Skocz do zawartości

[Prośba] Nie zmieniajcie avatarów


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czasem osobę łatwiej poznać po tym co pisze i jak pisze. To jest dużo trudniej zmienić niż avatar.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzę i nie zarazem :hello:

No bo faktycznie wchodząc w jakiś topic od razu nie czytam nicków tylko zawartości a kątem oka widzę (nie zwracając na to uwagi) avatarka i od razu wiem kto to napisał...

jasne, że zapamiętuję nicki ale kolorystykę i avatarka łatwiej dostrzec "podświadomie" niż "podświadomie" przeczytać nicka :rolleyes:

ale z drugiej strony czasem trzeba trochę zmian.

Sam osotanio zmieniłem avatka na innego a to dlatego, że w końcu zrzuciłem fotkę z komórki :)

też tęskniłem za swoim avatarkiem... a do tego właśnie miałem wrażenie, że nikt mnie nie rozpozna, nie rozpozna moich postów - bo ja sam ich na początku nie rozpoznawałem :/

ps. a ja bardzo lubię wygląd (animowany) tego gostka z Gorillaz (czy jakoś tak...)

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruzyk ja tez Ciebie nie poznałem :rolleyes:

Gostek z gorillaz - bardzo dobrze go pamiętam. Tak teraz Cię poznaje bo stopki, żeś na szczęście nie zmienił.

A tak jakbys o coś pytał to bym myślał żeś początkujący i Cię nie znam :)

Wreszcie ktoś okazał odrobinę zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana avatara - tak

Wymiana z innym użytkownikiem, bądź powielenie cudzego awatara - nie

Nimek - musisz czytać nicki, bo na spotkaniach SEO nikt nie będzie Ci mówił: mam takiego avatara z... :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niby Sir będzie mnie pamiętał z avataru ?? :) możej jeszcze z tekstu avatarowego ?? :D

:)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności