Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj mi brakuje oficjalnego polecania/reklamy serwisu - nie ma nawet reklamy tutaj, na forum, a podejrzewam, że kilka osób chętnie by skorzystało z Giełdy, gdyby w ogóle wiedzieli o jej istnieniu. Przykład sprzed chwili - kiedy napisałem do jednego z userów, że moje teksty może nabyć na GT i ma wtedy fakturę, zapytał się mnie, czym jest ta Giełda - wcześniej nie widział tego tematu.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też mi się wydaje, że trochę zaniedbano kwestię reklamy serwisu, pewnie to jeden z powodów małej ilości dobrze płatnych zleceń. Coś ucichło ostatnio w tym temacie, a liczyłem na rychłe zmiany w serwisie zmierzające do poprawy sytuacji ze zleceniami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiszą dwa zlecenia, możesz się skusić :P

Kiedy jest przewidywana do wprowadzenia możliwość ignorowania zleceń od konkretnych zleceniodawców?:)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już były zlecenia wyceniane na dokładnie taką właśnie wartość. Pewnie to tylko kwestia czasu, kiedy pojawią się zlecenia wyceniane na 10 groszy :D Śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst do Precla ponad 4 tys znaków za 0.04 zł?

Jest też tekst A 3.300 znaków za 0.95 - wezmę go, zobaczę jego jakość.

Tekst o ślubach klasy A, 71 groszy i 6 tys znaków. Też się przyda

Edytowane przez Pion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa które kupiłem za te kilka groszy, są tej samej autorki. Może celowo tak niska cena, bo chce dać się poznać?

Teksty są pisane do użytkownika na Ty, ale są ok. Jeden nawet zaproponowałem do Artelis - ciekawe czy zatwierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie kupiłem właśnie 2 teksty po 4 grosze :D W sumie liczą prawie 11 000 zzs! To się nazywa dobry interes :D Administarcja kompromituje się strasznie pisząc, że odrzucają artykuły o zaniżonych cenach.

P.S. Właśnie czytam te teksty i okazuje się, że są zaskakująco wysokiej jakości, mimo, że oznaczone jako precle!

Edytowane przez mks22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności