Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jaką macie skuteczność dodawania na publicznej + swoich prywatnych bazach w OF ?

Ja mam niezłą bazę prywatną i max mam tylko 1k dodań na świeżej domenie ~ z czego jedynie 300~~ linków found

Wcześniej na OS - gdzieś z 2 miesiące przed wejściem OF miałem nawet 8k "added".

U Was też tak niska skuteczność ? Czy można poznać jakieś najczęstsze popełniane problemy w wyniku których

jest tak niska skuteczność ?

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dodawaniu przestałem korzystać z proxy i skuteczność dochodzi do 100% na prywatnej bazce. Z tym, że prywatną należy rozumieć moje, a nie czyjeś. Czyjeś będe dopiero testował :x

Z proxy był jakis problem, aktualizacja go miała naprawić, ale coś te proxy są kiepskiej jakości (tu aktualizacja nie załatwi sprawy) i trzeba chyba szukac czegoś płatnego :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@hudy85 - Zgodnie z każdym prawem nie można odsprzedawać umowy abonenckiej a do tego się to sprowadza. Dodatkowo my stosujemy się do prawa UK które dopuszcza takie zapisy w umowie licencyjnej

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@arve_lek - raczej bym obstawiał że poszły Ci bany na IP w Google stąd wyniki 0

@Suchjy - włącz rejestrację najpierw a potem postowanie (dobrze jest zapoznać się z plikiem pdf gdzie jest to opisane) - link do pdf-a jest na pulpicie twojej kopi OF

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Hej,

No mam ustawione:

wp- rejestracja

wp- posty

wp

i mimo to 100% niepowodzeń.

Gdzie znajdę ten PDF jeśli chodzi o to " Jak dodać pierwszy projekt"

to nie ma tam nic wyjaśnionego odnośnie modów.

Konfigurując to trzeba strzelać.

wszędzie mam:

child_not_responded

lub

not-executed

baner-seostationv2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@michal24 - proszę zadać pytanie w odpowiednim dziale - tutaj jest temat poświęcony OmniFLASH. Odp na twoje pytania już też padła i jest dostępna KLIK

@Suchjy - jak sobie nie poradzisz z pdf-em który jest dostępny w każdej kopi OF na pulpicie możesz zrobić zgłoszenie na panelu

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wykładni art. 4 ust. 2 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/24/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r. w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych należy dokonywać w taki sposób, iż prawo do rozpowszechniania kopii programu komputerowego zostaje wyczerpane, jeśli podmiot praw autorskich, który zezwolił, choćby i nieodpłatnie, na pobranie tej kopii z Internetu na nośnik danych, również przyznał, w zamian za zapłatę ceny mającej umożliwić mu uzyskanie wynagrodzenia odpowiadającego wartości gospodarczej kopii dzieła, którego jest on właścicielem, prawo do nieograniczonego w czasie korzystania z tej kopii.

2) Wykładni art. 4 ust. 2 oraz art. 5 ust. 1 dyrektywy 2009/24 należy dokonywać w ten sposób, iż w przypadku odsprzedaży licencji na korzystanie obejmującej odsprzedaż kopii programu komputerowego pobranej ze strony internetowej podmiotu praw autorskich, która to licencja została początkowo przyznana pierwszemu nabywcy przez ten podmiot praw autorskich na czas nieograniczony i w zamian za zapłatę ceny mającej mu umożliwić uzyskanie wynagrodzenia odpowiadającego wartości gospodarczej kopii jego dzieła, drugi nabywca tej licencji, podobnie jak każdy następny, mogą się powołać na przewidziane w art. 4 ust. 2 tej dyrektywy wyczerpanie prawa do rozpowszechniania, i, co za tym idzie, mogą zostać uznani za uprawnionych nabywców kopii programu komputerowego w rozumieniu art. 5 ust. 1 tej dyrektywy i korzystać z przewidzianego w tym przepisie prawa do zwielokrotniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@michal24 - proszę zadać pytanie w odpowiednim dziale - tutaj jest temat poświęcony OmniFLASH. Odp na twoje pytania już też padła i jest dostępna KLIK

@Suchjy - jak sobie nie poradzisz z pdf-em który jest dostępny w każdej kopi OF na pulpicie możesz zrobić zgłoszenie na panelu

Pozdrawiam

Piotr Kiper

No mam wszystko jak w instrukcji w tym WP i wali samymi błędami.

baner-seostationv2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności