Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za 100 zł na GT rozejrzałem się po tych portalach już dawno, niestety pisarze sami biją sobie renomę i tyle (rozumie, tekst potwierdzony wiedzą, wykształceniem a nie analizowaniem, i przekazaniem treści bo na tym to polega)

Powodzenia nie chcę robić tutaj robić śmietnika i życzę wam dużym zarobków nawet jak będę miał 3 razy mniejsze, ja wam nie wróg ale pieprzenie w tym temacie o cenach i innych sprawach to herezja!!!

Konkurencja jest, była i będzie a popyt jedynie zaspokaja podaż ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację. Nie każdy może czekać, więc i mi zdarzało się robić zlecenia z wyceną poniżej krytyki. Trafnie podsumowałeś - są teksty i teksty, stawek nie można porównywać i nie chodzi mi o to, żebyście od jutra zaczęli żądać 15 złotych za precla. Precle są fajnym początkiem drogi copywritera i szansą na kasę, która nieraz mnie ratowała, ale jakoś trzeba się cenić. Wspomniane stawki z ostatnich zleceń w GT nie są jednak zarobkiem - pamiętajmy, że to stawka brutto. Netto wyjdzie dużo mniej, a tu chyba i Wy sie zgodzicie, że to jest przesada...

Hercules - pisanie to mój główny zarobek. Bori ma rację - 100 zł/tekst się zdarza, ale nie zawsze jest to przypadkowy zakup :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla takich jak ty, z szacunku nie wchodzę w owe portale ;) choć trzy dni i zalewam portale 300 tekstami po złotówce, ale wolę tych co mam i doceniać to co jest, i chwała tym iż ja zarabiam te 300 zł a wy swoje i gra ;) ale niestety idą wakacje i gorsze czasy więc może być krucho ;) (z czasem znów będzie jednak powrót do rozrywki ;)

Głowa do góry jeden sprzedawca chce pchnąc jedyny i unikalny dres za 300zł, a inni masowo sprzedają podróbki czy gorszy jakościowo towar za 50 zł ;)

Prawo rynku, powodzenia i zarabiajcie nawet i 1000 zł za tekst ja wam nie wróg zwłaszcza jeśli to wasz dochów jedyny czy jeden z ważniejszy, ja traktuje to jako formę "dorobienia" ot ;)

Powodzenia panowie i przepraszam za gadanie o niczym do usłyszenia kiedyś tam :)

aa i oczywiście jak mówi stara zasada, jeśli się cenisz nie dajsz się szmacić, czyli ty narzucaj warunki a nie je akceptujesz :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowizja dotpay - a przy wpłacie to niby co było pobierane jak nie prowizja?

Ktoś tu chyba szuka dodatkowych środków jak okroić użytkowników..

prowizja DotPay pobierana jest tylko raz - przy wpłacie środków

Najlepsze jest to, że ten punkt do regulaminu został dodany dzisiaj na szybko jakoś godzinę po tym jak zadałem pytanie

zgadza się, ponieważ do dziś zgodnie z regulaminem, który obowiązywał użytkownik nie mógł wypłacić środków wpłaconych:

6.9. Kupujący nie ma możliwości wypłacenia środków otrzymanych w formie bonusu oraz tych, którymi zasilił swoje konto.

jakoś godzinę po tym jak zadałem pytanie im właśnie o wypłatę środków z konta (<50zł) przez formularz kontaktowy

środki wpłacone są czymś zupełnie innym niż środki zarobione, czy też otrzymane w formie bonusu/gwarancji wykonalności zlecenia - nie można tego łączyć ze względów podatkowych

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydanie zwrotu to koszt przelewu i księgowania. W Prolinku nie ma możliwości wypłaty wpłaconych pieniędzy, więc pewnie jest tak samo w ich innych systemach jak advertocośtam i textmarket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można jakoś uprościć systemu zmiany samej ceny, aby nie trzeba było powtórnie czekać na weryfikację artykułu?

ceny są jednym z tych parametrów, które muszą być weryfikowane przez moderatorów

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to użytkownik sam ustala stawkę - taka jest w końcu idea serwisu "Sam ustalasz odpowiednią stawkę jaką chcesz otrzymać za napisany tekst lub możesz skorzystać z opcji automatycznej wyceny Twojego artykułu na podstawie jego długości i wybranej kategorii." - to w jakim celu podlega to weryfikacji?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serwisowi GieldaTekstow.pl możesz w prosty sposób zarobić dodając swoje unikalne artykuły do naszego systemu

Ideą serwisu jest również sprzedaż unikalnych artykułów a mimo to co tydzień pojawiają się użytkownicy, którzy chcą sprzedawać treści wcześniej opublikowane.

Brak kontroli cen może spowodować wzrost reklamacji zakupionych tekstów czego chcielibyśmy uniknąć. Autor sam ustala cenę, ale moderator sprawdza czy podana stawka ma uzasadnienie.

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc rozumiem, że jeśli chcę sprzedać doskonałej jakości tekst poradnikowy o długości 15000 znaków ze spacjami za cenę zwykłego precla, to moderator - sprawdzając, czy stawka ma uzasadnienie - odrzuci taki tekst i napisze do mnie maila, aby podnieść stawkę, bo tekst jest za dobry na taką cenę? I analogicznie, jeśli za tekst preclowy podyktuję sobie cenę jak z kosmosu, to też tekst zostanie odrzucony, a ja otrzymam maila, aby obniżyć stawkę, bo jakość nie jest adekwatna do ceny a sama stawka nie ma żadnego uzasadnienia?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zatrudnijcie dodatkowego moderatora do szybszej moderacji

- skoro już moderujecie czy zlecony tekst jest dobry, to róbcie to dokładnie. Wczoraj otrzymałem tekst z wstępem wręcz idiotycznym, w treści zdania jakby z synonimizatora a cała treść niemal nie na temat. Po co moderujecie skoro puszczane są durnoty?

- nie zezwalajcie na to, aby autor miał kilka kont. Jeśli na jednym koncie przyjmuje zlecenia i nie wywiązuje się z nich, nie nie ma możliwości założenia nowego konta.

- zwiększcie kary na autorów którzy są nierzetelni i nie dostarczają tekstów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc rozumiem, że jeśli chcę sprzedać doskonałej jakości tekst poradnikowy o długości 15000 znaków ze spacjami za cenę zwykłego precla, to moderator - sprawdzając, czy stawka ma uzasadnienie - odrzuci taki tekst i napisze do mnie maila, aby podnieść stawkę, bo tekst jest za dobry na taką cenę?

takie sytuacje się już zdarzały

I analogicznie, jeśli za tekst preclowy podyktuję sobie cenę jak z kosmosu, to też tekst zostanie odrzucony, a ja otrzymam maila, aby obniżyć stawkę, bo jakość nie jest adekwatna do ceny a sama stawka nie ma żadnego uzasadnienia?

takie również

Poza oceną Autora przez kupujących istnieje jeszcze jedna ocena - przez system - na którą składa się np. % odrzuceń tekstów, zgłoszonych reklamacji zleceń, aktywność, czas współpracy czy ilość poprawek moderatora jego tekstów, które zostały np. przydzielone do złej kategorii. Oczywiście każda z tych składowych ma inną wagę.

Ocena ta z punktu widzenia Autora już niedługo będzie bardzo istotna gdyż dzięki niej uzyska on dodatkowe przywileje. Bardzo możliwe że po osiągnięciu pewnego progu pozwoli to np. na zmianę niektórych parametrów artykułów bez potrzeby oczekiwania na ponowną moderację, choć nad tym się jeszcze nie zastanawialiśmy.

- nie zezwalajcie na to, aby autor miał kilka kont. Jeśli na jednym koncie przyjmuje zlecenia i nie wywiązuje się z nich, nie nie ma możliwości założenia nowego konta.

Kiedy uruchomiliśmy serwis każdy użytkownik od razu po rejestracji musiał podać swoje dane, jednak ze względu na dużą ilość wiadomości jakie otrzymywaliśmy odnośnie tego wymogu teraz musi je podać dopiero przy wypłacie zarobionych środków, a do tego czasu może być anonimowy.

- zwiększcie kary na autorów którzy są nierzetelni i nie dostarczają tekstów

Autor, który nie napisze zlecenia przez tydzień nie może realizować kolejnych.

- skoro już moderujecie czy zlecony tekst jest dobry, to róbcie to dokładnie. Wczoraj otrzymałem tekst z wstępem wręcz idiotycznym, w treści zdania jakby z synonimizatora a cała treść niemal nie na temat. Po co moderujecie skoro puszczane są durnoty?

Z informacji jakie otrzymałem tekst był napisany na temat, jednak ocena jego wartości merytorycznej gdzie cena była ponad 3-krotnie niższa od średniej w serwisie nie leży już w gestii moderatora. Im ceny są bliższe średnich tym rzadziej zdarzają się reklamacje/zgłoszenia poprawek.

  • Like 1

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności