Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Przypomnę jeszcze raz wszystkie podejrzenia związane z błędnym działaniem OmniFLASH należy zgłaszać na panelu klienta w omnipanel.pl/panel -

zgłoszenia na PiO są IGNOROWANE - brak możliwości diagnostyki problemu

2013-02-18 14-03-54.png

@soprano - domyślam się że twoje zgłoszenie widziałem na panelu więc się tu ustosunkuję znów publicznie bo wprowadzasz ludzi w błąd.Harvester działa poprawnie jednak jeśli już zakończy sprawdzanie też kończy swoje wykonywanie - jeśli chcemy żeby znów harvestował należy zgodnie z logiką nacisnąć przycisk start (jak aktywujemy opcję autopilota nie będzie trzeba nic klikać)

Plany na najbliższe 72 h

  1. Aktualnie kończymy testy najnowszej aktualizacji i wieczorem powinna się ukazać (pełna moc OC / system obsługi proxy / autopilot)
  2. Wydanie spolszczonej wersji OmniFLASH
  3. Możliwość tworzenia własnych grup kategorii obsługiwanych przez OmniFLASH
  4. Rozesłanie zaproszeń do osób które zgłaszały "błędy" i propozycje przez panel klienta na spotkanie on-line które odbędzie się w środę o godzinie 20.00 (maile my wysyłamy z zaproszeniem tak więc jeśli ktoś nie otrzyma zaproszenie proszę nie pisać na PW o takie zaproszenie - osoby które lamentują a nic nie wnoszą do tematu na pewno zaproszeń nie otrzymają) - maile będą wysłane dziś w godzinach nocnych
  5. Wyjaśnienie pewnej zagadki która wielu osobą nie daje spokoju (po spotkaniu on-line)

Mała uwaga - zanim będzie ktoś chciał się stać adwokatem diabła w sprawie pkt4 niech się dobrze zastanowi czy na pewno chce się wypowiedzieć - nasza polityka w tej kwestii jest jedna i bardzo stanowcza: dialog z użytkownikami TAK przepychanki NIE (chętni jesteśmy na dialog z użytkownikami w kwestii naszych ustaleń ale TYLKO na drodze rozmowy użytkownik <-> omni, a nie lamentów w temacie OmniFLASH)

Wyjaśnienie czym jest dialog: Dialog to komunikacja między 2 lub więcej osobami w których prowadzona jest rzeczowa i konstruktywna dyskusja poparta przykładami / doświadczeniem w której nie występują oskarżenia i postawa roszczeniowa. Rozmowa jest prowadzona między zainteresowanymi osobami i tylko między nimi czyli odbywa się prywatnymi kanałami

PS: Jeśli ktoś ma wątpliwości co do naszej postawy w stosunku do "pieniaczy" którzy tylko robią zamęt nic nie wnosząc do zagadnienia związanego z OmniFLASH lub/i został już tak przez nas zakwalifikowany i chciał by ten temat omówić / wyjaśnić / rozwiązać problem ma dziś okazję to zrobić (wyciągam dziś rękę na zgodę do każdej osoby - wyjątek NEOX).

Zapraszam na rozmową prywatną ze mną na GG lub głosowo przez skype (polecam skype szybciej temat można omówić) - z jednym warunkiem rozmawiamy konkretnie i rzeczowo co komu leży na sercu i zamykamy temat (możemy rozmawiać na każdy temat)

GG: 5066670

skype: omni-system

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie chciałem podziękować wszystkim za dzisiejsze spotkania ze mną na skype / gg mam nadzieję że udało mi się dokładnie wytłumaczyć gdzie były popełniane błędy w konfiguracji oprogramowania (mocno na pewno naświetliło mi to sprawę z czym są problemy) - natomiast muszę w tym miejscu zaznaczyć że do godziny 23.20 kiedy skończyłem rozmawiać z ostatnią osobą via Skype nie został wskazany ani jeden przypadek w którym oprogramowanie by zawiodło i działało ono nie prawidłowo z naszej winy. Dzięki dzisiejszym rozmową z użytkownikami mogliśmy dodać do tej aktualizacji i kolejnych rozwiązania które usprawnią proces dobrego konfigurowania oprogramowania - jednak prosze pamiętać zdrowego rozsądku oraz korzystania z podpowiedzi w programie nie będziemy wstanie zastąpić (przede wszystkim kierowane do osób które nagminnie ustawiają źle maila)

Najczęstsze błędy (kolejność przypadkowa)

- używanie proxy które nie działały (2 osoby zadeklarowały korzystanie z ...........)

- ustawienie swojego maila jako Catch-all kiedy nim on nie był np maile z o2 . gmail.com

- nie czyszczenie błędów jeśli wcześniej została wykonana nie udana próba rejestracji w WP

- źle wykonane parowanie skryptów z bazami

- brak podpiętego łamacza do obrazków + próba zakładania kont na skryptach gdzie wymagane jest posiadanie CS lub innego systemu

Aktualnie ukazała się nowa wersja oprogramowania (dodaliśmy w niej kilka ułatwień dla problemów omawianych dziś na skype/gg)

v0.9.6.3 (18.02.2012)

Dodany proxy harvester - nowe narzędzie (rozwiązuje problem z nie działającymi PROXY)

Odblokowano opcje cykli w OC - domyślnie już jest włączone dla wszystkich (zdecydowanie szybkość wzrośnie przy zachowaniu aktualnych ustawień)

Opcja czyszczenia błędów podczas dodawania do harmonogramu - podczas dodawania do harmonogramu możemy od razu wyczyścić błędy wcześniejsze (ukłon w stronę zapominalskich żeby to wykonać)

Automatyczne wznawianie harvestera - aktualnie oprócz ustawienia footprinta można zapisać co ile dni ma być powtarzany cykl harvestowania (jeden z elementów autopilota - aktualnie dostępna dla wszystkich w przyszłości tylko dla wersji z autopilotem)

Kilka informacji na temat samego modułu odpowiedzialnego za proxy:

- Moduł w pełni obsługuje harvestowanie list które są podane w formacie IP:PORT (można używać list z proxymarket)

Przykładowo: https://proxieslist.todownload.net/ - bez problemu sobie z takim zapisem poradzi

UWAGA: Zanim dodasz jakiś adres do harvestowania upewni się że zarówno IP oraz port jest poprawnie widoczny w źródle strony w przeciwnym razie nic z tego nie będzie

Przykładowo: https://spys.ru/en/http-proxy-list/ - takiej listy już system nie pobierze poprawnie (będzie 0 znalezień)

- Moduł testuje proxy przez następujące elementy:

Rodzaj proxy (pełne maskowania / maskowanie tylko IP / przekazywanie prawdziwego IP)

Szybkość proxy

Kontrola czy nadal proxy działa

Automatyczne podmienianie proxy na nowe działające

Automatyczne harvestowanie adresów w poszukiwaniu nowych proxy (jeden z elementów autopilota - aktualnie dostępne dla wszystkich w przyszłości tylko dla wersji z autopilotem)

Aby moduł działał poprawnie należy wejść w Harvester Proxy (link na głównym ekranie) następnie przejść do zakładki Setings i pobrać plik "proxy checker". Plik należy wgrać na inny serwer niż znajduje się OmniFLASH a następnie wpisać adres lokalizacji naszego pliku w ustawienia i zapisać. Dzięki właśnie temu plikowi będziemy mieli idealnie sprawdzone proxy na zasadzie sprawdzenia połączenia OmniFLASH -> Proxy -> Nasz plik -> Proxy -> OmniFLASH

Na tej samej stronie też możemy dodawać adresy z których ma być harvestowana lista proxy (jeden adres w jednej linki)

Osoby które posiadają licencję + (abonament) mają dodatkowo możliwość skorzystania z wbudowanych przez nas list i harvestować proxy z konkretnych serwisów (te listy według naszych testów wykazują najlepszą skuteczność i nie opłaca się na ten moment nic więcej dodawać do harvestera proxy) - stan na ten moment dla użytkowników z abonamentem

proxy.jpg

Dokładniejsza dokumentacja dla tego podprogramu zostanie udostępniona niebawem

Na jutro planowana kolejna aktualizacja i nowe funkcje :)

Pozdrawiam

Piotr Kiper

PS: Maile z zaproszeniami na środowe spotkanie zostaną rozesłane jutro - nie spodziewałem się tak dużego zainteresowania dziś z strony użytkowników i po prostu zabrakło czasu

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"child_not_responded" - takie błędy wyświetlają się zarówno przy próbie rejestracji w WP, jak również przy dodawaniu do Mocnych linków (bazy publiczne). Soft mam od wczoraj, więc nie wiem czy to błąd w konfiguracji, czy też coś innego. Czy ktoś też miał takie problemy? Od wczoraj soft nie dodał poprawnie żadnego linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"child_not_responded" - takie błędy wyświetlają się zarówno przy próbie rejestracji w WP, jak również przy dodawaniu do Mocnych linków (bazy publiczne). Soft mam od wczoraj, więc nie wiem czy to błąd w konfiguracji, czy też coś innego. Czy ktoś też miał takie problemy? Od wczoraj soft nie dodał poprawnie żadnego linka

Dodaj zgłoszenie przez OmniPanel. "Child_not_responded" to na 99% coś po stronie serwera, ale bez adresu instalacji nikt Ci nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby które posiadają licencję + (abonament) mają dodatkowo możliwość skorzystania z wbudowanych przez nas list i harvestować proxy z konkretnych serwisów (te listy według naszych testów wykazują najlepszą skuteczność i nie opłaca się na ten moment nic więcej dodawać do harvestera proxy) - stan na ten moment dla użytkowników z abonamentem

Czy te proxy z harvesterka będą się nadawały do harvestowania G przez OF, szczegłolnie jak zacznie funkcjonować autopilot?

Pytam, bo tak sobie przetestowałem 1,5k proiaczków (w tej chwili juz bym miał 3k działających w/g OF do przeterstowania) i w G bana w chwili sp[rawdzania nie miało jakies 18.

Do postowania sie to będzie nadawac, bo aktywnych z 1,5 wyplutych działało coś około 1k, więc tu będzie miodzio.

ps: Tym postem @Kojocie dałeś mi odpowiedź na pytanie zadane lata świetlne temu o to, co z proxy, ktore były dawane przez Was w OA ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak wyczyścić błędy z błędnych rejestracji.

Jak skonfigurować gmail aby był dobrze skonfigurowany. Pokazuje mi że się łączy. Mam część WP zarejestrowanych.

Nie wiem co można jeszcze poprawić dobrze jakby ktoś to podpowiedział, umieścił po pogadance najważniejsze informacje albo wypowiedział się ktoś komu pomogliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tyle to mam długi czas.

Co do czyszczenia to tylko po aktualizacji pojawiła się opcja czyszczenia i od nowa danego taska wykonanie.

Myślałem że jeszcze gdzieś w bazach coś było do czyszczenia ale nie.

Co do ustawień baz mam np swoją bazę Wordpress1 i do niej dodany mod WP Register i WP post php.

Rozumiem że to poprawne ustawienie i powinno śmigać? Tak akurat już na starcie ustawiałem.

Jak coś nie tak ktoś jest w stanie mnie poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@seo_rookie - Zgłoszeni na panelu zgłaszamy nigdzie indziej

@bkartol - Najpierw puszczasz rejestrację na WP po skończeniu zaznaczasz tą samą bazę co się rejestrowałeś oraz wordpress php (od razu zaznacz czyszczenie błędów) - gotowe

@zakręcony - Myślę że ten dodatek jest o 30 nieb lepszy od tego co było dawane w OmniADD jako free proxy. - Jeszcze nie koniec rozbudowy tego modułu

@robertzoone - wystarczyło wczoraj się do mnie odezwać - skorzystaj z panelu i poproś o pomoc

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek_OX nie każdy mógł wczoraj być, więc sorry.

Co do panelu to od 15 lutego mamy zgłoszenie problemu i dodatkowe 3 notki dopisane są w nim a nikt odpowiedzi nie udzielił więc sorry.

Pytam też tych którzy widzę z Tobą rozmawiali a może ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś trzeci dzień jest od zgłoszenia więc odpowiedź na pewno będzie udzielona - zgłoszone na zwykłym supporcie a tam jest odp do 3 dni od zgłoszenia (można też skorzystać z premium supportu - jeśli zależy nam na czasie lub jak jesteśmy online przez czata bezpośredniego z OmniFLASH - bywały dni że do północy siedzimy na czacie)

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności