Skocz do zawartości

[Prośba] Nie zmieniajcie avatarów


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

Zamykam wątek :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kill to ty czy ja?

:)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z tą wiewiórką na avatarze?

Też dostanie bana :)

Ktoś coś ma do wiewiórek? :)

A moje zdanie jeśli chodzi o avatar jest takie, że jeśli ktoś zmieni avatar to tak jak by zmienił fryzurę. Zazwyczaj wszyscy to zauważą, ale nadal wiedzą, że to ta sama osoba.

Jednak gdy już ktoś bierze cudzy avatar to wprowadza w błąd, bo jest coś w tym, że jak się człowiek przyzwyczai do avatara to widząc go nie czyta już nazwy użytkownika - odrazu wie z kim ma doczynienia... a później się okazuje, że to nie ta osoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję na potrzeby tym podobnych tematów założyć nowy dział - Spam. Ręce opadają, gdy wchodzi się na forum, czyta coś takiego, a Michał za to wszystko płaci. Nabijanie postów i tyle.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze skoro uważacie, że to bzdurny temat to po co ciągniecie go na 4 podstrony???

Jest na forum ponad 4k userów i wybaczcie mi, że wszystkich po nikach nie pamiętam.

Wam po prostu brakuje dobrej zabawy i jak tylko założę temat z którego można się ponabijać to już nie odpuścicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności