Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zastanów się więc o jakim anonimowym działaniu na szkodę mówisz wieśniaku.

Wiesniak, po*****y wiesniak

BANDA WYKORZYSTYWACZY-DZIADÓW OSZCZĘDZAJĄCYCH 2 ZŁOTE NA LUDZKIEJ PRACY

Czasami kilka słów wystarczy by ocenić człowieka. To co napisałaś mówi o tobie wszystko. Jeśli wszyscy są źli, to może zacznij działać na własny rachunek? Szukaj zleceniodawców i zarabiaj, ale z takim postępowaniem szybko pojawisz się w działach "seowriterzy, których warto omijać". A GT popieram - decyzja była całkowicie zasadna i w pełni się zgadzam, że nastąpiła za późno. I tak wykazali anielską cierpliwość.

Zakończmy ten wątek - szkoda, żeby rzeczowa dyskusja o GT zamieniła się w bagno.

jeszcze może im hołdy zacznij bić po opisanych praktykach, jakich się dopuszczają, a nie opisałam wszystkiego

na brak zleceniodawców i na jakość współpracy z tymi osobami nie narzekam, podobnie jak na współpracę z innymi giełdami, ale to co się dzieje na GT to szmaciarski wyjątek wśród nich. Oszczędzanie groszy na pracy pracowników, wykorzystywanie copywriterów, a na końcu usuwanie DOBRZE PRACUJĄCEGO użytkownika, bo napisał publicznie jakie to są szmaty. Plus kłamanie i chyba to racja, że powinnam skierować sprawę do sądu odnośnie tych oszczerstw, że mam multikonta, masę reklamacji, że olałam zleceniodawcę i wytyczne. SZMATY

A GT popieram - decyzja była całkowicie zasadna i w pełni się zgadzam, że nastąpiła za późno. I tak wykazali anielską cierpliwość.

i o jakiej cierpliwości piszesz? O tym, że żaden zleceniodawca nie zgłosił nigdy zastrzezen co do jakosci tekstu, sprzedałam ich tam mnóstwo, robiłam im bez zadnych problemów przez szereg mieisecy mnostwo zleceń za grosze, poza jednym dniem, kiedy niewykonanie bylo niezalezne ode mnie? Do czego mieli wykazywac cierplwiosc i co ty o tym wiesz żeby tutaj tak ferować wyrokami?

Bo to co piszesz raczej przypomina dziecinne głupie: "dobrze ci tak, bo zachowałas sie złosliwie", przeeeeedszkole

Edytowane przez Frottka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam tęsknić za młodą singielką; kto wie, o co chodzi, ten wie :) Kobieca logika - niezbadane są jej wyroki... ;)

Młoda singielka była o tyle lepsza, że prezentowała wyższy poziom kultury :-)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam tęsknić za młodą singielką; kto wie, o co chodzi, ten wie :) Kobieca logika - niezbadane są jej wyroki... ;)

Młoda singielka była o tyle lepsza, że prezentowała wyższy poziom kultury :-)

nazywam rzeczy po imieniu i nie zmieniam zdania co pięc minut tylko dlatego, że ktos cos do mnie personalnie ma, sindirus.

Akurat takie stworki internetowe jak ty znam dobrze i szybko rozpoznałam - robią za elokwentnych, analitycznych, bezstronnych, tylko to wszystko bierze w łeb jak ktoś sie do nich bezposrednio zwróci z czyms negatywnym. Wtedy nagle zaczyna sie dzikie atakowanie i złosliwa pisanina wbrew temu co sie wcześniej pisało i na blogu i tutaj na forum, a że zacytuje twoje słowa, ktore pisałes gieldzie tekstów: "sytuacja pokazuje, że GT traktuje copywriterów jak ścierki do podłogi, którymi mozna sobie dowolnie zaspokajac zachcianki zleceniodawców", a później nagle: "udowodniono ci, ze reklamacja byla uznana zasadnie". Wiesz co to są dowody? Bo wg mnie nie jest to pisanie giełdy tekstów, że "olałam wszystkie proby kontaktu zleceniodawcy i wszystkie wytyczne"- masz jakies podstawy zeby w to wierzyc?, bo sama zaproponowalam zleceniodawcy, ze jak teksty sa złe, to moge podrzucic napisane od nowa inne i jesli potrzebne sa poprawki, to zapraszam do kontaktu. A w wytycznych nie bylo mowy o paragrafach i tez mozna to w prosty sposob sprawdzic. Podobnie jak mozna łatwo sprawdzic, ze zleceniodawca chciał przeorganizowania tekstów w paragrafy po tym jak od dawna lezały napisane. "DOWODY" :D

Edytowane przez Frottka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BANDA WYKORZYSTYWACZY-DZIADÓW OSZCZĘDZAJĄCYCH 2 ZŁOTE NA LUDZKIEJ PRACY

ale to chyba to w twojej kwestii leży akceptacja regulaminu i warunków które zaakceptowałaś, jak mi coś nie odpowiada to dziękuje za współpracę i SAJONARA

Jesteś strasznie nerwowa, w tym biznesie razy zyskujesz a raz tracisz, to nic nowego ale słownictwo typu SZMATY? Może czasem w pogoni za pieniędzmi, poszukać bardziej wartościowych rzeczy, jak chłopak, spacer po parku, odprężyć się odnaleźć część siebie i spokoju duchowego ;)

Nie jestem tam jakimś fachowcem, ani tym bardziej specjalistą, ale na prawdę facet by ci dużo pomógł, choćby w rozładowaniu negatywnej energii ;)

Nie patrz na innych, patrz na siebie moja doktryna której staram się trzymać :)

Powodzenia i więcej uśmiechu na twarzy (choć czasem jest do (_I_), to nie znaczy, iż musisz przyjmować pozą papieru ;)

Jesteś kobietą (tak mi się wydaje), ale twój język pozostawia wiele do życzenia, kobiecość to piękno które ma nim być na każdym etapie egzystencji ;) bądź nią ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BANDA WYKORZYSTYWACZY-DZIADÓW OSZCZĘDZAJĄCYCH 2 ZŁOTE NA LUDZKIEJ PRACY

ale to chyba to w twojej kwestii leży akceptacja regulaminu i warunków które zaakceptowałaś, jak mi coś nie odpowiada to dziękuje za współpracę i SAJONARA

Jesteś strasznie nerwowa, w tym biznesie razy zyskujesz a raz tracisz, to nic nowego ale słownictwo typu SZMATY? Może czasem w pogoni za pieniędzmi, poszukać bardziej wartościowych rzeczy, jak chłopak, spacer po parku, odprężyć się odnaleźć część siebie i spokoju duchowego ;)

Nie jestem tam jakimś fachowcem, ani tym bardziej specjalistą, ale na prawdę facet by ci dużo pomógł, choćby w rozładowaniu negatywnej energii ;)

Nie patrz na innych, patrz na siebie moja doktryna której staram się trzymać :)

Powodzenia i więcej uśmiechu na twarzy (choć czasem jest do (_I_), to nie znaczy, iż musisz przyjmować pozą papieru ;)

Jesteś kobietą (tak mi się wydaje), ale twój język pozostawia wiele do życzenia, kobiecość to piękno które ma nim być na każdym etapie egzystencji ;) bądź nią ;)

dziękuje ci za dobre rady, Paolo C. jednakże musisz przyjac do wiadomosci, że jak sie facetowi jakas sprawa nie podoba, to się tym zajmuje. Kiedy kobieta sie zajmuje swoją sprawą - jest wlasnie taka reakcja: "pewnie nie masz innych zajec, nie masz swojego zycia, nie przeklinaj, pewnie nie masz faceta" :D Nie ośmieszaj się.

caly ten wątek to dla mnie taka super plejada polaczkowatosci

jak ci ktos kłamie bezczelnie po dziesiec razy publicznie, jest bezczelny, to sam sie nie zdenerwuj w końcu

tracilam znacznie wieksze pieniadze w innych sprawach i ja tutaj nie lamentuje nad straconymi kilkunastoma złotymi, chyba mowisz o swoim postrzeganiu sprawy - uwazasz, ze warto dla kilkunastu zlotych robic aferę?.Nie mam juz 16 lat, zeby przechodzic bez komentarza nad niezachowywaniem zadnych standardów

Edytowane przez Frottka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz mnie, ja tam nawet nie współpracuje z nikim, ja nie życzę ci źle ale twoja postawa jest nieadekwatna do tego jaka być powinna, też wiele rzeczy mnie denerwuje, też czasem straciłem kilka złotych, też czasem się spóźniłem ale to nie powodów by tak się zachowywać.

Kontakt, odpowiedni język, poniesienie konsekwencji swoich czynów, czy akceptacja tego co oczywiste, to podstawa do jakiegoś bytowania przy takiej a nie innej pracy, uwierz że w innej nikt by ciebie nie głaskał po plecach (choć przez 90 dni robiłaś coś dobrze, to za godzinę złej pracy w 91 dniu możesz wylecieć)

Nie wiem jak robi inny facet, ja się niczym nie zajmuje, staram się wyjść obronną ręką, ewentualnie pogodzić się z czymś, co stało się faktem, nie jestem samarytaninem który zmieni i naprawi wszystko, jak i cały świat a zamiast książek z Paolo C. wolę filmy z Sashą Grey ;) typowy facet ale co tam tacy już jesteśmy ;) Trzymaj się, jest niedziela pomyśl o obiedzie, o spacerze o miłym dniu, nie o nerwach, problemach itd, i mówi ci to ten który pracuje cały wekend :)

Edytowane przez Herkules

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt, odpowiedni język, poniesienie konsekwencji swoich czynów, czy akceptacja tego co oczywiste, to podstawa do jakiegoś bytowania przy takiej a nie innej pracy, uwierz że w innej nikt by ciebie nie głaskał po plecach (choć przez 90 dni robiłaś coś dobrze, to za godzinę złej pracy w 91 dniu możesz wylecieć)

obawiam sie, że nie wiesz o czym mowisz. Pracowałam z powodzeniem w wielu ROZNYCH miejscach i bynajmniej to nie były budy z kebabem, nie mam 16 lat, nie siedzialam przez pół zycia przed kompem, mam swoje pasje, mam porządne wykształcenie i nie narzekam na relacje z mezczyznami, ktore uwazasz za zasadne tutaj poruszac, w sprawie zupełnie niezwiazanej nieodczuwajac przy tym najwidoczniej żenady (powodzenia w innych miejscach pracy z takim szowinizmem). Sam sobie pomysl o gotowaniu obiadu:). I na podstawie tego, ze, jak piszę, robilam rozne rzeczy, uwazam, ze mam prawo pewne zachowania podsumowac krotko i ostro, jako szmaciarstwo i sie nie godzic m.in. na kłamanie o mnie publicznie. Czyli nie dlatego, ze chcialabym nie wiadomo czego, wymyslilam sobie cos z kosmosu i nie wiem jak jest. Obserwuje jak inni pracują, jak prowadzą swoje firmy i na tej podstawie nie godze sie na pewne zanizanie standardów.

Niepokoi mnie jak mowisz, ze oczywistoscia jest, ze ktos cie wyrzuca, gdzie jawne jest w jakim kontekscie to robi i za co tak naprawde cie wyrzuca - tego w cywilizowanym swiecie nie ma, wiesz? lata komuny, protekcji i prawdpodobnie myslenia rodziców tak cie nauczyly, ze ktos ci moze zrobic wszystko, bo mu sie cos osobiscie nie spodobało mimo ze dobrze pracuję, tyle ze sie czasy zmieniły. ale chyba trzeba ok 100 lat jeszcze, zeby cos sie w mentalnosci zmieniło, co widac po rechocie panów skandujacych tutaj, ze dobrze mi tak. Żenada.

I powtarzam, GT kłamie odnosnie tego „wielomiesiecznego anonimowego niszczenia wizerunku, na ktory godzili sie z litosci“. to jakas instytucja charytatywna, czy firma, ktora ma generowac zyski? 5 zlecen niewykonanych od jednego czlowieka w czasie jednego dnia to zdarzenie losowe, a całkowita srednia nota za wszystkie miesiace to zawsze 4.1-4.9, gdzie ilosc sprzedanych tekstów oboje wiemy jaka byla - duza - to jest sukcesywne anonimowe niszczenie wizerunku? Niszczenie wizerunku pod nazwiskiem, a nie anonimowo, to raczej to co tutaj robie na forum i jak trzeba byc naiwnym, zeby sądzic, ze takie zagrywki nie fair beda sie inaczej konczyły.

Co jakis czas piszę teksty, bo mam sezonowe przestoje we wlasnej firmie, którą sama rozkrecam w zupełnie innej branzy i kazda kasa okresowo jest potrzebna. Tyle ze prowadzac firme nigdy nie dopuszczalabym sie chwytów ponizej pasa i jak zyje zaden z moich kontrahentów, a chodzi o zdecydowanie wieksze pieniadze niż walka o trzy grosze na pracy, którą ktoś dla ciebie wykonuje( i traci sie tez zdecydowanie wiecej), nie zniżałby sie do takiego poziomu jaki prezentuje GT i zleceniodawcy, ktorych zachowanie jest tam akceptowane. Zadnego honoru ci faceci nie mają i niektorzy tutaj wypowiadajacy sie wyzej tak samo, chociazby pan Pion, ktory bral dlugo z merdajacym ogonkiem dobre teksty na bloga za złotowke ode mnie wykluczjaac innych copy, a jak nie zgodzilam sie w koncu na zanizanie ceny, przylecial napisac tutaj wszystkim jaki to ze mnie nierzetelny w ogole uzytkownik, bo mu tego zlecenia nie chcialam w koncu zrobic:D

podaruję sobie ciągnięcie sprawy dalej, bo uwazam, że wszystko zostało powiedziane i nie mam zamiaru nic z tym dalej robic, kazdy orze jak moze.

i ja celowo nie podaję tutaj od początku publicznie informacji, ktore mozna wykorzystac, aby zaszkodzic GT, mimo ze jestem w ich posiadaniu - nie robie tego aby nie dawac pomysłów głupim niszczycielom, tak samo jak sama nie zamierzam tego robic, ale podejrzewam , ze sie sami wykonczycie przy takich zagrywkach za ktorymś kolejnym razem, bo sie w koncu trafi ktos, kto będzie chciał was przypilić.

Edytowane przez Frottka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, jeden dzień, góra tydzień, ale już trochę za długo trwają Twoje fochy, więc nie dziw się, że nikt nie bierze Cię w obronę. Nieważne, masz czy nie masz multikonta (zakładam, że nie, i że innym oberwie się za Ciebie), nieważne, o co chodziło w sprzeczce, ale czas na dogadanie się z GT już minął, więc ban wg mnie jak najbardziej słuszny. Trzeba było okazać trochę rozsądku, przyjąć to na klatę, a nie wykłócać się publicznie.

Jak napisał Herkules (który z tego co wiem, sprzedaje teksty poza GT i nie jest tu w żadnym wypadku stroną)

też czasem straciłem kilka złotych, też czasem się spóźniłem ale to nie powodów by tak się zachowywać.

@GT, zapłaćcie jej uczciwie, wypłaćcie ile się należy (nawet ze stratą dla Was), a wiadomo, "baba z wozu, koniom lżej" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na dogadanie się z GT już minął, więc ban wg mnie jak najbardziej słuszny.

jedynym sposobem na "dogadanie się" z mojej strony było wykonanie im pracy za darmo. Nie wykonałam, wiec od razu skreślili niechcąc przyjąć do wiadomości, że zlecanie czegoś poza wytycznymi zleceniami nie ma prawa bytu. Kwestia reklamacji była dyskusyjna, nie chcieli tej kwestii podjąć, ich jedyny argument to fakt, ze ta praca za darmo to przecież dla mnie kilka minut (!) więc mam zrobić. Opisałam sprawę na forum po moich bezskutecznych próbach dogadania się, to dostałam maila, że po ogłoszeniu sprawy publicznie banują konto za karę.

O czym więc mówisz twierdząc coś o przyjmowaniu na klatę, jaka kara? piszesz, ze nie interesuje cie o co chodziło w sporze, ale z miejsca uznajesz, ze jak jest kara, to ze słuszna i ze jesli ktos w ogole dyskutuje nad jej sensownoscią, to oznacza jedynie, ze nie potrafi kary przyjac na klatę? sorry ale to co masz w całej dyskusji do powiedzenia jest najmniej wartosciowe ze wszystkiego co tutaj mozna przeczytac: "nie wiem o co chodzi i nie chce wiedziec, ale sie wypowiem autorytarnie, z ocenami" :D

Jak napisał Herkules: też czasem straciłem kilka złotych, też czasem się spóźniłem ale to nie powodów by tak się zachowywać.

to wy sobie z szanownym herkulesem najwidoczniej myślicie, że ja tutaj walczę o piętnaście złotych przez pietnascie stron, w atmosferze takiej żenady, co mówi raczej o was samych niż o mnie.

wyobraź sobie, że to, ze ktoś podejmuje jakiś temat niekoniecznie musi byc tylko podyktowane stratą równowartości ceny lakieru do paznokci!

ani mi nie zalezy na tej wyplacie (mimo ze bezpodstawna praca za darmmo i dopłacanie do niej jest upokarzajaca), ani od dawna na bytowaniu na tym portalu, o czym poinformowalam w rozmowie o innej kwestii adminsitratorów przed tą aferą, prosząc o wyplate wszystkich srodków.

@GT, zapłaćcie jej uczciwie, wypłaćcie ile się należy (nawet ze stratą dla Was), a wiadomo, "baba z wozu, koniom lżej" ;)
weź juz się nie kompromituj. To jest mniej wiecej cos takiego: "oj dobra, wyplace ci twoje wynagrodzenie, ktore ci przysługuje, zeby miec swiety spokoj, niech stracę " hahahah

sprawa jest dla mnie zamknieta, pozdrawiam rozlubowanych w poddawaniu sie bezzasadnym karom

Edytowane przez Frottka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam rozlubowanych w poddawaniu sie bezzasadnym karom

Pozdro od wszystkich masochistów z PiO... ;)

:glupek2::nie_powiem::paker::crazy::cisza:

Edytowane przez kris_set
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Od czego zależy kolejność wyświetlanych tekstów w wynikach wyszukiwania?

2. Czy status SA prócz podświetlenia tekstów będzie również sprawiał, że zostaną one wyświetlane jako pierwsze w wynikach?

3. Naprawdę moderację przechodzą teksty z takimi tytułami? "Czy można zarabiać na swoich czterech kontach." ;-)

4. Czy planowany jest do wprowadzenia jakiś ranking SA lub chociaż wyświetlenie gdzieś z boku ich listy (jak w przypadku rankingu konkursowego)?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, że osoby kupujące teksty będą musiały je obligatoryjnie oceniać? Bo wydaje mi się, że teraz jest tendencja, że oceny są wystawiane rzadko, nieraz przez osoby, którym coś nie przypasowało. I nie wydaje mi się, żeby prowadziło to do naprawdę rzetelnej oceny autora. (Może marny przykład, ale ktoś ma opinię "superautora" i ocenę 3,5).

Dodam, że chodzi mi zarówno o teksty, jak i zlecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności