Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Działa wam generowanie raportu z dodań? Ja dostaję albo pusty plik .txt albo samą listę domen katalogów bez wskazania konkretnego wpisu.

Musisz przejechać najpierw checkerem projekt, żeby linki wyciągnąć. Z tym że póki co opcja działa chyba jedynie na Easydirach.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zgodnie z obietnicą wcześniejszą chciałem zaprosić wszystkich posiadaczy OmniFLASH na dzisiejsze spotkanie on-line które odbędzie się o godzinie 20:00 w dniu dzisiejszym

Jakie są wymagania:

  1. Posiadanie dowolnej licencji OmniFLASH
  2. Włączone słuchawki
  3. Włączony mikrofon
  4. Wyłączone głośniki - całkowicie odpięte od kompa (za sprzężenie od razu premia w postaci wyrzucenia z spotkania
  5. Wyłączone kamerki - użytkownicy na słabszych łączach mają problemy z obrazem i dźwiękiem

Co będzie na spotkaniu:

  1. Przedstawienie przez uczestników "problemów" z jakimi się borykają
  2. Omówienie / wytłumaczenie jak konfigurować oprogramowanie
  3. Wytłumaczenie koncepcji działania OmniFLASH
  4. Przedstawienie planu rozwojowego dla OmniFLASH
    Jeśli czas nam pozwoli - planowane jest 2h na spotkanie
  5. Omówienie tematyki modów
  6. Pokazanie jak szybko można samodzielnie napisać moda do dowolnego skryptu
  7. Chwila czasu na bardziej luźne rozmowy związane z SEO / wykorzystaniem OmniFLASH etc

Z racji że ilość miejsc jest ograniczona do 23 łącznie (wliczając w to osoby które wcześniej otrzymały zaproszenia na spotkanie) decydować będzie kolejność zgłoszeń przy akceptacji prze zemnie (można się spodziewać akceptacji zaraz po 20:00 jeśli ktoś się nie wstawi)

Link do rejestracji na spotkanie:

https://seolearning.clickmeeting.pl/OmniFLASH-krok-po-kroku

Uwaga:

Proszę dokładnie wypełnić (pola podczas rejestracji) swoje zgłoszenie na spotkanie online - jeśli dojdzie do sytuacji w której będę musiał wybierać kogo zaprosić to właśnie poprawność wypełniona formularza zdecyduje.

Pozdrawiam i do spotkania za godzinkę

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spotkaniu mogę powiedzieć tylko tyle, że bez testowania ani rusz. Szkoda, że nie chcesz machnąć pdfów z manualami do poszczególnych funkcji, ale tak czy siak dzięki za cierpliwość w tłumaczeniach co i jak.

Można w razie czego zebrać swoje problemy jeszcze i podrzucić Ci na jakiś adres mailowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że OmniPanel leży pytam tutaj.

W OF w zakładce Settings/Check bans - po wykonaniu testu pokazuje IP które ma bana na BlackList i StopForum

IP należy do hostingu jest to jakiś główny adres.

Hosting jest pod Omni.

Czy w tym przypadku skuteczność może być niższa i zalecacie używać proxy?

Oczywiście ProxyMarket ostatnio lekkie problemy ma więc jeśli proxy co polecacie.

Chodzi tutaj tylko o postowanie do katalogów/wp/buddypress chociaż wp i bp nie działają nadal.

Jako że OmniPanel leży pytam tutaj.

W OF w zakładce Settings/Check bans - po wykonaniu testu pokazuje IP które ma bana na BlackList i StopForum

IP należy do hostingu jest to jakiś główny adres.

Hosting jest pod Omni.

Czy w tym przypadku skuteczność może być niższa i zalecacie używać proxy?

Oczywiście ProxyMarket ostatnio lekkie problemy ma więc jeśli proxy co polecacie.

Chodzi tutaj tylko o postowanie do katalogów/wp/buddypress chociaż wp i bp nie działają nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProxyMarekt nie nadaje się do takich zadań. Możesz użyć harvestera, który ostatnio doszedł lub kupić proxy np. w buyproxies.org

Mój OF ruszył po tym jak wywaliłem mu zadanie z harmonogramu, zawiesił się na FreeGlobes, nie miałem czasu, żeby użyć debuga, bo nie mogłem znaleźć dokumentacji i dopiero przed chwilą udało mi się do niej dokopać. Dla potomnych dokumentacja do modów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam i szukam i w sumie nie widzę odp na moje pytanie które mnie nurtuje, jeżeli wykonam rejestrację do wp w obrębie 1 projektu to przy nowych projektach tez muszę?

oraz jeżeli mam aktywny proxy harvester i podpięty proxy ping i widzę ze zbiera wartości to czy już postuje z tych proxy które tam mieli czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam i szukam i w sumie nie widzę odp na moje pytanie które mnie nurtuje, jeżeli wykonam rejestrację do wp w obrębie 1 projektu to przy nowych projektach tez muszę?

oraz jeżeli mam aktywny proxy harvester i podpięty proxy ping i widzę ze zbiera wartości to czy już postuje z tych proxy które tam mieli czy jak ?

Nie, credentials będą już zapisane.

Jeśli dobrze to zrozumiałem, musisz wejść w ustawienia (proxy harvester -> Settings) i ustawić grupę proxy do postowania.

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie chciałem wszystkim podziękować za wczorajsze spotkanie - szkoda, że kilka osób nie poczekało jak pojawił się pad serwera :( (spotkanie zakończyło się około 1 w nocy) - poznanie waszego toku myślenia na pewno dało mi też co nieco do przemyślenia :> - powoli zaczynam rozumieć (jeśli można to zrozumieć) wasze schematy działań / postrzegania / rozumowania / "zaangażowania" - co na pewno przybliża możliwość pojawienia się materiałów edukacyjnych dla OmniFLASH. Tak po rozmowie wczorajszej to najlepszy pomysł, który spełniałby wszystkie założenia to:

a) Aplikacja nie będzie działać jeśli nie odpowiesz na kilkanaście pytań z zakresu używanie / konfiguracja / zrozumienie OmniFLASH - czyli nie przeczytasz ze zrozumieniem dokumentacji od deski do deski to nic nie zrobisz w programie

lub

B) Aplikacja będzie działać ale do czasu kiedy nie wypełnisz poprawnie ankiety z pkt a nie można liczyć na żadną (ale to żadną) pomoc w zakresie konfigurowania / używania oprogramowania a po wypełnieniu ankiety i zdaniu testu wszystko co zostało wprowadzone do programu zostanie wyzerowane i od tego momentu można liczyć na naszą pomoc w pełnym zakresie

Każdy kto nie był, a miał okazję (nie miał nic innego zaplanowanego) moim zdaniem bardzo ale to bardzo dużo stracił

Udowodniono na warsztatach, że OmniFLASH nie jest żadną wersją alfa / beta i co tam kto wymyśli innego

Udowodniono na warsztatach, że OmniFLASH można tak samo używać jak OmniADD / OmniSPEED jeśli chodzi o prostotę / szybkość tworzenia projektów i ich dodawania

Udowodniono na warsztatach, że OmniFLASH potrzebuje mniej kliknięć myszką żeby od 0 postawić projekt i go odpalić w stosunku do OmniADD

Udowodniono na warsztatach, że OmniFLASH nie jest zwykłą dodawarką typu OmniADD / OmniSPEED

Udowodniono na warsztatach, że OmniFLASH jest tworzony dla użytkowników

Udowodniono na warsztatach, że OmniFLASH ma dobrą strategię rozwojową (ciągłe dodawanie / aktywowanie poszczególnych funkcji systemu)

Udowodniono na warsztatach, że im później się przesiądziemy się na OmniFLASH tym trudniej będzie dogonić użytkowników korzystających dłużej

=======================================

@Rogal - Zgaduję, że nie byłeś do końca :P

@Osiek - Panel klienta nie ma znaczenia w procesie pozyskiwania linków

@robertzoone - Jest sporo katalogów, które wykorzystują black listy np webmini (sporo tego widziałem) to samo WP (masa wtyczek do tego jest i też często je widuję) - tak więc może to być problem nie musi - sporo będzie zależało od samych baz jakie masz. Polecam korzystać z dodatku PROXY w OmniFLASH

@Osiek - jeśli występuje sytuacja, że program się zawiesza prosiłbym o zgłaszanie tego na panelu (nawet jeśli wiemy jak można samemu to naprawić czy też sądzimy że coś skopaliśmy) - po zgłoszeniu na panelu można mi przesłać linka do zgłoszenia jeśli zależy nam bardzo na czasie. Tutaj ważne jest dla nas takie zabezpieczenie OmniFLASH, aby nie można było takich sytuacji wywołać (ważne zanim zdecydujemy się na aktywowanie Autopilota)

@Davred - Rejestrujesz konta na WP kiedy chcesz / potrzebujesz (system korzysta z kont już założonych - natomiast można samemu napisać moda, który będzie działał na innych zasadach) OmniFLASH używa proxy, które wybierzesz do określonych celów (może być do harvestowania baz z Google lub/i do postowania / rejestrowania)

@PageSEO - dokładnie

@Joland - sortowanie alfabetyczne możemy dodać oczywiście, ale to razem z aktualizacją, która zajmie się tematem kategorii

=======================================

Ważne linki dodatkowe:

Opis jak zwiększyć skuteczność rejestracji w WP: Klik

Opis jakich funkcji można używać w modzie: Klik

=======================================

Aktualizacja: OmniFLASH v0.9.6.5 20/02/2013

- drobna poprawka przy cyklach w OC

- dodanie nowych komend dla modów

- poprawiony mod do rejestracji w WP (dodano obsługę kolejnych języków)

- dodano moda do postowania w WP (zalecamy korzystanie tylko z moda)

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności