Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu serwisu, to czego mi brakuje to podglądu tekstów.

Przed kupnem tekstu za kilkadziesiąt złotych moim zdaniem powinna być możliwość podglądu całości lub większej części tekstu, bo pierwsze 200 znaków czasami niewiele mówi o wartości merytorycznej i jakościowej tekstu.

Rozumiem, że nie chcecie udostępniać tekstów ze względu na ewentualne kradzieże, ale może podgląd w formie pliku graficznego byłby możliwy?

Niestety, ale nie możemy udostępnić podglądu większej części artykułu przed zakupem.

Jeżeli jednak zakupiony artykuł nie spełni oczekiwań klienta zawsze ma możliwość zwrotu w ciągu 24 godzin. Dzięki temu mamy kontrolę nad tym kto miał wcześniej dostęp do danego tekstu, gdyby zdarzyła się sytuacja udostępnienia zwróconego artykułu.

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo to kupowanie kota w worku. Dla precli nie ma sprawy, ale dla lepszych tekstów na które trzeba wydać kilkadziesiąt złotych dla mnie jest to nie do zaakceptowania, tym bardziej, że nie ma żadnej informacji o jakości zakupowanego tekstu.

W regulaminie nie ma mowy o zwrocie. Jest tylko informacja o reklamacji a dla mnie to zupełnie co innego, bo tekst może być dobry ale nie pasować do tego co potrzebuję. Niestety na podstawie tytułu i krótkiego fragmentu nie zawsze wiadomo czy to tekst o który nam chodzi.

Po drugie, reklamacja musi być uzasadniona i jej uznanie zależy od Waszego widzimisie. Na rozpatrzenie reklamacji macie 5 lub 14 dni, muszę ją uzasadnić i nie mam pewności, czy powód "Nie pasuje do mojego serwisu" będzie dla Was wystarczający.

Podsumowując pozostaje kupowanie precli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie sugestie. Po pierwsze byłoby świetnie, gdby w statystykach serwisu można sprawdzić nie tylko jak sprzedają się teksty ze względu na ilość znaków i cenę, ale także na rodzaj tekstu (artykuł, precel, katalog). Druga sugestia jest innego rodzaju. Czy byłaby możliwość, aby przy wyszukiwaniu tekstów zleceniodawca mógł odflirtować je ze względu na liczbę ocen autora? Wydaje mi się, że autor o jednej ocenie maksymalnej, a ktoś kogo ocena jest wypadkową średniej z kilkunastu-kilkudziesięciu tekstów to jednak zasadnicza różnica. Dzięki temu nie byłoby konieczności najeżdżania za każdym raziem na gwiazdki, aby móc dostrzec liczbę ocen. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla precli nie ma sprawy, ale dla lepszych tekstów na które trzeba wydać kilkadziesiąt złotych dla mnie jest to nie do zaakceptowania, tym bardziej, że nie ma żadnej informacji o jakości zakupowanego tekstu.

Są 4 kategorie jakości tekstu: precel, zaplecze, katalog, artykuł

Po drugie, reklamacja musi być uzasadniona i jej uznanie zależy od Waszego widzimisie. Na rozpatrzenie reklamacji macie 5 lub 14 dni, muszę ją uzasadnić i nie mam pewności, czy powód "Nie pasuje do mojego serwisu" będzie dla Was wystarczający.

Mieliśmy już kilka reklamacji, kiedy zakupiony tekst nie spełniał oczekiwań klienta i jak na razie wszystkie zostały uznane. Takie rozwiązanie pozwala na zmniejszenie ryzyka nadużyć ze strony kupujących, ponieważ moderator rozpatruje każde z nich indywidualnie.

Rozpatrzenie reklamacji z reguły nie trwa więcej niż 1 dzień.

Po pierwsze byłoby świetnie, gdby w statystykach serwisu można sprawdzić nie tylko jak sprzedają się teksty ze względu na ilość znaków i cenę, ale także na rodzaj tekstu (artykuł, precel, katalog).

statystyki z podziałem na jakość tekstu zostały dodane :)

Druga sugestia jest innego rodzaju. Czy byłaby możliwość, aby przy wyszukiwaniu tekstów zleceniodawca mógł odflirtować je ze względu na liczbę ocen autora? Wydaje mi się, że autor o jednej ocenie maksymalnej, a ktoś kogo ocena jest wypadkową średniej z kilkunastu-kilkudziesięciu tekstów to jednak zasadnicza różnica. Dzięki temu nie byłoby konieczności najeżdżania za każdym raziem na gwiazdki, aby móc dostrzec liczbę ocen.

Ilość ocen wyświetlana jest teraz obok gwiazdek. Ze względu na inne prace rozbudowanie filtrów w najbliższym czasie niestety nie będzie możliwe.

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 4 kategorie jakości tekstu: precel, zaplecze, katalog, artykuł

Ocenia to moderator czy piszący tekst?

Mieliśmy już kilka reklamacji, kiedy zakupiony tekst nie spełniał oczekiwań klienta i jak na razie wszystkie zostały uznane.

Nie wprowadzaj więc w błąd, że można dokonać zwrotu. To co opisałeś jest reklamacją a zgodnie z Waszym regulaminem od Waszej oceny zależy czy ją uznacie. W regulaminie nie ma żadnych zasad wg których reklamacje są rozpatrywane. Nie wiadomo co podpada pod "nieprawidłowości" a co nie.

Zwrotem można by to nazwać gdyby to było możliwe bez podania przyczyny i bez możliwości odrzucenia takiego żądania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj więc w błąd, że można dokonać zwrotu. To co opisałeś jest reklamacją a zgodnie z Waszym regulaminem od Waszej oceny zależy czy ją uznacie. W regulaminie nie ma żadnych zasad wg których reklamacje są rozpatrywane. Nie wiadomo co podpada pod "nieprawidłowości" a co nie.

Nie wprowadziłem Cię w błąd - napisałem jak wygląda stan faktyczny na dzień dzisiejszy.

Zwrotem można by to nazwać gdyby to było możliwe bez podania przyczyny i bez możliwości odrzucenia takiego żądania.

Przy rozpatrywaniu reklamacji moderator weryfikuje m.in. czy aktualnie lub wcześniej zwrócone teksty zostały udostępnione przez kupującego, dlatego w tym przypadku nie może być mowy o zwrocie bez możliwości odrzucenia takiego żądania.

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że chyba lepiej by było gdyby w serwisie istniał próg minimalnej liczby dodanych tekstów/znaków przed możliwością podejmowania się realizacji zleceń. Wielu autorów narzeka na niskie stawki, zaś zleceniodawcy skarżą się na dużą liczbę zleceń zarezerowanych, ale ostatecznie nie rezalizowanych. Wydaje mi się, że taka sytuacja wynika najczęściej z niewiedzy i zbytniej nonszalancji nowych autorów. Gdyby musieli najpierw napisać te kilkanaście, kilkadziesiąt artykułów to pewnie bardziej ceniliby sobie swoją pracę, a zleceniodawcy mogliby być spokojni o otrzymywanie artykułów na czas. Wprowadzenie opcji wyliczenia potencjalnego czasu i stawki godzinowej było na pewno dobrym rozwiązaniem, ale chyba nie do końca wystarczającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej czeka się na akceptację tekstów przez moderatorów? Dodałam wczoraj jeden tekst, tak na próbę żeby zobaczyć czy warto zacząć działać na GT, minął dzień i tekst dalej oczekuje na zatwierdzenie. To mój pierwszy raz na GT, więc jestem trochę niecierpliwa ;)

Linki z katalogów firm, katalogów seo, serwisów ogłoszeniowych i profili. 

Kontakt: anabilis90@o2.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że chyba lepiej by było gdyby w serwisie istniał próg minimalnej liczby dodanych tekstów/znaków przed możliwością podejmowania się realizacji zleceń. Wielu autorów narzeka na niskie stawki, zaś zleceniodawcy skarżą się na dużą liczbę zleceń zarezerowanych, ale ostatecznie nie rezalizowanych. Wydaje mi się, że taka sytuacja wynika najczęściej z niewiedzy i zbytniej nonszalancji nowych autorów. Gdyby musieli najpierw napisać te kilkanaście, kilkadziesiąt artykułów to pewnie bardziej ceniliby sobie swoją pracę, a zleceniodawcy mogliby być spokojni o otrzymywanie artykułów na czas. Wprowadzenie opcji wyliczenia potencjalnego czasu i stawki godzinowej było na pewno dobrym rozwiązaniem, ale chyba nie do końca wystarczającym.

Zmiany, które przygotowujemy powinny już wkrótce rozwiązać w dużym stopniu ten problem

Ile mniej więcej czeka się na akceptację tekstów przez moderatorów

Aktualnie średni czas oczekiwania to 2 dni

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs zostanie zakończony w poniedziałek 22 lipca 2013r

Akurat w tym tygodniu, gdy zdecydowałem się na przeniesienie wszystkich tekstów z TM do GT :) Trzeba mieć szczęście...

Edytowane przez kris_set
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności