Skocz do zawartości

Uzdrowiciel na Stadionie Narodowym. Tysiące chętnych


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Logicznie rzecz biorąc wierzą, iż nie ma Boga. To też wiara.
koło logiki to nawet nigdy nie stało.

ja boga nie widzę, nie czuję, nie mogę posmakować więc wiem, że go nie ma, nie muszę w to nie wierzyć. ty możesz mieć z tym problem, ale mów za siebie. boga po prostu nie ma.

co do tematu to mogliby faktycznie wybrać jakąś inną "gwiazdę" skoro chcieli rozruszać stadion, ale może celowali w tłumy to strzelili bardzo celnie. zawsze takie zabobony wypełnią trybuny do ostatniego krzesełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalny biznes, ktoś wynajął lokal, zapłacił, znalazł klientów, to tylko pogratulować pomysła,

co do wody to czasami wiara i siła sugestii potrafią zdziałać więcej niż medycyna, moja matula dała jakąś świętą wodę znajomej która można powiedzieć bez szans i nadziei na poprawę czekała końca, dzięki tej wodzie odżyła, wiadomo że nie wyzdrowiała, ale ból zmalał, samopoczucie na plus, więc chcąc nie chcąc matula musiał tą wodę dalej kombinować ...

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uleczanie w Polsce jest zakazane? Koleś zarobi kasę, to jego zysk. Nie da się wszystkim ludziom na świecie przetłumaczyć że to totalna bzdura. Pamiętam z własnego dzieciństwa że jeździłem na Jasną Górę dwa razy w roku, w sumie ok. 10 razy i piłem wodę święconą ( darmowa), która miała pomagać na różne dolegliwości. Opaci byli zadowoleni bo mama kupiła kolejną figurkę, przewoźnik był zadowolony bo skasował za przejazd i mama była zadowolona bo dziecko zdrowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się ten kraj to ciemnogród. Jak chcą utrzymać takiego molocha to muszą na nim msze odprawiać lub koncerty Weekendu organizować. Jak widać tylko na takie wydarzenia regularnie biją tłumy i zostawiają na nich swoje notabene ciężko zarobione pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendu

Ten weekend śmierdzi na kilometr. Powiem szczerze w życiu bym nie kliknął w ten link na You Tube, żeby nie uderzające podobieństwo do pewnej zachodniej gwiazdy !!! Ilu takich co się pomylili?

Chwała chłopakom z Weekendu za ten cwany trik! Piosenka jak jedna z wielu. MOIM ZDANIEM CZEŚĆ SZMALU POWINNA TRAFIĆ TAKŻE DO TEJ ZACHODNIEJ GWIAZDY, BO TO JEST żywcem zerżnięte. Prawa autorskie obowiązują do imagu także!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snapback.pngseobuster, o 01 luty 2013 - 13:25, powiedział:

imagu

Każdego?

Moim zdaniem jest korelacja między ilością klików a podobieństwem do pewnej gwiazdy! Przyznam się bez bicia, iż sam się złapałem na tym nie raz, a kilka, klikam a tu zdziwko "Co to k... jest? A wszystko jest skrzętnie zliczane przez YT.

Na YT jest tak, iż jak coś ma już sporą ilość klików to z automatu jest promowane najlepszymi miejscami i tak pojechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności