Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chciałem zakupić listę katalogów, zarejestrowałem się do seotarget...(na maila jaki mam w omnipanel)

No i mam taki komunikat:

Błąd, prawdopodobnie do tej licencji OmniFLASH zostało już przypisane konto. Jedna licencja OmniFLASH może posiadać tylko jedno konto w systemie

- jak opłacę to pojawią mi się listy w moim omniflash ?

- interesuje mnie zakup jednorazowy bez abonamentu (raz na kilka miesięcy), rozumiem że jest taka opcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek

Na VMline działa OmniAdd, OmniSpeed i OmniFlash!

Wiem bo mam.

I krew mnie jasna zalewa jak widzę w panelu omni, że osoby mające w VMline swoje zabawki nie mają supportu!

M

Edycja:

OmniPing też działa!

Jak najbardziej mają. Chodzi tylko o support dotyczący problemów z serwerami, jest to napisane w każdym miejscu gdzie widnieje informacja dotycząca w/w hostingodawcy.

Napisane jest to co widać, a co macie na myśli to nie mam pojęcia.

96d72e2feabc1.gif

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie wysłane.

Ale na problem w funkcjonowaniu skryptu płatne zgłoszenie?

Jeszcze za prywatne zgłoszenie opłata? A jak podaje się hasła?

Do tego może pomogła by aktualizacja?

Jak zaktualizować do update 0.9.6 z poziomu aplikacji dopóki nie wysypał się OmniFlash nie widziałem opcji aktualizacji.

Trzeba ją dokonać ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasła jeżeli podajesz nie są widoczne dla nikogo poza ekipą Omni. Nie ma znaczenia czy prywatne zgłoszenie czy publiczne.

Dokładniej czytać, bo jak wyjdzie jakis manual to będzie bieda ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co pytasz dokładnie? Bo cos mi się wydaje, że to niżej nie rozwiązuje problemu :)

Wrzucasz piliki (z nowa licencją), w config.php ustawiasz dane do bazki, dalej adreswww/inslall.php i leci test, jak przejdzie test, to instaluje, podajesz hasło qwerty i wsio.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci tutaj:

Wrzuć pliki na serwer przez FTP w trybie binarnym i wywołaj plik install.php. Poza tym trzeba chyba też wrzucić plik licencja.zl. Na pewno Ci się wyświetli jeżeli będziesz go potrzebować.

#edit: a tak już zupełnie, to jestem w szoku jak zerknąłem do pliku README.txt :nonono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o haśle.

Dobra OF działa, zaktualizowany.

Trzeba go ogarnąć dalej bo skuteczność i prędkość jakaś mniejsza niż OS.

Zarzucę później spostrzeżenia jak coś uda mi się ogarnąć w lepszym działaniu.

Może inni mogą też wypowiedzieć się w tej kwestii?

Pora zabrać się za własne bazy jak zadziałają i zabawę w modowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnelibyście to dodawanie do wp bo jak nie działało tak nie działa.

U mnie też nie działa WP - porejestrował się w sporej ilości, ale nie może nic dodać.

Po ostatniej aktualizacji mam również błąd w OF: You have 10 databases without relation! Go to databases. - trzeba te bazy jakoś powiązać ze skryptami/modami ?

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz w edit database to tam masz możliwość jakiegoś powiązania, co nie zmienia faktu, że jak to zrobiłem to teraz mam alert, że mam -1 baz bez relacji:)

Ogarnelibyście to dodawanie do wp bo jak nie działało tak nie działa.

Po ostatniej aktualizacji mam również błąd w OF: You have 10 databases without relation! Go to databases. - trzeba te bazy jakoś powiązać ze skryptami/modami ?

Jak wejdziesz w edit database to tam masz możliwość jakiegoś powiązania, co nie zmienia faktu, że jak to zrobiłem to teraz mam alert, że mam -1 baz bez relacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnelibyście to dodawanie do wp bo jak nie działało tak nie działa.

10+

A tak ogółem o dla każdego projektu trzeba przeprowadzać osobna rejestracje na wp ?

wyczyściłem błędy to i dane o rejestracji mi zniknęły, i chce dodawać do całej bazy a nie juz do tych zarejestrowanych ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności