Skocz do zawartości

Operator narodowy i jego pomysły reklamowe


golum

Rekomendowane odpowiedzi

To nie reklama

https://www.blog.mediafun.pl/lipdub-orange-akademia-q-jakosci-wyciek-czy-kiepska-kampania/

Druga, jest taka, że ten żałosny Lipdub to efekt jakiegoś szkolenia ze współpracy zespołowej. Niektórzy jeżdżą do lasu, zespołowo pokonują tor przeszkód lub współpracują podczas wspólnej zabawy w paintball by wieczorem skończyć na wspólnym imprezowaniu. Być może, teraz na szkoleniach kręci się lipduby, co w swoim założeniu integrowania zespołu nie jest takim złym rozwiązaniem. Zespół ludzi pracuje nad wspólnym projektem, który jest z natury zabawą i podejrzewam, że zarówno podczas przygotowywania scenariusza, układania „choreografii” i samego kręcenia było mnóstwo pozytywnych emocji.

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda pracowników, że musieli w takiej żenadzie brać udział

Dlaczego?

Zazwyczaj tego typu wydarzenia traktowane są z humorem. Pracownicy z chęcią biorą w nich udział, nie jest to przymus.

Podejrzewam, że ten film miał pozostać wewnętrznym. Jeden z dowcipnisiów opublikował na YT, pewnie bez zgody.

Poza tym, Orange nie jest operatorem narodowym.Skąd ten pomysł?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szlafrock

Orange, do nie dawna TP S.A., chcąc zerwać z niechlubnym mianem monopolisty, sam przeprowadził kampanię promując hasło "operator narodowy".

Część z tych osób może i się bawiła i była zdystansowana do sytuacji, ale dużo osób, sądząc po minach, nie była specjalnie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nosie mam, czy pracownicy zrobili to z chęcią, czy zostali zmuszeni, nikt pióropusza w gołej d. nie miał (kilku się wygłupiało, ale raczej z własnej woli), więc co to za "poniżenie". Kawałek nie jest porywający ani nie zachęca do skorzystania z usług, a podany w kontekście "żenady" pewnie odniesie skutek odwrotny do zamierzonego, ale kto wie, jak będzie. Może sprawdzi się starosłowiańskie przysłowie "Nieważne co mówią, ważne żeby mówili" i dzięki temu viralowi wszyscy uznają Orange za "operatora narodowego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nieważne co mówią, ważne żeby mówili" i dzięki temu viralowi wszyscy uznają Orange za "operatora narodowego"

Właśnie o to w tym chodzi. Aby przekazywać sobie informacje o firmie, filmie, aby kreować hasło "operator narodowy". :)

Utrwalać w świadomości ludzi markę.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TP był traktowany jak operator narodowy, niestety ja byłem bardzo zły gdy połączyli się z Orange, gdyż w końcu przejęła obca marka linie telefoniczne za które ja płaciłem TP no ale cóż ;) ja tam złego słowa nie powiem na kontakt bezpośredni z ich serwisem czy osobami zajmującymi się usuwaniem awarii, ale wkurza mnie, że z ofertą dzwonią mi do domu na pół roku przed końcem umowy i to jakieś niezależne firmy kit mi wciskają, mówi się im raz, ze podpisuje umowy osobiście to za dwa dni znów dzwonią ehh..

W sumie to przy nowej umowie mam do 20 mega, (koło 8 jest i tak dobrze ;) telewizja plus tam chyba dwa kanały HD i orange sport, no i telefon stacjonarny 15 minut gratis (który jest bo jest) za wszystko mam rachunek 98,20 zł nikt ich nie przebije, bynajmniej nie tu

Wydaje mi się, że to co zaprezentowali to miał być projekt końcowy takiego szkolenia (polegający na wspólnym zrobieniu czegoś śmiesznego, innego modnego, a takie coś po szkołach robią jako reklamę) nie wszędzie trzeba pić do 6 rano :P ( ale musiałem i to przeżyć jak i pewnie niektórzy z was ogniska "integracyjne" gdzie mężatki opowiadają o swoim nieudanym życiu seksualnym, trójce dzieci i mężu co nie zmienia skarpet ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zacząć od tego, że to żaden lipdub.. daleko temu do prawdziwego lipdub'u - to jakaś sieczka, która na 99,99% była wymyślona przez jakiegoś Creative Director'a, do której większość pracowników została "zmuszona".. O jakości tekstu i rymów niech wypowiedzą się kopyrajterzy - do mnie ten txt nie mówi ;) bit też niskich lotów.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorszy zasięg od Orange ma mój drogi PLUS, i nawet za granicą wrzucam Orange kartę gdyż PLUS w wielu miejscach nie działa ;) w Mozambiku prędzej na nich stawiam niż na inne sieci ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności