Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wypłata zrealizowana za pomocą automatycznego wygenerowania rachunku - zlecona 15. marca rano, 17. marca przed północą wdrożona do realizacji (rachunek przyszedł na e-mail), dzisiaj pieniądze już są na koncie. Podsumowując - nie jest źle :)

PS. Wypłata za drugą wygraną w konkursie zrealizowana już na drugi dzień :)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł :) Jak tylko skończymy bieżące prace na pewno dodamy taką możliwość.

To czekam na bonus jakiś :D

Moglibyście wprowadzić na szybko możliwość edycji zlecenia.

Bo nie można nic poprawić i trzeba wstawiać nowe.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa porcja uwag.

1.Edycję znalazłem, ale powinna być widoczna od razu a nie w momencie anulowania zlecenia.

2. Przydałoby się jakieś ukrywanie zakupionych/zleconych tekstów, zleciłem tam ostatnio trochę pisania i ogólnie robi się bałagan. Przydałby się jakiś checbox czy coś "ukryj" i wtedy mógłbym jakoś np. ukrywać wykorzystane teksty.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wprowadziliśmy największą aktualizację od początku istnienia serwisu - oto najważniejsza lista zmian:

- możliwość zdefiniowania w zleceniach listy artykułów, a dla każdego z nich listy słów kluczowych, które muszą się znaleźć w treści

- spodobał Ci się zakupiony wcześniej artykuł ? teraz możesz już nie tylko wyszukiwać gotowych tekstów wybranego Autora ale również zlecić mu napisanie nowych !

- możliwość określenia zakresu częstotliwości w jakiej powinny pojawić się słowa kluczowe w zleconych do napisania artykułach

- opcja grupowania zakupionych tekstów/zleceń w projektach

- eksport tekstów na stronę działającą w systemie WordPress(wkrótce kolejne) oraz adres e-mail(w formacie txt, xml)

- system wiadomości między Zleceniodawcą a Autorem

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie widzę możliwości grupowania artykułów przez autora - nie jest dostępna czy gdzieś mi umyka?

2. Jak wygląda takie zlecanie tekstów konkretnej osobie, od kiedy liczy się czas wykonania zlecenia?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie widzę możliwości grupowania artykułów przez autora - nie jest dostępna czy gdzieś mi umyka?

Autorzy nie mają jeszcze takiej możliwości

2. Jak wygląda takie zlecanie tekstów konkretnej osobie, od kiedy liczy się czas wykonania zlecenia?

Autor otrzymuje powiadomienie na e-mail o tym że kupujący chce aby wykonał nowe zlecenie - jeżeli w ciągu 24 godzin nie podejmie się jego realizacji zlecenie albo jest anulowane albo udostępniane publicznie (zależy co wybrał zamawiający).

Czas wykonania liczy się tak samo jak przy innych zleceniach - od chwili podjęcia się realizacji przez Autora

ciągle wywala 500 przy próbie dodania zlecenia

usterka została usunięta

Edytowane przez GieldaTekstow.pl

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wtedy powiadomienia otrzymują też inni użytkownicy?

Bo przed chwilą dostałem powiadomienie, po 1-2 sekundach zaglądam na stronę, a zlecenie nie jest już aktywne.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wtedy powiadomienia otrzymują też inni użytkownicy?

Inni użytkownicy dostaną powiadomienie o tym zleceniu po 24 godzinach jeżeli wybrany przez kupującego Autor nie podejmie się jego realizacji - wcześniej nie mają do niego dostępu

Bo przed chwilą dostałem powiadomienie, po 1-2 sekundach zaglądam na stronę, a zlecenie nie jest już aktywne.

Maksymalny czas od aktywacji zlecenia do wysłania powiadomienia to 1 minuta - inny użytkownik mógł w tym czasie akurat przeglądać listę otwartych zleceń i podjąć się jego realizacji

Edytowane przez GieldaTekstow.pl

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności