Skocz do zawartości

ok. 60 000 odslon - jaki system reklamowy polecacie?


ayala

Rekomendowane odpowiedzi

Tak będąc szczerym, to jest to najbardziej gó*****y ruch jaki może być. Branża rozrywkowa,

Nie zgodzę się, od kiedy jest wyświetlanie reklam na podstawie zainteresowań średnia wartość za klik nie jest dużo niższa od branży budowlanej...

Sam jak czasem wejdę na rozrywkę to wyświetlają mi się adsy o tym o czym szukałem wcześniej w Google... Nieźle to sobie wykombinowali... :)

No ale te alakwejki to rzeczywiście mają malutki współczynnik klików, kiedyś to przerabiałem, adtaily ewentualnie...

No i rozmieszczenie i kolor reklam to też bardzo ważne - musisz testować najlepszy układ i kolor... zmieniaj co pare dni to i śledź zarobki

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecal novem i mbank zrobił i zakładanie konta bankowego za założenie masz 67 polskich złotych, jeśli masz 10 k uu to podejrzewam ze 3-4 osoby w tyg założą czyli już jakaś kasa będzie ja mam portal gdzie jest tylko 500-700 uu i mam od 1.5 euro do 3.5 euro /dzien, branża rozrywkowa cienka bo tam nie czytają :P tylko oglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dodam od siebie trzy grosze :)

A więc tak - tematyka jest naprawdę kiepska. Ludzie wchodzą, oglądają obrazki i wychodzą. Za dużo na takim serwisie nie zarobisz, ale jak na razie AdSense jest najlepszym rozwiązaniem. Na twoim miejscu podpiałbym jeszcze reklamy Ad4MMO lub Gameflow, czyli z grami przeglądarkowymi ponieważ prawdopodobnie odwiedza twoją stronę młodzież, która - jak wiemy - lubi grać w takie gry :) Reklamy rozmieść z współczynnikiem 3:4 - mniejszość dla Gameflow/Ad4MMO. Jak możesz to podaj nam link do swojego serwisu to może pomożemy Ci lepiej zoptymalizować reklamy.

Kocham Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będąc szczerym, to jest to najbardziej gó*****y ruch jaki może być. Branża rozrywkowa, a serwis składa się z obrazków. Poza adsense nic raczej lepszego nie znajdziesz do tego.

Nie generalizuj. Tematyka rozrywkowa to szeroki temat.

Ja na swojej rozrywkowej stronie z 10K unikalnych wizyt zrobiłbym 600-1000 PLN dziennie i to bez żadnych cudów (AS + parę afilatów). A tak robię tylko 200 dziennie i muszę dorabiać programowaniem.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 dziennie? ;o

A co, 200 PLN dziennie to dużo? Miewałem już znacznie więcej. A są tu na pewno tacy co mają znacznie więcej. 1K muszę wydać na serwery miesięcznie. Zostaje 5K. Z tego jeszcze na reklamy i parę dupereli i ledwie na podstawowe życie starczy. Więc muszę dorabiać programowaniem.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to że 200 zł to dużo, tylko o to, że 200 zł przy 10k ruchu w rozrywce to dużo według mnie. To chyba bardzo "niszowa" rozrywka. Jaki % tego masz z adsense?

Powinienem podpowiedzieć: np. content strony w jęz. angielski.

Chyba nie muszę nadmieniać, że to oznacza minimum 3 razy większy CPC, a jak dodać np. CTR na poziomie 2-3% to wychodzi jak wychodzi, czyli znacznie więcej niż te 200 przy 10K ruchu.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

czesc, jakie systemy reklamowe proponujecie na strone przy ok. 60k odslon - 10k uniq ? mam 3 reklamy google ale z nich ok 4 euro tylko wyciagne dziennie.. jest szansa na jakies lepsze zarobki przy takich statystykach?

PW nie działa, więc odezwij się na biuro@web-systems.pl lub GG: 10101

pozdrawiam,

Krzysiek

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności