Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz postKojotek_OX, o 06 marzec 2013 - 00:38, powiedział:

Rozszerzone wyszukiwanie w harvesterze

Coś więcej, bo jak wchodzę w harvester to nie widzę, żeby jakaś funkcja przybyła.\

tutaj nie będziemy odpowiadać na pytania związane z tymi aplikacjami. Ten temat dotyczy TYLKO tematu OmniFLASH

W takim razie proszę się do tego ustosunkować i odpowiedzieć na moje pytanie :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

PSII: Proszę pamiętać że w sprawach związanych z OA / OS piszemy w tematach tych programów - tutaj nie będziemy odpowiadać na pytania związane z tymi aplikacjami. Ten temat dotyczy TYLKO tematu OmniFLASH

ale do innych tematów np OMNi SSP to juz chyba nikt nie zagląda.... ja tam czekam na odp bo wogole nie dziala i odp nie nadeszła ani na forum ani w panelu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@arve_lek - jest to nie widoczna opcja dla użytkownika z punktu widzenia samego programu - natomiast różnica jest widoczna w wynikach jakie dla tych samych footprintów będą prezentowane przez aplikacje (więcej harvestuje)

@Davred - hmmm ale właśnie jest tam odp. KLIK Pamiętaj proszę że my odpisujemy zawsze dopiero jak mamy coś do powiedzenia w danym temacie

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - jest to nie widoczna opcja dla użytkownika z punktu widzenia samego programu - natomiast różnica jest widoczna w wynikach jakie dla tych samych footprintów będą prezentowane przez aplikacje (więcej harvestuje)

ok. Ode mnie trochę sugestii/pytań

1. Fajnie jakby w przypadku niewidocznych dla użytkownika zmian było wytłumaczenie w pliku ze zmianami lub po prostu takich zmian nie uwzględniać. Ja np. jestem ciekawy co zostaje wprowadzane i jeżeli nie będzie wyjaśnień w pliku ze zmianami, to będę pytał was na okrągło :)

2. Czy plik z pytaniami i odpowiedziami jest dla wszystkich skryptów czy tylko dla webmini ? Dla pksi też to działa ?

3. Przydałby się link do dokumentacji odnośnie tworzenia modów, bo zanim zdążyłem przeczytać dokumentację, to link mi się gdzieś zapodział. Taki link fajnie jakby był w OF przy tworzeniu modów.

4. Można jakoś testować zadania w CCL ? Przydałaby się taka możliwość.

5. Odnośnie harvestowania zgłosiłem problem w panelu, bo jak dla mnie coś nie działa to dobrze.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Davred - hmmm ale właśnie jest tam odp. KLIK Pamiętaj proszę że my odpisujemy zawsze dopiero jak mamy coś do powiedzenia w danym temacie

przegapiłem - zwracam honor ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Dodawanie projektów to czysta udręka :) Jak będzie 100 skryptów, to już w ogóle. Dziwne pomysł z wyborem skryptów do paczki tekstów. Tutaj aż się prosi, żeby to inaczej rozwiązać. Na pewno powinna być możliwość stworzenie grup dla skryptów. Tworzę grupę: Polskie katalogi i wrzucam do tego worka katalogi polskie i potem nie klikam w każdy skrypt i nie dodaję ich do paczki tekstów :) A jeżeli chcę wykorzystać tekst tylko do którego z katalogów, to wtedy sobie wybieram jeden. Ewidentnie schemat dodania projektu jest tragiczny. Moim zdaniem nad tym trzeba popracować + dać możliwość importu/eksportu projektów z pliku tekstowego. Nie wyobrażam sobie dodania teraz 400 projektów dla 400 różnych domen. Po prostu sobie tego nie wyobrażam.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Dodawanie projektów to czysta udręka :) Jak będzie 100 skryptów, to już w ogóle. Dziwne pomysł z wyborem skryptów do paczki tekstów. Tutaj aż się prosi, żeby to inaczej rozwiązać. Na pewno powinna być możliwość stworzenie grup dla skryptów. Tworzę grupę: Polskie katalogi i wrzucam do tego worka katalogi polskie i potem nie klikam w każdy skrypt i nie dodaję ich do paczki tekstów :) A jeżeli chcę wykorzystać tekst tylko do którego z katalogów, to wtedy sobie wybieram jeden. Ewidentnie schemat dodania projektu jest tragiczny. Moim zdaniem nad tym trzeba popracować + dać możliwość importu/eksportu projektów z pliku tekstowego. Nie wyobrażam sobie dodania teraz 400 projektów dla 400 różnych domen. Po prostu sobie tego nie wyobrażam.

Też jestem za tym, żeby było jak w OA :) Wybieramy tylko jaki skrypt nas interesuje i leci....jedynym wymaganiem, aby się dobrze dodawało będzie po prostu posiadanie odpowiedniej ilości opisów/odpowiedniej długości etc... Ale wybór tekstów będzie z automatu - taka opcja by była nie głupia moim zdaniem.

P.S.

Dodaje Wam coś lepiej/szybciej do katalogów (WP, Webmini i inne....) - zarówno z proxy, jak i bez?

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Dodawanie projektów to czysta udręka :) Jak będzie 100 skryptów, to już w ogóle. Dziwne pomysł z wyborem skryptów do paczki tekstów. Tutaj aż się prosi, żeby to inaczej rozwiązać. Na pewno powinna być możliwość stworzenie grup dla skryptów. Tworzę grupę: Polskie katalogi i wrzucam do tego worka katalogi polskie i potem nie klikam w każdy skrypt i nie dodaję ich do paczki tekstów :) A jeżeli chcę wykorzystać tekst tylko do którego z katalogów, to wtedy sobie wybieram jeden. Ewidentnie schemat dodania projektu jest tragiczny. Moim zdaniem nad tym trzeba popracować + dać możliwość importu/eksportu projektów z pliku tekstowego. Nie wyobrażam sobie dodania teraz 400 projektów dla 400 różnych domen. Po prostu sobie tego nie wyobrażam.

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem. Ale przypisywanie tekstów do skryptów nie jest wymagane, to jest opcja tylko. Można stworzyć paczkę tekstów nieprzypisaną do niczego i wtedy jeśli tylko w projekcie nie ma paczki lepiej pasującej podczas danego dodawania, to zostanie użyta właśnie ta nieprzypisana. Wtedy projekt tworzy się tak samo jak w OS/OA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pamiętać że w sprawach związanych z OA / OS piszemy w tematach tych programów - tutaj nie będziemy odpowiadać na pytania związane z tymi aplikacjami. Ten temat dotyczy TYLKO tematu OmniFLASH

dzień dobry, dziś dostałem maila o przejściu z OA na OF w tym cytuję "PS: Aktualizację należy dokonać do 15/03/2013" i nie ma sprawy tylko że problem polega na tym że ja kupiłem OA pod serwer który go obsługiwał i najpierw zadzwoniłem i się dowiedziałem że nie obsługuje on OF zanim cokolwiek wykonałem. Mam wiele hostingów więc bym popróbował na którym jak działa zanim skasuję sobie bezpowrotnie OA. Pytanie:

czy jak zgram paczkę instalacyjną OF to na jakimś serwerze mogę go najpierw sprawdzić czy działa czy najpierw w ciemno muszę zrzec się licencji do OA? Dodam też, że kilka postów wcześniej ktoś wprowadził w błąd bo na hekko też nie działa bo też tam dzwoniłem (niby w przyszłości będzie) a zależy mi po prostu na tym aby sprawdzić na którym jak działa i czy w ogóle pójdzie. Zgrałem paczke instalacyjna na hostgator i mam błąd że zakazany po dodaniu /install.php mam błąd 500 - czy to wina pliku z licencją czy tam też nie pójdzie? Będzie działało na hostgator lub hostpapa - zależy mi na tych bo tu mam vps? na kilku polskich już wiem że nie działa i nie jest problem z odinstalowaniem OA tylko żeby OF instalka poszła. Dodatkowo chciałem tego posta wysłać przez omnipanel ale mam "Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /bugtracker/report-bug na tym serwerze." dziwne bo czytać błędy innych mogę no i formularz wypisać też tylko wysłać nie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy opcja z WP i wstawianym [link] w opis działa?

nie dodało mi jeszcze ani jednego na 200 artykułach WP, ja rozumiem ze nie każdy wp akceptuje link ale żądny ? chciałbym zobaczyć potwierdzenie że innym to działa zanim stwierdzę że to błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dokońca jak w OS/OA. Tam miałem 3 typy opisów katalogi, precle, omnipress i tyle. W OF jak dam paczkę nie przypisaną do nieczego to zacznie mi dodawać tytuły które są przeznaczone do precli do katalogów albo na adwrót dlatego trzeba robić przypisywanie tych tekestów do katalogów a trochę z tym schodzi. W OS było to dużo lepiej rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przypominam że wszystkie "problemy" należy zgłaszać przez panel klienta i tylko tak możemy pomóc rozwiązać problem - pisanie na PiO nic nie daje !

@arve_lek / @breku - Nadal nie rozumiecie jak działa OF i tworzenie projektów które są jeszcze prostsze niż było to w OS/OA. Aby dodawać w trybie OA/OS wystarczy uzupełnić następujące pola: Nazwa projektu / Adres URL / Tytuł dla wpisów / Słowa kluczowe dla wpisów / Wybrać kategorię dla wpisów / Dodać długi opis dla wpisów / Dodać krótki opis dla wpisów - Czyli mamy jedno pole mniej niż w OA/OS <- proszę pokazać mi i wszystkim w którym miejscu jest to bardziej skomplikowane niż w OA/OS ? Oczywiście tak stworzone opisy nie przypisujemy do żadnych skryptów lub do wszystkich jak kto woli (ma być prościej więc nie przypisujemy)

Krótki opis -> Dodawanie do katalogów

Długi opis -> Dodawanie do "precli" jako artykuł z linkiem

@amstrad - Bez zgłoszenia w panelu niestety nie możemy Ci pomóc - jednak gwarantuję że wiki działa wyśmienicie

@Davred - Bez zgłoszenia w panelu niestety nie możemy Ci pomóc - jednak gwarantuję że dodawanie do WP treści z [link] działa wyśmienicie

@zaklopotanyBolek - Jeśli posiadasz swoje VPS-y możesz je samodzielnie konfigurować i dostosować do swoich potrzeb tak więc tutaj problemów nie przewiduję.

Przypominam że wszystkie "problemy" należy zgłaszać przez panel klienta i tylko tak możemy pomóc rozwiązać problem - pisanie na PiO nic nie daje !

Wyszła nowa wersja OmniFLASH v0.9.7.1.5 06/03/2013

Usunięty problem podczas logowania się do Flash przy niedziałającym OmniPanelu

Poprawiona obsługa banów Google w harvesterze

Aktualizacja moda do postowania w WP

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności