Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy powinno być tak, że jak chcę dodawać do WP, to próbuje program mi dodać do wszystkich WP, nawet dla tych nie zarejestrowanych ? Czy to może jest zmyłka i w rzeczywistości program nie próbuje się rejestrować ?

Czyli wygląda to tak:

- rejestracja WP

- postowanie i w harmonogramie mam (5087/ 5087), a powinno być tyle ile zarejestrowanych kont.

Czy coś źle robię ?

Korzystanie z OF staje się proste jak wszystko się przetestuje, ale jest jeszcze parę rzeczy niejasny. Jak np. ta o której tu piszę.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

@Dark - wartości ujemne oznaczają że tyle ma do zrobienia w następnym przebiegu

@breku - zapoznaj się proszę z dokumentacją która jest dostępna zz panelu twojej kopi OF. Ogólnie możesz sobie przypisywać pola do określonych skryptów lub tego możesz nie robić i będzie dla wszystkich

@net-site - pytanie powinieneś zadać w dziale dla OS. Jeśli wymieniłeś licencję na OF PRO+ to jeśli opłacasz licencję OF masz aktywną licencję na OS (OS będzie miał wartość miesięczną 0 USD)

@mweb.com.pl - tak są obsługiwane. Aby korzystać z metody XML-RPC należy wykorzystywać moda o nazwie XML-RPC do postowania

@arve_lek - zależnie jak zaznaczysz podczas dodawania do harmonogramu.

Nowe strony (nie czyści błędów)
- będzie dodawał tylko tam gdzie ma konta
Wszędzie (czyści błędy)
- będzie wszędzie starał się dodać

+ opcja czy ma rejestrować konta czy też nie

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi z panelu, proszę o sprawdzenie.

Moja wersja OmniFLASH v0.9.7.1 PRO+, hosting Hexcom pod narzędzia seo.

Nie mogę zaktualizować programu (pokazuje się OmniFLASH update is available!) i nie działa cron - wywołując z "palca" mam Error 1000 czyli coś jest nie tak z licencją, przy próbie aktualizacji softu Status Product Actions pozostają puste.

Będę wdzięczny za pomoc...

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją. Miałem 2 błedy max_execution_time is only 30 seconds i follow location is not available. Pierwszy został poprawiony i już jest ok, a drugi wg mojego programisty jest tak jak powinno być a panel instalacyjny uparcie wyświetla błąd. Wg niego "wszystkie metody sprawdzenia czy rozszerzenie curla o nazwie follow location dziala (np te z tej strony:

https://www.web-development-blog.com/archives/curl-follow-url-location-while-open_basedir-is-set/) pokazują, ze jest ok" i co w takiej sytuacji można poradzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Buncol - aktualnie nie chcemy zdradzać jakie będą mody od nas a jakie od partnerów

@nafri - nie została wykonana aktualizacja z OS do OF więc takowej licencji nie ma na koncie. Zostały już usunięte z wszystkich kont licencje testowe dla OmniFLASH z której korzystało to konto

@leo2007 - błąd z follow location może wynikać też z parametrów takich jak safe mode i/lub open_basedir

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy będzie jakaś konkretna instrukcja dla OF? Niestety soft nie jest bardzo intuicyjny i tak jak pisano wcześniej w tym temacie domyślanie się wszystkich funkcji i konfiguracji jest strasznie czasochłonne. Mnie to przyprawia o ból głowy :P

Od tygodnia próbuje to wszystko skonfigurować ale skuteczność mam dość niską. Ponadto nie działa mi harvester proxy- skanuje adresy ale wszystkie uznaje za niedziałające (nawet te które w rzeczywistości działają). Podobno to przez hosting, ale mam hexhost który jest dedykowany pod narzędzia omni i to kolejna kwestia która mnie denerwuje.

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek_OX dostałem odpowiedź od mojego programisty "tak problem z follow location prawdopodobnie występuje dlatego, że open_basedir jest włączone. Jednak jeśli pan specjalista nie pochwali

sie unkcja sprawdzająca, to nie da się dostosować tego ustawienia. To co podałeś, to instrukcja jak prawidłowo pisać programy, tak aby ten błąd nie występował. Ja z nią wiele nie zrobię, bo kod jest

zaszyfrowany" Wniosek jest jeden Kojotek jeśli nie pomożesz, to pewnie specjalnie to oprogramowanie jest tak zrobione by nas robić w bambuko i byśmy kupowali super specjalny hosting jaki polecasz, a problem pewnie jest do rozwiązania. A najbardziej rozwala mnie napis w panelu gdzie mamy otrzymać pomoc do oprogramowania "Ważne! Darmowy support dotyczy tylko i wyłącznie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem oprogramowania. Natomiast błędna konfiguracja, błędy po stronie serwera nie są objęte darmowym wsparciem. Pomoc w takich problemach może się wiązać z dodatkową opłatą.". Pewnie dużo osób po otrzymaniu tego błędu co ja kupowało polecany hosting ale ja oczekuje poważnej podpowiedzi co trzeba ustawić i bez pisania lakonicznych podpowiedzi z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ważne! Darmowy support dotyczy tylko i wyłącznie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem oprogramowania. Natomiast błędna konfiguracja, błędy po stronie serwera nie są objęte darmowym wsparciem. Pomoc w takich problemach może się wiązać z dodatkową opłatą.".

Najlepsze jest to, że support darmowy nie obejmuje pomocy w konfiguracji programu, projektów oraz dodatków takich jak np. harvester. Pomoc w programie jest tak lakoniczna i zagmatwana że nie można z niej wyciągnąć wielu informacji, a instrukcji jak nie było tak nie ma.

Wniosek: Brak instrukcji może być spowodowany chęcią naciągnięcia na płatny support który będzie rozwiązywał problemy, których rozwiązanie na 100% byłoby w instrukcji która nie istnieje

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leo2007 może zmień programistę na innego?

@Kojot nie poleca tego:

Zdecydowanie odradzane hostingi:

www.vmline.pl - notoryczne problemy z konfiguracją serwerów oraz poważne problemy w działaniu aplikacji (instalacja na kontach tej firmy tylko na pełną odpowiedzialność użytkownika)

a czytając innych userów admin z vmline sobie poradził z wszystkimi "problemami" i OF działają. Nie sądzę by @Kojotek mu pomagał, no ale mogę się mylić i może to On poustawiał ludziom maszynki u kogos w firmie, kogo nie poleca.

W niedzielę był darmowy support, ale ktoś miał, nazwijmy to problemy techniczne i kilka godzin informacji poszło sobie w las.

Jak ustawić harvester jest opisane w tym temacie, wystaczyło użyć szukajki i przeleciec listę szukając zdjęcia @Kojota, tak wiem mogło by to być też w OF gdzieś rozpisane

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim formacie trzeba wrzucić listę adresów wiki i ogólnie do innych baz np. smf? W "Databases extra lists" są różne adresy, więc zgaduje, że nie ma żadnej wytycznej ? W przypadku modów sprawa jest łatwa, bo widzę w kodzie moda jaki adres url będzie dodawany, a w przypadku php tego nie widać :)

Ps. Nie pamiętam jak było w OS.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić harvester jest opisane w tym temacie, wystaczyło użyć szukajki i przeleciec listę szukając zdjęcia @Kojota, tak wiem mogło by to być też w OF gdzieś rozpisane

Informacje na temat obsługi programu powinny być kompletne i skondensowane w jednym pdf/filmie/txt/ czym kolwiek

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności