Skocz do zawartości

Styczniowa aktualizacja PR


Tomek_XX

Rekomendowane odpowiedzi

mojej domenie na początku stycznia PR spadł z 2 do 0, a wczoraj wzrósł do PR3. Dziś większość fraz wskoczyło na swoje pozycje przed grudniowo/styczniowymi algorytmami, czyli do top3 i top10. Może jednak PR ma znaczenie :-)

Link buidling, seo copywriting- wystawiam fakturę VAT - zgłoszenia na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mojej domenie na początku stycznia PR spadł z 2 do 0, a wczoraj wzrĂłsł do PR3. Dziś większość fraz wskoczyło na swoje pozycje przed grudniowo/styczniowymi algorytmami, czyli do top3 i top10. Może jednak PR ma znaczenie :-)

Nie ma :)

Najlepszy stomatolog i ortodonta w Katowicach - Freshmed - piękny uśmiech to zdrowy uśmiech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie płakałeś, bo łez już brakowało :) nikt do pr 0 nie dodaje przy płatnych wpisach

Żyjesz w błędzie :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślicie, że update się skończył?

Też mam nadzieję że nie ;)

2,5 miesiąca temu robiłem przekierowanie 301 z 10 letniej domeny na blisko 8 letnią. Wszystko przeindeksowało, pozycje w zasadzie zachowane, PR był 4 a teraz 0. Czyżby 301 nie przenosił już PR? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem osób, które wchodzą na ten topic i hejtują. Nie obchodzi cie PR, masz w du**e te cyferki, nie interesuje cie temat to nie wchodz do tego tematu i nic nie pisz. Może są ludzie, którzy na widok zwiekszonego PRanka dostają orgazmu i nic komuś innemu do tego.

A teraz na temat. Zauważyłem, że dużo trudniej teraz jest osiągnąć i utrzymać PR4 i 5. Ogólnie wygląda to tak strona z PR5 musi spełniać dość dużo warunków. Od dużej ilości podstron, poprzez unikalną treść po sporą ilość linków. Ciężko jest przeskoczyć z PR4 na PR5

Sprzątanie po zgonach https://sprzataniepozgonach.pl/

Dezynfekcja i dezynsekcja https://www.isotech-pestcontrol.pl/
Ptaszyniec kurzy https://zwalczanie-ptaszynca.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonza, nie zwracaj uwagi przecież widzisz że to kolejne konto "wizjonera" :D, niema co jego karmić tak wiem jak to się skończę :D

Po co wszedłeś na ten temat? Nie jesteś zainteresowany to omijaj.

Po raz który widzę, że jak zaczyna się temat o wskaźniku PR to wchodzą użytkownicy z kilkoma k postów, piszą "a po co się podniecać tym pr", "pr nikomu niepotrzebny szkoda czasu". Zamiast podać kontrprzykład w postaci własnych stron, które są wysoko w google,są dobrze podlinkowane a mimo to mają pr niskie to w kółko bezproduktywne posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast podać kontrprzykład w postaci własnych stron, które są wysoko w google,są dobrze podlinkowane a mimo to mają pr niskie to w kółko bezproduktywne posty.

To nie umiesz tego sam sprawdzić?

Jest masa przykładów gdzie strony z niskim PR(nawet z n/a) wyprzedzają w serpach strony z wyzszym PR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracacie jeszcze uwagę na ten PR, czy to bardziej tak "kolekcjonersko"? Algorytm od PR to chyba jeszcze większy bug od tego co ustala serpy, a przynajmniej na podobnym poziomie - ze 3 miesiące temu wygrzebałem jakąś starą subdomenę na darmowym zagranicznym hoście leżała sobie zapomniana, a że dane do logowania działały i coś tam jakieś linki były do tego no to wrzuciłem cms'a i 3 teksty, żeby zobaczyć, czy w ogóle ma sens coś z tym robić. Po tym updacie - subdomena dalej PR n/a, teksty PR n/a, tak jak z resztą wszystkie inne podstrony poza 1 kategorią, która dostała PR3 ??? Skąd, jakim cudem nie wiem... porównujące teraz do jakiegoś realnego portalu nie jeden popularny ma PR3. To jakie to daje odniesienie i obraz czegokolwiek. Jedyne info jakie może być z tego przydatne to chyba tylko brak zielonego paska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności