Skocz do zawartości

Operator narodowy i jego pomysły reklamowe


golum

Rekomendowane odpowiedzi

Gorszy zasięg od Orange ma mój drogi PLUS,

Tu będę się z Tobą kłócił.

Oranga nic nie przebije w zasięgu i "jakości" usług.

PS. W sensie, mówię o sieci komórkowej.

Czyli miałem rację. Świetna zabawa, jednak znalazł się "uczynny inaczej", który nie wytrzymał i opublikował.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepsze :)

Mi się to kojarzy z Mini Listą Przebojów ;)

a tak w ogóle z naszej branży to wystarczy popatrzeć na niektóre filmiki Matta C. znacznie głupsze bywają. Może i mają jakiś uśmiech wzbudzać z założenia, ale raczej jest to niemożliwe u webmastera, któremu tydzień wcześniej dosrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Golum

Nie jest operatorem narodowym bo nadal pozostaje nim tepsa, a Orange to Tylko marka

Mi tam sie podoba (szczególnie fragment o mnie jako tejemniczym kliencie), ja słyszałem ze to wrzucił jakis pracownik, a ktos z góry jednak stwierdził, ze to nie nadaje sie na film promocyjny wiec skasowali... Do tego momentu był officialny

Jakis czas potem ktos mirror tego filmu wrzucił i stał on sie zgodnie z oświadczeniem Orange nieofficialny

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gorszy zasięg od Orange ma mój drogi PLUS

Zasięg może niezły tylko niewiwle ma wspólnego z transmisją danych/rozmów. W Orange często zasięg jest, rozmowy/danych nie ma, lub zrywa się po minucie, dwóch.

Za to widać kosmiczne nakłady na reklamę i sprzedaż za wszelką cenę, a nie ma czego sprzedawać bo infrastruktura od dawna nie wyrabi, ja od ok. 2 lat widzę ciągły spadek jakości i kolejno przewalam wszystko do innych operatorów.

C.png

C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności