w porównaniu np. z I3(najsłabszym).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić: https://allegro.pl/okazja-lenovo-b580-core-i3-4gb-500gb-hdmi-usb-3-0-i2940707950.html

za tą cenę po roku (model B570 czyli ten jest nowszy) sprawuje się bardzo dobrze.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele więcej za niewiele więcej :)https://www.morele.ne...c0y54ea-531584/

Kupowałem miesiąc temu i tak - bateria 3x film, Windows 8 bez żadnych zaciec itp, Procesor + grafika + pamięć obiecują sporo jak za te pieniądze. HP.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony tu lenovo również polecę, dobre wykonanie, stabilny pod naciskiem(dużo jeździ), dobra klawitura(nie przejedź sie na jakiejś toshibie co po lewej ma krótki shift łamany ze znakim /, porażka :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu kupilem laptopa wiec jestem w miare w temacie. Mialem podobne wymagania i budzet do twojego, jednak zalezalo mi na matrycy 17 cali i dedykowanej karcie graficznej. Ostatecznie zdecydowalem sie na:

https://allegro.pl/laptop-acer-v3-731g-2x2-40ghz-4gb-500-gt-630m-1gb-i2943504728.html

Jestem zadowolony. Ten model posiada najwygodniejsza klawiature z jaka sie spotkalem, dodatkowo posiada dwa porty USB 3.0 co robi roznice przy zgrywaniu kilkugigabajtowych folderow.

Z tego co widzialem, ciezko znalezc w tym przedziale cenowym laptopy z matowa matryca, a jest ona przydatna tylko wtedy gdy w ekran swieci slonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie błyszczącą matryce...

A ja tam sobie chwale błyszczącą matrycę. Nie pracuję w ogrodzie w słońcu, przez okno też mi nic na matryce nie świeci i nie ma żadnych problemów z odbijaniem światła.

Przynajmniej mam ostre i żywe kolory, czarny jest czarny a nie szary jak to bywa w matrycach matowych.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli od czasu do czasu bedziesz pracowal z Photoshopem, na twoim miejscu rozgladalbym sie za modelami z dedykowana karta graficzna z wlasna pamiecia. Wiekszosc tanszych laptopow posiada zintegrowana karte z pamiecia wspoldzielona i wlasnie dzieki temu sa tansze :P Sam zmienilem laptopa glownie z tego powodu, ze predkosc dzialania Photoshopa byla momentami frustrujaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności