Skocz do zawartości

Zmiany w płatnościach, przewalutowanie konta


AsiaSz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dostaniesz odpowiedź to daj znać. Ja też wysłałem, ale ostatnią odpowiedź w sprawie Google News przysłali mi po dwóch miesiącach :/ Więc nie liczę na szybkie rozwiązanie sprawy... BTW Ja też wpisuje bez spacji nr konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Myślę, że ma tak jeszcze sporo osób :) Np Ja :)

też tak mam, czekam na zmianę na złotówki, wiele to ułatwi przy płatnościach.. dopiero zaczynam przygodę z adsense więc jeszcze płatności nie miałam, a tak nie będę musiała się bawić w przelewy walutowe tylko pójdzie na zwykłe konto :-)

Link buidling, seo copywriting- wystawiam fakturę VAT - zgłoszenia na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie szło w formie przelewów walutowych, tylko zawsze w złotówkach na konto złotówkowe.

Od czasu płatności przelewem, rzecz jasna, bo czeki były w obcych walutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie szło w formie przelewów walutowych, tylko zawsze w złotówkach na konto złotówkowe.

Od czasu płatności przelewem, rzecz jasna, bo czeki były w obcych walutach.

dobrze wiedzieć, czyli po prostu jak ustawię przelew z adsense na zwykłe konto bankowe to będzie git? :-)

Link buidling, seo copywriting- wystawiam fakturę VAT - zgłoszenia na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie szło w formie przelewów walutowych, tylko zawsze w złotówkach na konto złotówkowe.

Od czasu płatności przelewem, rzecz jasna, bo czeki były w obcych walutach.

dobrze wiedzieć, czyli po prostu jak ustawię przelew z adsense na zwykłe konto bankowe to będzie git? :-)

Tak będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zmianie waluty ma może ktoś taki problem jak ja? Mianowicie , wprowadziłem nowe dane Banku a w momęcie próby przejścia do zakładki "Ustawienia płatności " wylatuje mi "

Wystąpił błąd.(na czerwono)

Niestety w tej chwili nie możemy zrealizować żądania. Przepraszamy za tę niedogodność. Nasi inżynierowie zostali powiadomieni o problemie i pracują nad jego rozwiązaniem."

Mam tak od kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjrzałem się dokładniej przewalutowaniu i mogę stwierdzić, że u mnie zamiast 30e/dzień wychodzi 30zł czyli nędza w porównaniu do tego co było...

A ja moge stwierdzić, że i w styczniu kiedy było jeszcze euro i w lutym kiedy już jest złoty mam identyczne CTR. A myśle że to właśnie CTR i RPM jest najważniejszym wyznacznikiem zarobków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ctr się nie zmienił a CPC tak, i zamiast 0,07-0,11e jest 0,19 - 0,23gr / wyższe stawki mają w adtaily heh

Chodziło mi o CPC czyli płatność za kliknięcie. U mnie CPC jest identyczne w styczniu i w lutym. (CTR pomyliłem z CPC).

PS. Grudnia nie biorę pod uwagę bo tam miałe wyższe CPC o jakieś 30%, ale wtedy był zapewne ostra przedświąteczna walka reklamowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie straszny spadek w zarobkach...

Przedtem przykładowo strona zarabiała ok 7 euro dziennie a na chwilę obecną 12/14zł dziennie...

Muszę jeszcze kilka testów przeprowadzić....

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności