Skocz do zawartości

PG1 i dalej nic


Jarkas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem, że może temat trochę podobny do istniejącego tu, ale może ktoś pomoże.

Od półtora roku posiadam domene gorskapasja.pl Strona dość szybko osiagnęła PG1, ale od roku nic się nie dzieje w tym temacie. Strona jest systematycznie uaktualniana o nowe informacje, jest dodana do katalogów (wiem, że nie do tysiąca, ale powoli dodaję), lecz page rank w ogóle nie wzrasta.

Może ktoś podpowiedzieć co robię nie tak. Słowa kluczowe, które mam w opisie też w ogóle sie nie podnosze w pozycjach google. Za to kilka fraz, które nie pozycjonowalem wzrosło do TOP10.

Wiem, że gdzies zrobiłem błąd, ale nie wiem jak go znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci dokładnie przeczytać przyklejone tematy w tym dziale: https://www.forum.optymalizacja.com/forum/33-dla-poczatkujacych/, a potem poczytać dyskusje w tym dziale: https://www.forum.optymalizacja.com/forum/5-google/ - dzięki temu będziesz mieć lepszy ogląd na całą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dodana do katalogów (wiem, że nie do tysiąca, ale powoli dodaję)

20 katalogów do których dodałeś to zdecydowanie za mało. Nie polecam też dodawać do samych katalogów. Najlepiej poczytaj troche dział dla początkujących i popracuj troche nad stronką, bo troche pustawo tam jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może byście nakierowali świeżaka na dobrą drogę, a nie robili z forum śmietnika? ;)

@Jarkas

Widać, że o SEO masz blade pojęcie. Czytaj podstawy - czytaj blogi o pozycjonowaniu, to forum (z naciskiem na dział "początkujący) - minimum przez tydzień (intensywnie!), a później wal. śmiało :) A tak poważnie - naprawdę poczytaj najpierw na temat SEO, zanim zadasz takie pytanie.

PS. PG1, to złe określenie. Prawidłowe to Page Rank 1, czyli w skrócie PR1.

Page rank jest mało istotny. Istotne są pozycje, jakie strona zajmuje w Google. - jeżeli się nie podnoszą, to w skrócie za mało linkowania (ew. za mało wartościowych linków), zbyt słaba treść i słabo zoptymalizowana strona.

Powodzonka :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pustawo ? Stron jest około 200 już, każda dotyczy innej treści.

Takie sprawia wrażenie. Ja bym dodał więcej zdjęć, popracował nad prezentacją treści, bo niektóre artykuły są takie "zbite" i poprawiłbym błędy np: "nigfdy nie wiadomo kiedy się przyda."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona poza linkowaniem wymaga rewolucji w kodzie:

Strona główna dostępna pod dwoma linkami: https://gorskapasja.pl/ https://gorskapasja.pl/index.html (301 to załatwi), a w sumie to nawet pod 4, bo jeszcze www. dochodzi

Title do przeorania - chyba, że pozycjonujesz się tylko na frazę "górska pasja"

Nagłówków w zasadzie brak

3 ostatnie działy puste, forum 404

obrazki nie są linkami i nie mają altów.

Linków jest stanowczo za mało: https://ahrefs.com/site-explorer/backlinks/subdomains/gorskapasja.pl/not_sitewide-href-dofollow-all-all

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować za podpowiedzi

Tak na marginesie, widac bez ogródek, że jestem początkujący w temacie, a specem od pozycjowania pewnie nigdy nie będę. Chciałbym po prostu troche stronę wypozycjonowac wyżej - skoro ja prowadzę fajnie jakby ktos zaglądał bo 8-15 wejść dziennie to troche mało. Tak więc beczki sobie nie kręćcie z chipsami :hahaha:

bo w kilku tematach innych miałbym wiecej do powiedzenia (jak TdF, bo widziałem w postach, że niektórzy oglądają - ja też choc juz mniej jak przestał Virenque jeździć). No tak ale taka jest rola żółtodzioba ;)

Wracając do tematu, @blackpress.pl nie rozumiem za bardzo czemu uważasz, że strona jest pozycjonowana tylko na frazę "górska pasja", wprawdzie w title zawsze tylko to pojawia się, a reszta jest zmieniana w zależnosci od treści danej strony, ale keywords powinno pozycjonowac po słowach tam zawartych, czy się mylę ?

Poza tym piszesz, że nagłowkow brak - przeciez są na każdej stronie <head>....</head> i zrobione wlasnie keywords, description, robots, title itd.

Reszta masz rację, a z tymi altami to rzeczywiscie w galerii zrobiłem a w aktualnosciach brak ich (żartując mogę sobie przyznac liścia wychowawczego) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności