Skocz do zawartości

Zmiany w płatnościach, przewalutowanie konta


AsiaSz

Rekomendowane odpowiedzi

na wielu podstronach wyświetlałem tylko 2 jednostki reklamowe.

w moim przypadku porada wygladała tak:

Zauważyliśmy, że na części stron w domenie xxx.pl znajduje się mniej niż trzy jednostki reklamowe. Takich stron jest 350.
Jeśli wykorzystasz wszystkie trzy dostępne jednostki reklamowe na stronę, możesz umieścić
przynajmniej 700 dodatkowych jednostek na stronach, które sprawdziliśmy.

Przeanalizowaliśmy skuteczność rozmiarów formatów reklam w takich witrynach jak Twoja i doszliśmy do wniosku,
że aby osiągać najlepsze możliwe wyniki, warto dodać jednostkę reklamową 336x280. Jeśli nie możesz dodać tego konkretnego rozmiaru,
spróbuj umieścić jedną z naszych najskuteczniejszych jednostek (336 x 280, 300 x 250, 728 x 90 lub 160 x 600) w widocznych częściach stron..

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Powiedzcie czy po tych zmianach z euro na pl nie macie drastycznych spadkow zarobkow? Jakios miesiac temu dzienne zarobki to 15 - 20 zl teraz 4 - 8 zł statystyki te same strony.

Życia nie mierzymy ilością oddechów, lecz tylko tymi, które zaparły dech w piersi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy po tych zmianach z euro na pl nie macie drastycznych spadkow zarobkow? Jakios miesiac temu dzienne zarobki to 15 - 20 zl teraz 4 - 8 zł statystyki te same strony.

Większość ma spadki, niektórzy nawet drastyczne jak ty (procentowo), ale to raczej nie wina przewalutowania. Po prostu brak reklamodawców, kryzys, więc tną kasę na kampanie. Dziwne zjawisko natomiast w dniu 13 marca, bo kilka osób od tego dnia ma jeszcze większe i nagłe spadki niż te ze stycznia czy lutego. Nie wiem póki co, co jest przyczyną, ale to dotyczy osób ze stronami z różnych branż, więc trudno uznać, że nagle jakaś atrakcyjna kampania się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze nie jestem sam. Rozumiem latem ludzie nie siedza na komputerach ale zima. Zreszta latem mialem wiecej niz teraz. No nic czekamy az sie cos podniesie.

Życia nie mierzymy ilością oddechów, lecz tylko tymi, które zaparły dech w piersi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni dosłownie spadek zyków o jakieś 40 % satystyki CTR i CPC porównywalne jak przy poprzednich zarobkach. Coś mi wygląda na to że Google zaczęło brać dla siebie większą prowizję.

O takich podejrzeniach już pisałem kilka tygodni temu. Zresztą ostatnio nasiliła się jedna rzecz, mianowiecie:

o godz 20:00 mam 46 klików w reklamy i 34,95zł ,a

o godz 20:40 mam 52 kliki w reklamy i 31,29zł.

To wydaje mi się bardzo podejrzane, bo jeżeli są nieprawidłowe kliki to one z automatu traktowane są jako 0,00zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności