Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie brakuje mi jeszcze opcji wstawiania tylko synonimów do dostarczonego tekstu.

opcja została dodana

Swoją drogą, wcześniej wspominaliście, że "przy następnej aktualizacji" autorzy dostaną możliwość segregowania swoich dodanych tekstów. Nie wprowadzono jeszcze tej opcji, czy gdzieś mi umyka?

opcja została dodana

No właśnie, mam pomysł na nową funkcję w serwisie

Zakładka, a w niej dwie inne: dla kupującego i dla sprzedawcy. Sprzedawca ma panel dodawania tekstu, gdzie może ustalić cenę brutto (zawierającą w sobie stałą prowizję za pośrednictwo, np. 5% - dzięki czemu z góry wie, ile kupujący zapłaci za tekst). 1) Sprzedający wrzuca tekst, 2) w serwisie zostaje wygenerowany kod, który następnie sprzedawca przesyła kupującemu. Kupujący w swoim panelu ma okienko do 3) wpisania kodu. Po zatwierdzeniu wyświetlają się ogólne informacje o tekście (ile znaków, temat) i 4) "Dodaj do koszyka".

Żadnego sprawdzania unikalności, jakości tekstu; po prostu stała prowizja za pośrednictwo pomiędzy copywriterem i nabywcą, którzy znają się poza serwisem i jedynie chcą rozliczyć się "na fakturze". Wówczas ja nie musiałbym korzystać z pomocy firmy znajomego, a i Sindirius i inni copywriterzy też pewnie chętnie skorzystaliby z takiego rozwiązania

Ok, to czekam na kubek za "innowacyjność"

dziękujemy za sugestię, jeszcze nie wiem czy i w jakim zakresie zostanie ona wprowadzona, ale pomysł jest ciekawy :)

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę, aby coś się zmieniło w zakresie grupowania tekstów. Nadal są wszystkie razem, zmieszane jedne z drugimi, a dodanie ich do kategorii nic nie zmienia.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę, aby coś się zmieniło w zakresie grupowania tekstów. Nadal są wszystkie razem, zmieszane jedne z drugimi, a dodanie ich do kategorii nic nie zmienia.

Aby wyświetlić wszystkie teksty z danej kategorii należy wybrać ją z listy 'Kategoria tekstu' widocznej w kryteriach wyszukiwania

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, bardzo mi się podoba, szkoda że nie ma większego podglądu na przykład 120 znaków z początku środka z 120 i końca. Ponieważ przy tworzeniu zaplecza jest to trochę istotne. Dobra wyszukiwarka. Podobają mi się ceny ponieważ za paręnaście złotych możemy dostać dobrze merytoryczny tekst. Mogę stwierdzić iż są niedobory tematów o pracy, biznesie, edukacji, tematów dotyczących ustaw, jak chodzi o pracę w Polsce wiek emerytalny itd. Jak na razie mało osób tworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, bardzo mi się podoba, szkoda że nie ma większego podglądu na przykład 120 znaków z początku środka z 120 i końca.

przy 1000 znaków masz już połowę tekstu :D, raczej nie przejdzie

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pierwsze wrażenia mam nie zbyt zachęcające niestety. Dodałem zlecenie, dając nawet sporo czasu na napisanie bo 2 dni ale i tak wczoraj minął termin a do chwili obecnej tekstów nie dostałem. Mam nadzieję, że to tylko jednorazowa wpadka i że po prostu miałem pecha :) Powinna być opcja usuwania takiego użytkownika, który bierze zlecenie i się nie wyrabia bo potencjalny zleceniodawca traci tylko czas... 2 dni w moim przypadku na napisanie, póżniej reklamacja też pewnie około 2 dni, a następnie ponownie kolejne 2 dni na napisanie tych tekstów przez kogoś innego :P

edit:

jeżeli chodzi o uznanie reklamacji to na szczęście trwało to tylko kilka godzin :)

Edytowane przez Madoń

Może potrzebujesz wypożyczyć auto? Zapraszam https://www.roszak-rent.pl Natomiast wyroby granitowe oferuje ta firma https://madonski.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem zlecenie 10 artykułów do precli o transporcie i bez synonimów, każdy po 2.000 znaków, łącznie za 5.50 i ktoś takie zlecenie przyjął.

55 groszy za 2.000 znaków.

Edytowane przez Pion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności