Skocz do zawartości

Styczniowa aktualizacja PR


Tomek_XX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No w końcu. Na dwie pozycjonowane domeny jedna z PR0 na PR1, druga natomiast z PR0 na PR2. Pozytywka :) Słabsza domena pozycjonowana ostrzej przed updatem skoczyła więcej niż moja starsza no cóż.. trzeba się cieszyć, że są jednak jakieś efekty, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeża strona około 1 miesiąca, wolno linkowana. Majestic i ahrefs pokazują RD = 50, BL = 3,800

otrzymałem PR=3, podstrony kategorii PR=2, wpisy oraz tagi PR=1.

Strony które mam od 6 lat trzymają twardo PR=2.

Pozdrawiam

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojej stronki, to ma jakieś 2 miesiące, linkowana od miesiąca. BL 700 RD 35

Dostałem PR4, wszystkie kategorie PR3.

Ja się oczywiście cieszę, ale to oznacza, że prawdopodobnie można teraz o wiele łatwiej wpływać na PR.

Masz artystyczną stronę? Dodaj ją do artystycznego katalogu sztuki ARTKATALOG.PL
Jeśli nie masz artystycznej strony, nic straconego! Dodaj ją do europejskiego katalogu stron ZWARTA.EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz wyraźniej widać, że google zmierza do tego, aby wskaźnik pr zwłaszcza ten wysoki miał swoje przełożenie na rzeczywistą wartość strony. Ciężko jest utrzymać wysoki, mam mocno linkowaną pr4 i myślałem o skoku minimum do 5, ale stoi w miejscu zaś inny blog pr4 ciągle aktualizowany spadł do pr3 spadki również odnotowałem z pr3 na 2 a wzrosty z pr1 raptem na pr2. Wyjątkiem są nowe strony, które niejako promowane dostają po pierwszej aktualizacji wysoki nawet do pr5 co trochę niesprawiedliwe. Kolejny raz przekonałem się, że treści niewiele wniosły nawet te unikalne, artykuły 5k znakowe po kilka dziennie nie przyniosły spodziewanych wyników. Linkowanie zatem zaważyło, jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycjonowanie.tv

Z tym ostatnim sie zgadzam nowa domena dostał PR4.

I powiem ze na stronie nie ma zadnych tresci jest wymienione 15 produktów, ceny , telefon i adres firmy.

ta sama strona jest na 3 domenach Duplicate content i wszystkie 3 domeny dostały PR4.

całe google ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności