Skocz do zawartości

Gry online na stronie


lolki

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wziąć? Z Google oczywiście... ;)

Gry flash nie wymagają żadnej specjalnej konfiguracji serwera, za to ktoś, kto będzie chciał zagrać w gry na Twojej stronie musi mieć zainstalowany Macromedia Flash Player / Shockwave Player (w zależności od tego, jakie gry umieścisz).

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki najlepiej brać z innych stron zapisując je jakims specjalnym programem do zapisywania flashy ze stron , ewentualnie firefoxem zapisując całą stronę a później w plikach odszukać flasha .

Większość stron w trosce o transfer serwer'a udostępnia gry pobierając je ze bezpośrednio ze strony autora .

Na mojej stronie z grami online około 300uu/400wizyt /dzień zużywał 7-9GB na miesiąc .... Więc serwer raczaj z dużym transferem jeżeli chcesz trzymać je u Siebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki najlepiej brać z innych stron zapisując je jakims specjalnym programem do zapisywania flashy ze stron , ewentualnie firefoxem zapisując całą stronę a później w plikach odszukać flasha .

Tak... a jak szukasz grafiki do strony to wejdź na google i poszukaj fajnych stron... skopiuj sobie od nich całą graifkę i strona gotowa...

Może by tak troszkę o prawach autorskich pomyśleć.

I oczywiście - najlepiej jeszcze gry we flashu nie umieszczaj na swoim serwerze, bo przecież możesz transfer marnować komuś innemu.

To jest piękne... nikt się nie przejmuje tym, że po to ktoś robi grę i umieszcza ją na stronie, by to właśnie na jego stronę ludzie wchodzili.

Powstaje pełno stron gdzie podejście do gier online jest takie jak by to była kopia dmoza czy biblia i inne śmieci.

A zatem moja odpowiedź jest taka - jeśli chesz mieć gry online na swojej stronie to wspomniany miniclip jest dobrym źródłem, bo dużo gier jest udostępniana w ten sposób. Inna możliwość jest taka: znajdź developera gier... zapłać mu za zrobienie gry i od tej pory możesz ją mieć na stronie.

Cała reszta to jest zwyczajna kradzież i łamanie praw autorskich - oczywiście jeśli autor danej gry nie zezwolił na jej publikację na innych stronach.

Dam wam przykład. Na cda.pl jest gra mojego autorstwa "9 planet", której nigdy nikomu nie pozwoliłem kopiować ani umieszczać na stronie - transfer w chwili jej umieszczenia wzrósł mi o 100% ponieważ moja strona nie jest taka popularna jak wspomniana przed chwilą. I cóż - nikt nie zapytał mnie nawet czy może tą grę tam umieścić :wow:

A co z kosztami jakie poniosłem i czasem jaki włożyłem w tą grę? To ja musiałem kupić sobie flasha a nie właściciele tej strony. Dodam, że gra pojawiła się również na innych mniejszych stronach i nikt o to nawet nie zapytał :/

Dlatego jeśli nie masz pewności, że daną grę można umieszczać na swojej stronie to zwyczajnie zapytaj o to autora. Ja np. niektóre gry (narazie jedną ale będzie więcej) udostępniam za darmo do publikacji... ale tylko niektóre! Miniclip również nie udostępnia wszystkich gier - a często udostępnia jedynie demo gry.

A zatem sprawa nie jest tak prosta i oczywista jak by się niektórym wydawało!!! :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście piractwo nie wchodzi w grę, szukałem gier i tak jak piszesz Gryzonie gry sa czyjąś własnością i ktoś ma prawa autorskie, to trzeba uszanować. Znalazłem kilka stronek które udostępniaja zawartość webmasterom m.in miniclip. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności