Skocz do zawartości

Zmiany w płatnościach, przewalutowanie konta


AsiaSz

Rekomendowane odpowiedzi

Z czego może wynikać częste odejmowanie kasy z konta?

Z łapczywości :) mi codziennie znika kilkadziesiąt zł, szlak trafia i tylko tyle można, o szlaku powiedzieć na pio i posłuchać jak lis mówi, że w końcu google znalazło spoósb na wychwytywanie nieprawidłowych klików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z czego może wynikać częste odejmowanie kasy z konta?

Z łapczywości :) mi codziennie znika kilkadziesiąt zł, szlak trafia i tylko tyle można, o szlaku powiedzieć na pio i posłuchać jak lis mówi, że w końcu google znalazło spoósb na wychwytywanie nieprawidłowych klików :)

Zauważyłem że strasznie się nasiliło w 2013 roku. np 0 godz 12:00 mam 25 zł i 50 kliknięć, wchodzę za 30 minuit i widze 23zł i 52 klikniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 0.04 Euro

Poczytaj sobie o smart pricing .

W sumie lektura dla was wszystkich

1.https://adsense-pl.blogspot.com/2010/11/jak-uniknac-przypadkowych-klikniec.html

2.https://adsense-pl.blogspot.com/2010/12/jak-uniknac-przypadkowych-klikniec.html

3.https://adsense-pl.blogspot.com/2012/03/jak-unikac-przypadkowych-klikniec-czesc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że mam to smart pricing. Reklamy ad sense mam tylko na jednej stronie ogłoszeniowej o konkretnej tematyce, ruch w okolicach 1500 dziennie i mam tylko dwie jednostki reklam. Kliknięć przypadkowych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, miałem chwilę żeby to przeanalizować. Ogólnie sytuacja u mnie wygląda tak, że pierwsze jednostki reklamowe mają CPC rzędu 10 groszy, a reszta w normie. Problem w tym, że mowa tutaj o zwykłych jednostkach wciętych na początek tekstu, więc nie rozumiem dlaczego miałyby być przypadkowe? Z tego co widzę to właśnie za to odejmują kasę.

Poważnie, co radzicie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hermit90 W takim razie musisz z tymi reklamami cos pokombinować

Ja umieszczam reklamy zaraz pod logo .

1. logo

2. reklamy

3.Przerwa ok 3 cm pasek

4.poziomy spis treści

5. Strona właściwa.

Ale wiesz, reklamy te nie są blisko niczego co mogłoby powodować nieprawidłowe kliknięcia. Są wcięte w tekst w taki sposób żeby od razu rzucały się w oczy, to wszystko.

Naprawdę już nie wiem co mam robić, bo CPC spada, a za każdym razem jak wchodzę to tylko mi tą kasę odejmują. Doradźcie coś ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności