Skocz do zawartości

Styczniowa aktualizacja PR


Tomek_XX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

po co wam pagerank ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred, daj spokój już 4 tematy założyli tak się podniecają, najbardziej popularny tekst "mi 2 stronki spadło ale ogólnie na plus"

To już PRfilija jakaś, nie dość tego ze porzucili stary temat z update PR, założyli ten styczniowy to jeszcze 2 innych, jak wpadnie tu admin to wszyscy dostana, ale nie PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby Twoje katalogi spadły do pr0 to byś zaczął o niego dbać.

po co ? powiedz mi po co ? były pr0 i nikt nie płakał .. ja też nie... tak jakby miał się świat skończyć...

zółtodzioby :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym PR?

Mam dwie hobbystyczne, prywatne strony, w ogóle nie pozycjonowane (linki są wyłącznie takie które ktoś da, treści unikalne, sam linkuje wyłącznie w ramach tych stron). Straciłem PR do 0 (wyjściowo było nawet 4). Ruch jest na niezmienionym poziomie i raczej rośnie, pozycje również rosną (hasła są w TOP10 a nawet TOP3).

Do tego trzymam tematyczne zaplecze pod kątem innej strony i ona trzyma PR2, zaplecze PR2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem coraz ciężej utrzymać wysoki pr, ma być on coraz bardziej zbliżony do tego co rzeczywiście odzwierciedla strona

Bzdura, już od trzech updatów PR mam strony z pr=6 i nic na nich nie ma, wyglądają jak gówniane precelki, nie dodałem do nich od roku żadnego linka

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem coraz ciężej utrzymać wysoki pr, ma być on coraz bardziej zbliżony do tego co rzeczywiście odzwierciedla strona

Bzdura, już od trzech updatów PR mam strony z pr=6 i nic na nich nie ma, wyglądają jak gówniane precelki, nie dodałem do nich od roku żadnego linka

W matematyce to się nazywa wyjątek - odstępstwo od reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim katalogom słabo urósł, idę sobie popłakać. Nikt mi nie kupi już wpisów :(

Kurde u mnie też nic nie urosło a nawet spadło. Tylko jakoś chętnych na multikody przybywa ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności