Skocz do zawartości

Świstakowy temat


Stanleyek

Rekomendowane odpowiedzi

no chamówa straszna, nie dałem szablonów :D Musze się wyspowiadać, ale nie obrażam się bo Tron po-prostu nie wie że dobry szablon kosztuje więcej jak licencja zennopostera. Niewiedza nie jest czymś złym, każdy jakoś zaczynał... wiec spoko luz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież pisałem że znam to z autopsji znam też kilkanaście osób

A ja znam od strony (nazwijmy to) inwestorskiej i nie słyszałem o żadnym wierzchołku.

Allegro jest monopolistą aukcyjnym w Polsce, jak każdy monopolista dyktuje warunki. Może robić prawie wszystko.

Jednak nie ma na razie alternatywy (podobnie jak z Google). Świstak i eBay mają za mały udział w rynku aby opłacało się tam handlować.

Chyba, że chcesz sprzedać stare zarwane łózko, może trafisz tam amatora. ;)

nie wiem jak to teraz działa .Tak to działało do 2007.

:D

EOT.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Ebay nie daje rady?

W Polsce? Daje radę? Jest lepszy i popularniejszy w Polsce niż Allegro?

Dlaczego nie myślisz jak czytasz?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności