Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak to jest, że w bazie priv WP mam 1500 urli, a zarejestrowanych mam 1800 ? :P

Rozumiem, że rejestrować można się w nich jedynie przez stworzenie projektu i dopiero po dodaniu samej rejestracji do shedule.

Czy może on samemu usuwa jakieś adresy z bazy ?

Tak też zrobiłem, potem jeszcze raz wybrałem, żeby zaczął od początku, aby po prostu więcej zarejestrować. Czy może zdarzyć się tak, że zrobi nam konto dwa razy w ramach jednego WP ?

Przy eksprocie listy on nie oddziela nam adresów enterami, tylko jest jakby bez odstępów ciąg URL'i w jednym wierszu i potem trzeba to rozdzielać przy pomocy innego programu.

Świetnym wyjściem byłoby uproszenie opcji eksportu, aby on każdy adres umieszczał w nowym wierszu. Czy można liczyć na takie coś w przyszłości ?

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy eksprocie listy on nie oddziela nam adresów enterami, tylko jest jakby bez odstępów ciąg URL'i w jednym wierszu i potem trzeba to rozdzielać przy pomocy innego programu.

Świetnym wyjściem byłoby uproszenie opcji eksportu, aby on każdy adres umieszczał w nowym wierszu. Czy można liczyć na takie coś w przyszłości ?

Przy eksporcie URL-i wystarczy, że na podstronie z adresami, wyświetlisz ŹRÓDŁO HTML (ctrl+u) i będziesz miał wszystkie url-e - każdy w odzielnym wierszu :)

P.S.

Działa komuś harvestowanie w OF? Kilka dni temu działało, a dzisiaj zero....nie harvestuje.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna lub będzie opcja która pozwoli z danego projektu zapisać linki z odsyłaczami do dodanych wpisów?

Co do harvestowania też mogę potwierdzić.

Dodatkowo wow udało się i skrypt zarejestrował z 52 konta WP ale 0 postów. Szkoda tylko że jak na taką bazę to mało [baza prywatna, chociaż moich nawet nie tknął]

Obecnie baza WP z omni to 23 zarejestrowane czekam co dalej. Zapewne dojdzie do 100 maks i 0 postów.

Komuś w ogólne działa coś lepiej rejestracja/postowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów do innych userów.

Czy dodaje Wam wpisy do:

MocneLinki

OmniPress / V2

O WP i BuddyPress nie pytam bo tutaj każdy problem ma.

Jak macie z skutecznością do Easydir i Freeglobes na podstawowych bazach? Podejrzewam że słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lumbo - no to mnie zaskoczyłeś.

U mnie dodawanie do nich jest zerowe.

Sprawdzałem też te bazy właśnie wcześniej i widzę ile działa a ile nie.

Ale coś dodać powinien.

W dodatku w bazach ustawione mam relacje z modem php do postowania.

U mnie to samo - zerowe wyniki. Jedyne co się udało dodać to jakieś Webmini i Qlweby, ale nie przekroczyłem w sumie 1000 poprawnych dodań ze wszystkich projektów razem.

Do tego harvestowanie również u mnie przestało coś działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tą rejestracją WP? Czy on sam z bazy kasuje adresy w których nie dało się np. X razy zarejestrować ?

Pytam, ponieważ moja baza WP liczy 1500, a zarejestrowanych mam 1800 - więc, podejrzewam, że on sam mógł usunąć te gdzie nie mógł któryś raz z kolei, ale

wolałbym to potwierdzić?

Jak działa dokładnie OF jeśli chodzi o rejestrację i czy adresy w bazie mogą się dublować ?

Jest jeszcze kolejny jakiś dziwny problem.

Otóż rejestracja buddypress.

Moja cała baza Buddypress liczy 1500 adresów. Zarejestrowało mi 400, gdy ponownie puszczam rejestrację (wybieram moda rejestrującego oraz bazę buddypress i daję shedule) to

on mi to puszcza na te 400 adresów które już mi wcześniej zarejestrowało, zamiast pozostałych 1100 - tak jakby uznał, że ma postować, a nie rejestrować pomimo wybranego przeze mnie moda

rejestrującego, a więc coś jest ewidentnie nie tak po stronie aplikacji.

Czy ktoś ma podobne problemy ?

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności