Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

@hudy85 - mówisz cały czas o zakupie programu, a tu takiego zakupu nie dokonujesz - w dużym uproszczeniu dzierżawisz oprogramowanie od producenta

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wyszła nowa wersja OmniFLASH v0.9.7.1 05/03/2013

Dodana obsługa recaptchy w modach

Dodana obsługa matematycznej captchy (Wordpress - mody)

CCL automatycznie załączane co 2h

Rozszerzone wyszukiwanie w harvesterze

Poprawka w autopilocie

Aktualizacja moda dla postowania WP

Aktualizacja moda do zakładania kont na WP

Przypominam wszystkim że OF nie jest w wersji testowej a numeracja trzymana jest celowo poniżej 1.xxx gdyż w przeciwnym wypadku użytkownicy wersji nie abonamentowej musieli by wykupić upgrade do wyższej wersji - podkreślam jeszcze raz że jest to celowe nasze działanie z numeracją 0.x.x.x !!

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzone wyszukiwanie w harvesterze

Coś więcej, bo jak wchodzę w harvester to nie widzę, żeby jakaś funkcja przybyła.\

Ps. serwer znowu wam siadł, bo panel jak i OF mi nie działa.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, dziś dostałem maila o przejściu z OA na OF w tym cytuję "PS: Aktualizację należy dokonać do 15/03/2013" i nie ma sprawy tylko że problem polega na tym że ja kupiłem OA pod serwer który go obsługiwał i najpierw zadzwoniłem i się dowiedziałem że nie obsługuje on OF zanim cokolwiek wykonałem. Mam wiele hostingów więc bym popróbował na którym jak działa zanim skasuję sobie bezpowrotnie OA. Pytanie:

czy jak zgram paczkę instalacyjną OF to na jakimś serwerze mogę go najpierw sprawdzić czy działa czy najpierw w ciemno muszę zrzec się licencji do OA? Dodam też, że kilka postów wcześniej ktoś wprowadził w błąd bo na hekko też nie działa bo też tam dzwoniłem (niby w przyszłości będzie) a zależy mi po prostu na tym aby sprawdzić na którym jak działa i czy w ogóle pójdzie. Zgrałem paczke instalacyjna na hostgator i mam błąd że zakazany po dodaniu /install.php mam błąd 500 - czy to wina pliku z licencją czy tam też nie pójdzie? Będzie działało na hostgator lub hostpapa - zależy mi na tych bo tu mam vps? na kilku polskich już wiem że nie działa i nie jest problem z odinstalowaniem OA tylko żeby OF instalka poszła. Dodatkowo chciałem tego posta wysłać przez omnipanel ale mam "Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /bugtracker/report-bug na tym serwerze." dziwne bo czytać błędy innych mogę no i formularz wypisać też tylko wysłać nie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że piszę dopiero teraz. Jestem właśnie w trakcie przeprowadzki i nie miałem za bardzo czasu na sprawdzenie OF. Po interwencji @Gamec została wydana aktualizacja i soft zaczął działać poprawnie (OF zaczął pobierać maile ze skrzynki). Myślę że od teraz wszystko pójdzie z górki.

@mj_2000, soft teraz nie działa. Chyba wszystko w Omni padło.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Były małe problemy z serwerami w nazwa.pl - nie wytrzymały obciążenia jakie wygenerował mailing wysłany do użytkowników Omni z aktualizacją do OmniFLASH

Aktualnie dodaliśmy kolejny serwer aby rozbić ruch na większą ilość maszyn i powinno już być OK

Przepraszam za utrudnienia

Pozdrawiam

Piotr Kiper

PS: System licencyjny jest rozbity na kilka serwerów w różnych serwerowniach (nazwa / home / ovh / kraków) tak więc pad w nazwa.pl nie powinien mieć wpływu na działanie aplikacji. Sprawdzimy przy okazji w takim razie ten system czy prawidłowo działa - przed podniesieniem nazwa.pl sprawdziłem kilka losowych kopi i zgłaszały się one poprawnie

PSII: Proszę pamiętać że w sprawach związanych z OA / OS piszemy w tematach tych programów - tutaj nie będziemy odpowiadać na pytania związane z tymi aplikacjami. Ten temat dotyczy TYLKO tematu OmniFLASH

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności