Skocz do zawartości

Zmiany w płatnościach, przewalutowanie konta


AsiaSz

Rekomendowane odpowiedzi

Też się przeraziłem jak zobaczyłem czerwone pole w moim panelu :D Mi na tę chwilę złotówki nie przeszkadzają tylko oby się nie odbiło na zarobkach :) teraz nie muszę kalkulować ile zarobilem danego dnia.

Chcesz dowiedzieć się jak medytować? Zajrzyj na nasz wyjątkowy blog, gdzie dzielimy się darmową wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chodzą takie słuchy, że na początku pozmieniali osobom z "konkretnymi" miesiecznymi zarobkami.

Nie pytać o jakie dokładnie sumy chodzi, tylko google to wie.

Wygląda na to mlody0072, że na tym forum to tylko my biedę klepiemy, według teorii mateo32. No ale ktoś musi zarabiać mniej by inni mogli więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś były jakieś "problemy techniczne" w związku ze zmianami w panelu? Mi "wyparowało" z ustawień moje konto bankowe, muszę je ponownie weryfikować... Najlepsze, że przez dłuższą chwilę nie mogłem dodać nazwy odbiorcy bankowego, wywalało "nieprawidłowy format" a okazało się, że nie łapie polskich znaków. W nazwie firmy jak i imieniu mam literę Ł i musiałem L wpisać, żeby przeszło... Druga sprawa, w ogóle zniknęła nazwa firmy jako użytkownika (konto mam ze statusem prywatne) i musiałem ponownie dopisywać w odpowiednim miejscu w panelu. Oj Google, jak współpracuję od - jak dobrze liczę - 6 lat w zakresie Adsense, Adwords, do tego Analytics maksymalnie wykorzystywany - nigdy nie widziałem takich niedociągnięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Fajnie zrobili, że konto podają w zł. Tylko mam pytanie. Czy stawki nie spadną za umieszczanie reklam ? Jeżeli wcześniej wystawienie najmniej kosztowało np: 0,01 e to jakieś 4 gr, czy nie będzie stawek za 0,01 zł czyli 1 gr. ? Zarobki z reklam mogą diametralnie spadnąć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Fajnie zrobili, że konto podają w zł. Tylko mam pytanie. Czy stawki nie spadną za umieszczanie reklam ? Jeżeli wcześniej wystawienie najmniej kosztowało np: 0,01 e to jakieś 4 gr, czy nie będzie stawek za 0,01 zł czyli 1 gr. ? Zarobki z reklam mogą diametralnie spadnąć.

Pozdrawiam

A jaką masz pewność że poprzednio było najmniej 0,01 Euro. np. Mogło być tak że każda z 2 reklam była warta 0,005Euro x2 reklamy co dawało 0,01 Euro.

Według mnie własnie to tak mniej wiecej działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:

Po ponownym wprowadzeniu danych do przelewu jak długo oczekiwaliście na testowy przelew do banku? .. Bo ja wczoraj od 15:00 do teraz nie mam nic w bz wbk i nie wiem czy coś źle powprowadzałem czy poprostu tak długo ta operacja zajmuje.

Najnowsza muzyka i nie tylko na https://nuteczki.top a dla kobiet ploteczki na https://ebabki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:

Po ponownym wprowadzeniu danych do przelewu jak długo oczekiwaliście na testowy przelew do banku? .. Bo ja wczoraj od 15:00 do teraz nie mam nic w bz wbk i nie wiem czy coś źle powprowadzałem czy poprostu tak długo ta operacja zajmuje.

Chłopie daj im trochę czasu, przelew idzie 3-5 dni, a jak idzie z zagranicy to jeszcze dłużej może być, w sobotę po za tym banki nie pracują chyba że przelewy wewnętrzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przeraziłem jak zobaczyłem "czerwień". Stawki po pierwszym dniu generalnie podobne, ale boję się, że pojawią się masowo jednogroszowe stawki.

Mam takie pytanie. Korzystając z okazji, że trzeba wprowadzić na nowo dane konta, chciałbym wprowadzić zupełnie nowe konto bankowe. Konto w Adsense jest na mnie. Szkopuł w tym, że nowe konto bankowe które chciałbym wprowadzić jest zarejestrowane na moją dziewczynę (a więc na inne imię i nazwisko) i inny adres. Chcę po prostu zlikwidować moje konto bankowe, bo istnieje ono tylko dla przelewów z Adsense, a że nie są to duże stawki, więc po co je trzymać. Czy Adsense pozwala na wprowadzanie takiego konta bankowego różniącego się z danymi właściciela konta Adsense ? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności