Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam ponownie,

Ja mam kolejne ptyanie i zarazem propozycje.

1. Po co w bazach publicznych tyle śmieci? To tylko obniża wartość waszego programu. Na 5000 WP dostepnycj jest około 150 z czego z 50 jest możliwość dodania czegokolwiek.

Czy w zwiżaku z tym możecie przefiltrować tą baze i dając nowy program dać czystą ładą bazę która nie zżera bez sensu transferu i czasu?

2. Czy wasza baza publiczna też taka jest?, ( jakie są realia? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po co w bazach publicznych tyle śmieci? To tylko obniża wartość waszego programu. Na 5000 WP dostepnycj jest około 150 z czego z 50 jest możliwość dodania czegokolwiek.

To coś słabo. Mi zarejestrowało na standardowym modzie około 1300 precli. W programie blogi submitter blogów zarejestrowało około 1600 - na tej samej bazie, bez harvestowania nowych adresów.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem. Ale przypisywanie tekstów do skryptów nie jest wymagane, to jest opcja tylko. Można stworzyć paczkę tekstów nieprzypisaną do niczego i wtedy jeśli tylko w projekcie nie ma paczki lepiej pasującej podczas danego dodawania, to zostanie użyta właśnie ta nieprzypisana. Wtedy projekt tworzy się tak samo jak w OS/OA.

1. No proszę nie wiedziałem, że nie trzeba przypisywać żadnych tekstów. Była ta informacja gdzieś w poradniku, pomocy itp., bo przeczytałem chyba wszystko i na taką informację nigdzie nie trafiłem. Niemniej jednak przydałaby się możliwość tworzenia grup skryptów i potem możliwość od razu przypisania paczki do całe grupy skryptów. Na pewno by to w dużym stopniu usprawniło przydzielanie tekstów.

@arve_lek / @breku - Nadal nie rozumiecie jak działa OF i tworzenie projektów które są jeszcze prostsze niż było to w OS/OA. Aby dodawać w trybie OA/OS wystarczy uzupełnić następujące pola: Nazwa projektu / Adres URL / Tytuł dla wpisów / Słowa kluczowe dla wpisów / Wybrać kategorię dla wpisów / Dodać długi opis dla wpisów / Dodać krótki opis dla wpisów - Czyli mamy jedno pole mniej niż w OA/OS <- proszę pokazać mi i wszystkim w którym miejscu jest to bardziej skomplikowane niż w OA/OS ? Oczywiście tak stworzone opisy nie przypisujemy do żadnych skryptów lub do wszystkich jak kto woli (ma być prościej więc nie przypisujemy)

To samo pytanie co do Gamec. Czy była gdzieś taka informacja w pomocy ? Chyba, że jestem ślepy :)

A co z resztą odpowiedzi ?

2. Czy plik z pytaniami i odpowiedziami jest dla wszystkich skryptów czy tylko dla webmini ? Dla pksi też to działa ?

Kiedyś we wątku napisałeś, żeby nie zgłaszać pomysłów w panelu zanim nie wprowadzicie wszystkich funkcji. Kiedy to nastanie ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po co w bazach publicznych tyle śmieci? To tylko obniża wartość waszego programu. Na 5000 WP dostepnycj jest około 150 z czego z 50 jest możliwość dodania czegokolwiek.

To coś słabo. Mi zarejestrowało na standardowym modzie około 1300 precli. W programie blogi submitter blogów zarejestrowało około 1600 - na tej samej bazie, bez harvestowania nowych adresów.

Jesteś pewien ze na standardowej bazie którą dostarcza OF? Aż sprawdze to ręcznie ale wątpie aby tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma problem z filtrowaniem bazy? Wchodzę sobie w prywatną bazę WebMini, klikam Filter i daję mu np.

Delete with less successes (<) than 1

Delete with more errors (>) than 0

Klikam Filter database i wyświetla mi ~9k adresów, które mają zostać usunięte po czym usuwa tylko 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien ze na standardowej bazie którą dostarcza OF? Aż sprawdze to ręcznie ale wątpie aby tak było.

Jeszcze pytanie jakie masz ustawienia w Overclocking ? Na pewno na najnowszym, publicznym modzie rejestrujesz ? Używasz proxy ?

U mnie była takie ustawienia:

- publiczny mod do rejstracji

- prywatne proxy

- 5*1=5 w Overclocking (jak dawałem większe wartości, to miałem gorszą skuteczność - choć nie podkręcałem nie wiadomo ile. Będę musiał bardziej zagłębić się w helpa, bo może czegoś nie zrozumiałem.)

- Catch-all w obrębie domeny .pl

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@arve_lek - ależ jest zapisane w dokumentacji taka informacja bardzo wyraźnie

Paczka tekstów może zostać przypisana do jednego lub wielu skryptów (taka paczka tekstów nie będzie używana w skryptach dla których nie została wybrana)

Tak więc wyraźnie pisze że można przypisać i wtedy będzie tylko tam używana ale wcale nie trzeba i wtedy będzie wszędzie używana. Proszę nie wymagać od nas że będziemy pisać dokumentację na poziomie programu php w którym należy obkodować wszystkie możliwości. Możliwe że złe przyjmujemy założenia ale wymagamy od użytkowników odrobiny chęci do zrozumienia oraz testowania lub po prostu dopytania nas jeśli są jakieś wątpliwości które chętnie rozwiążemy - dlatego właśnie co 2 tyg prowadzimy spotkania online na których spotykamy się z użytkownikami OmniFLASH i możemy zrozumieć ich problemy czy też poznać oczekiwania jakie mają użytkownicy OmniFLASH etc. Jak już było mówione nie raz i nie dwa jesteśmy nastawieni na dialog z użytkownikami i konstruktywną / merytoryczną dyskusję - To nie jest merytoryczna wypowiedź KLIK lub KLIK tylko zwykły atak z twojej strony (takie wypowiedzi nic nie wnoszące do tematu są przez nas premiowane ignorowaniem postów przez 7 dni)

@Micchaleq - Na bazie publicznej można uzyskać na modzie publicznym do 1850 zweryfikowanych rejestracji (tyle jest na naszych kopiach). Co do samego filtrowania baz etc my tego nie robimy i nie będziemy robić to jest już w gestii samych użytkowników - OF jest nastawiony na bazy prywatne nie publiczne gdyż już wielokrotnie mówiłem i każdy też raczej wie o tym że siła softu nie jest w bazie publicznej a w bazie prywatnej. OmniFLASH jest nastawiony na budowanie baz prywatnych

Chciałem od razu poinformować o rozesłaniu potwierdzeń / zaproszeń do osób które zarejestrowały się na dzisiejsze spotkanie o 18:00. Niestety nie byliśmy wstanie wszystkim chętnym wysłać zaproszeń gdyż ilość chętnych osób przekroczyła ilość miejsc która jest ograniczona do 25 (w tym 2 osoby od nas). Czym kierowałem się przy wybieraniu osób które zostały zaproszone:

1 - Osoby które opłacają abonament miesięczny / roczny

2 - Osoby które używają aktualnie OF

3 - Osoby które umotywowały swoją chęć uczestnictwa w spotkaniu

4 - Osoby które nie były na pierwszym spotkaniu

Wszystkim osobą które zapisały się, jednakże nie zostały wybrane na to spotkanie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkanie które odbędzie się za 2 tyg 24/03/2013 w niedzielę o tej samej porze - Link zostanie podany do rejestracji tutaj na forum w czwartek 21/03/2013

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - ależ jest zapisane w dokumentacji taka informacja bardzo wyraźnie

No właśnie mam problem ze znalezieniem tej dokumentacji :) W omnipanel nie widzę. Po ściągnięciu paczki OF też nic w niej nie ma

Spokojnie, to nie ataki. Jakbym chciał zaatakować, to bym wyciągnął odpowiednie działa :P

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sprawa - mam pytanie w sprawie ustawienia skrzynki-maila w "ustawieniach ogólnych: jakąkolwiek nie dam to i tak mam - Error while connecting to mailbox! - dodawałem z różnych źródeł czy ktoś też tak ma i jak sobie poradził - przeniesione dane nawet z OA i przepisane nie działały

2 sprawa - dotyczy modów i powiązań ich w bazy - jaka powinna być konfiguracja bo mam przy teście:

Nazwa Rozmiar Dodań Rejestracji* Błędów Akcje

Easydir 1 035 10 0 5 Edytuj

Freeglobes 1 934 9 0 127 Edytuj

MocneLinki 129 0 0 55 Edytuj

OmniPress 151 0 0 151 Edytuj

OmniPressV2 240 0 0 10 Edytuj

OtwartyMini 752 5 0 5 Edytuj

QlWeb 807 5 0 9 Edytuj

WebMini 3 687 5 0 24 Edytuj

Wordpress 5 087 0 0 2 037

zanim zadałem to pytanie przeczytałem cały topik oraz sprawy w omnipanelu, podobno dla WORDPRESS relacje mają być - wordpress register plus wordpres czy tak no i ja ma być na innych. Dlaczego po wybraniu moda buddypress nie mam bazy buddypress itp.

Może ktoś pomoże bo niestety ale widzę że w panelu omni odpowiedzi na pytania tych co mają OF jest bardzo mało wręcz z 5% - dlaczego tak mało odpowiadacie na pytania użytkowników (na wcześniejsze pytanie odpowiedź dostałem na PIO a nie na ticket z panela do tej pory czyli 4 dni ehh)! ! !

Jakie mody mają być i do których baz.

Pytanie 3 - sprawa płatnych aktualizacji - skoro wszystko działa jak działa czy właściciel może się sprecyzować i zadeklarować czy zaraz każdemu co ma w pakiecie płatne aktualizacje zaraz kiedy minie termin darmowych aktualizacji będzie musiał dopłacić do softu który cały czas od wypuszczenia jest poprawiany aby działały funkcje przynajmniej na tyle poprawnie jak w OA?? Pytam bo każdy kto przeszedł z OA nie wiem czy ma takie efekty jak miał w OA i nie tylko mówię o szybkości dodawania ale o instrukcji jak i szybkości samego dodawania na stosunkowo kilkakrotnie droższym hostingu.

Pytanie 4 - dlaczego skoro nie ma demo a ktokolwiek co miał OA nie może do niego wrócić? Na tą chwilę moim zdaniem jest to lepszy i szybszy soft niż wersja OF dla osób które może przejść z OA. Dodatkowo hosty są zdecydowanie tańsze i jest większy wybór. Pytam ponieważ skoro można przeczytać że OF jest pod bazy prywatne to wolę dalej używać OA na swoich bazach priv a OF łatwo wyliczyć ile będzie kosztował w pakiecie PRO+ bo tylko na takim się opłaca przenieść z OA a w tej cenie (rocznej) można nabyć kilka automatów i mieć spokój, niestety ale jestem zawiedziony tym, że jast tak mało odpowiedzi na problemy użytkowników w panelu omni oraz do tej pory brak instrukcji dla towaru za który pobierane są opłaty a już zegar odlicza każdemu czas do płatnych aktualizacji

Edycja: Jako plus dodam że z 1,5 rkou temu OA był na tyle skuteczny że czasem fraza skakała naprawdę ładnie w górę, potem służył jako dodatek, potem jako podlinkowanie zaplecza - żale wylałem przy okazji bardziej zależy mi na odpowiedzi na pytania ponieważ kilka dni już poświęciłem jako tester zamiast pozycjonować i to z duszą na ramieniu czy coś bardziej nie sknocę skoto brak instrukcji (ta co jest no to nie oszukujmy się, że jest MEGA podstawowa) - przykro mi. Dodatkowo wpiszcie omniflash w szukajki ile ludzi już chce się go pozbyć a ja chce mieć soft tylko żeby umieć go obsługiwać a do tego potrzebna normalna instrukcja a nie klepsydra co odmierza czas do płatnych aktualizacji, przecież te 44 strony to problemy ludzi co się męczą z OF niestety, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności