Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje choć znikoma szansa na to, aby aplikacja podczas wpisywania tekstu do "paczki tekstów" podkreślała błędy ortograficzne ? Nie jest to coś bez czego nie da się żyć :P Tak coś mi właśnie przyszło do głowy podczas konfiguracji nowego projektu gdy zacząłem się zastanawiać w pewnym momencie czy dobrze napisałem jakiś wyraz. Qrcze matura z polskiego była dawno temu :P

To jest moja mała stopka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Chciałem zaprosić wszystkich na najbliższe spotkanie związane z OmniFLASH które odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 marca 2013 o godzinie 18:00

Aby uczestniczyć w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie: https://seolearning.clickmeeting.com/Spotkanie_OmniFLASH/register

W spotkaniu może uczestniczyć max 25 osób tak więc w przypadku większego zainteresowania będę zmuszony selektywnie wybierać użytkowników na podstawie formularza rejestracyjnego. Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu będą wysyłane w sobotę w godzinach wieczornych na podanego maila z formularza rejestracyjnego.

Wymagania:

Łącze min 512 Kbps down

Słuchawki

Mikrofon

Wyłączone głośniki

O czym będzie spotkanie:

- przedstawienie nowej funkcjonalności OmniFLASH

- omówienie ogólne oprogramowania oraz celów / planów (dla tych których nie było na 1 spotkaniu)

- pytania użytkowników

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wyszła nowa wersja OmniFLASH v0.9.9.5 (07.03.2013)

Przeliczanie wielkości baz w cleanerze

Dodana obsługa kategorii w modach

Nowa wersja moda do postowania w WordPress z obsługą kategorii <- Tym samym zakończyliśmy prace nad modem do obsługi WP

Wycofany został phpLD z obsługi przez PHP -> zostanie zastąpiony on w najbliższych dniach przez moda (do końca miesiąca wszystkie skrypty powinny być obsługiwane już przez mody + dojdą nowe skrypty)

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miło :),

wybaczcie lekko lamerskie pytanie - przymierzam się do zakupu Captcha Snipera z użyciem pod OF głównie. Czy jest opcja podpięcia go przy odpalaniu lokalnym z kompa. Czy musi to być VPS z windą? Jeśli ktoś używa CS pod OF prosiłbym o poradę, jak podpiąć z lokala lub jaki może być najtańszy vps nadający się do tego celu jako zewnętrzny łamacz ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seogreen - mnie osobiście udało się podpiąć CS na win7 i skonfigurować do pod OMNIADD-a więc pod OF pewnie tak same. Jednak jest dość sporo problemów i męczyłem się nad tym 2 tygodnie.

Aktualnie mam inne pytanie, ponieważ posiadam swojego vps-a i przeniosłem sobie licencje z omni add-a do OF i jak się okazuje mój serwer nie spełnia jednego wymogu z którym się jeszcze nie spotkałem.

Mianowicie "PHP is running as Apache mod."

Czy ktoś wie jak to rozwiązać i co zmienić w ini?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@ardero.pl - Aplikacja zainstalowana, cron dodany do zadań, hasło domyślne (proszę zmienić po zalogowaniu się) - qwerty

Pozdrawiam

Piotr Kiper

PS: Usługa darmowa wykonana przez hexcom.net

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności