Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza wypłata w TM też trwała kilka dni, chyba nie dłużej niż 5, ale wtedy musiałem wysłać rachunek pocztą i było to jakoś zaraz po starcie projektu. Wypłata pieniędzy przy likwidacji konta trwała już prawie dwa tygodnie;)

W tym wypadku dużo zależy od ilości jednocześnie zleconych wypłat, póki co jest mało osób, więc to i krócej trwa.

Edytowane przez sindirus

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobić do setki i będzie dobrze :)

A wspomniane zlecenie dalej wisi, nie ma chętnych. Czy ktoś z obsługi TG mógłby poprosić zleceniodawcę o podanie większej ilości szczegółów? Może wtedy ktoś by się skusił :)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść zlecenia została uzupełniona - jeżeli nadal zawiera za mało informacji proszę o przesłanie na kontakt@gieldatekstow.pl dodatkowych pytań.

Edytowane przez GieldaTekstow.pl

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest uwzględniany zwrot kosztów? Wybrałem artykuły z 3,5 gwiazdki i nie mają ładu i składu.

" Każda operacja ją przeprowadzamy tą kartą obciąża nasz rachunek bankowy"

Warto jednak uparcie poszukiwać tego jedynego rozwiązania na idealnie dopasowane do naszych potrzeb konto osobiste

Edytowane przez Hicarian

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych gwiazdek, jeśli dobrze rozumiem, to niesprzedane artykuły oceniane są na podstawie tych sprzedanych? Czyli kupuję artykuł X, oceniam go na 4 gwiazdki i automatycznie te 4 gwiazdki otrzymują wszystkie inne teksty tego autora?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dobrze rozumiem, jeżeli ktoś na początku pisał ciekawie i zdobył sobie zaufanie, to potem to "zaufanie" za nim się ciągnie? Czyli jak potem wstawi coś zdecydowanie poniżej jego poziomu, to i tak ma te "gwiazdki" ?

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdki prezentują średnią ocenę Autora. Składają się na nią pojedyncze subiektywne i indywidualne oceny kupujących. Jedna osoba może za ten sam tekst dać 3, inna 4 lub nawet 5 gwiazdek. Jednak w ogólnej liczbie stanowi to pewien obraz poziomu tekstów każdego Autora.

Każdy Kupujący po zakupie ma natomiast możliwość oceny tekstu i zgłoszenia reklamacji(którą należy uzasadnić) jeżeli tekst nie spełni jego oczekiwań. Skorzystanie z tej możliwości i uznanie przez moderatora reklamacji spowoduje zwrócenie Kupującemu wydanych środków - dlatego ma on pewność że zawsze będzie zadowolony z zakupu. Autor natomiast wiedząc że można zgłosić reklamację i w konsekwencji nie sprzedać żadnego tekstu w naszej ocenie nie będzie zaniżał swojego poziomu ponieważ po prostu nie ma to sensu.

W przypadku uznania zgłoszonej reklamacji Kupujący traci prawo do wykorzystania w jakiejkolwiek formie części lub całości zakupionego wcześniej artykułu.

Edytowane przez GieldaTekstow.pl

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmm ciekawe, dodałem 12 artykułó. Zobaczymy jak z akceptacją i ze sprzedażą będzie.

Teksty zaakceptowane, zobaczymy ile będę czekał na sprzedaż:)

Frazy pożyczki,pozycjonowanie, tworzenie stron www

Wydaje mi się, że w miarę chodliwe tematy :)

Edytowane przez Nerox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się:)

@GiełdaTekstów: czy jeśli kupię tekst, ale będzie on wg mnie zły i zechcę go zareklamować, to czy w takiej sytuacji również mogę go ocenić, przydzielić gwiazdki i ta ocena będzie się wliczała do średniej?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli kupię tekst, ale będzie on wg mnie zły i zechcę go zareklamować, to czy w takiej sytuacji również mogę go ocenić, przydzielić gwiazdki

tak

i ta ocena będzie się wliczała do średniej?

w takim przypadku decyduje moderator - przede wszystkim zależy to od powodu reklamacji

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsi użytkownicy dostali bonusy na start więc bez konieczności doładowania konta mają do dyspozycji środki, które mogą przeznaczyć m.in. na zabezpieczenie wykonalności zlecenia :)

Coś nie tak z tymi bonusami, bo nie mogę przyjąć zlecenia - pojawia się info o braku dostatecznej ilości środków.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności