Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Źle rozumiesz. Bez modów dodasz do webmini i do innych lokalizacji które nie wymagaja modów, ba, nawet dodasz do WP choć mod do WP-postowanie (z tego póki co nie korzystaj, bo coś tam z nim jest nie halo) jest. Które zainstalowac sobie? Jaki chcesz, dziś możesz 5 pierwszych, puścić projekty, dodać wszystko co masz, a po tym okresie możesz odłączyć kilka i podłączyc nowe, których wczesniej nie miałeś, zapuścić projekty, dodac wsio i tak w kółko.

Problem moze sie pojawić jak wszystko przejdzie na mody, wtedy sporo będzie tego podczepiania, o modach premium nie wspominam, bo te będa tylko free dla PRO+ i HOME+, a obawiam się, że te właśnie mody będą cuda robić :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrians9 - na początek najlepiej dodaj sobie mody:

- wordpress register

- buddypress register

- article friendly

- article script

- expression engine

Ja wybrałem takie po zastanowieniu się, bo i tak tylko 5 mogę przy OF(OA) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dowolna domene podepnij lub subdomenke.wczesniej pewnie się dało wybrać subdomenę :)

To nie zmieni faktu że musi podać powyższe dane.

Hostname - nazwa serwera, np. s1 lub server

ns1 i ns2 - wpisujesz po prostu ns1 i ns2

Hasło root - hasło superużytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to screen konkurencji i rzeczywiście po wybraniu subdomeny nie trzeba wpisywać tych danych. Aczkolwiek informacja przyda się na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy istnieje jeszcze możliwość przejścia darmowego z OmniAdd do OmniFlash?? Nie zaglądałem tutaj dosyć długo i kurde nawet nie wiedziałem ze wyszło coś nowego... ;/ Z góry dziękuje za odpowiedź...

Pozycjonuję dla zabawy tylko swoją stronę o ile to można nazwać pozycjonowaniem raczej jest to błądzenie ślepego we mgle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności