Skocz do zawartości

Uzdrowiciel na Stadionie Narodowym. Tysiące chętnych


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Prawa autorskie obowiązują do imagu także!

To po co wstawiasz takie teksty jak nie jesteś prawnikiem? Czemu czepiłeś się tego zdjęcia? Jest chronione?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przyjdzie tam jeszcze większy ciemnogród niż na nie jedną msze . Czyli ateiści szukający czegoś boskiego w innej formie.

Marek encyklopedia.pwn.pl/haslo.php?id=3872014

Rozumiem że źle piszą?

Entropia twierdzisz kategorycznie że nie ma , jakieś dowody, racjonalne obserwacje ? :)

Po za tym zaskakujący jest duży powrót wielu ludzi do wiary po wielu latach bycia ateistą, głównie na zachodzie. W czasach internetu i ogromnej alienacji ludzi sami będzie wracali do wiary , niestety większość powraca ale do sekt których jest co raz więcej. Do tego prowadzi m.i.n ateizm , bo nikt nie chce być sam, jak otoczenie zawodzi pozostaje tylko Bóg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie możesz. gdybym po przeczytaniu każdej bajki o krasnolódkach, sierotce marysi czy jednorożcu miał się zastanawiać nad tym czy to coś jest czy nie ma, to chyba bym oszalał ;) poza tym wracając na jedynie poprawny tor myślowy - ten, kto uważa że coś jest ma obowiązek to udowodnić, a nie ten, który to neguje. Dlatego jeśli uważasz, że bóg jest - udowodnij. jeśli ja tobie będę mówił, że kwarki nie są najmniejszymi cząstkami materii, tylko składają się z preonów to będę wymagał od ciebie, abyś udowodnił, że nie mam racji ? Czy spojrzysz na mnie i pomyślisz ? a co mnie jego kwarki, mam je w tyłku ;)

cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności