Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dodaje i główny błąd jaki się pokazuje to form_not_found

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czyli jednak nie zwariowałem - jednak OF nie dodaje do wp? Myślałem że to tylko ja mam taki błąd. W przypadku buddypress mam identyczną sytuacje.

Jest to błąd który już wiele razy był zgłaszany, na bugtrackerze ale do tej pory nie zostało nic zrobione. Mam nadzieje że w następnej aktualizacji w końcu zacznie dodawać. Ale jak twierdzi jehowy i kilka innych kont wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, niestety nadal nie dodaje do WP publicznych i prywatnych. Wcześniej był problem z rejestracją (nie dodawało credentials) ale z pomocą Gemec ruszyło.

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robertzoone - mi też podobne wyskakiwały jak zacząłem się bawić "Overclockingiem". Jak wejdziesz tam to ustaw:

Multipliers:

Adder = 2

Mailer = 1

a "PHP overclocking" wszędzie na 2*5=10

(zakładam, że masz najprostsze konto na sharedzie - tak, jak ja na hexcomie).

Wtedy są to dobre ustawienia i OF powinien przestać się wykrzaczać.

@janekszeryf - mogę potwierdzić, że na bank nie działa dodawanie do prywatnych WP z hasłem i loginem, nowa wersja (dzisiejsza) nie rozwiązuje problemu - czekam na odp. na panelu Omni, proszą o podsyłanie error_logów Apache. Na razie minęło 1,5 dnia od zgłoszenia, więc za kolejne 1,5 liczę na odpowiedź :D

Dodaje do pozostałych skryptów - jestem w trakcie testowania całej bazy (ogółem mam na razie bez WP i Buddy do przejechania ok 18k adresów). Ciekaw jestem jaka będzie ogólna skuteczność, ale niestety dowiem się dopiero za... ...193,4h, bo szybciej na tym koncie nie będzie, czyli pierwsze projekty, zanim dopasujesz i odfiltrujesz bazę to ok. 8-9 dni na jeden ;)

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi poki co nie dodaje do WP do reszty dodaje ale też niezbyt a to wywali projekt z shedulera to na nowo się doda i już pójdzie, skuteczność taka sobie,

kurcze żeby z tym flashem nie było jak z vista, bo póki co ... no cóż;=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czas to trochę coś nie tak.

OmniSpeed robił to szybciej, postował nawet z skutecznością rzędu 2600 dodań a można było projekt ogarnąć w 24h przy sporych bazach.

Serwer do Hexcom ale pod Omni właśnie

Wiadomo to zwykły shard z podniesionymi parametrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności