Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@zakręcony nie potrzeba zmieniać programisty wystarczy mu podać odpowiednie parametry jakie wymaga program od serwera, to tak jakbyś chciał trafić pod dany adres a dostaniesz informację o tym miejscu w formie w centrum miasta obok dużego budynku... Kojotek_OX nie podaje konkretnej odpowiedzi jakie parametry wymaga dany program tylko jakiś trop pewnie dobry ale nie sprecyzowany, a linux ma ogromne możliwości konfiguracyjne i czasami potrzeba dokładniejszych informacji i tego wymagam od supportu. Wiem że każdy programista jest mądry na swój sposób ale chodzi o rzetelną pomoc supportu i bez straszenia kosztami za ich pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy może ktoś polecić jakiś sprawdzony tester online do wyrażeń regularnych, tak, aby można było przetestować przed zapisaniem zadania w CCL ? Bo co z tego, że dodam zadanie jak nie będę wiedział czy działa wszystko poprawnie. Chodzi mi głownie o "Process urls". Reszta wyjdzie w praniu.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podobno na odpowiedź w bugtrackerze trzeba czekać 72 godziny a dziś jest 4 dzień i zero odzewu.

Jestem stałym klientem i płacę co miesiąc abonament i nie żale się za często z powodu błędów i oczekuję szybkiej pomocy.

KOJOT dzięki za zrozumienie, chodzi o problem https://omnipanel.pl/bugtracker/view/531 oraz https://omnipanel.pl/bugtracker/view/551

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podobno na odpowiedź w bugtrackerze trzeba czekać 72 godziny a dziś jest 4 dzień i zero odzewu.

Jestem stałym klientem i płacę co miesiąc abonament i nie żale się za często z powodu błędów i oczekuję szybkiej pomocy.

KOJOT dzięki za zrozumienie, chodzi o problem https://omnipanel.pl/...racker/view/531 oraz https://omnipanel.pl/...racker/view/551

Nie przesadzaj... 4 dni? ja czekam od 27 lutego i nic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@treecool - Jeśli chodzi o pełną dokumentację jest ona coraz bliżej jednak dokładnej daty nie mogę podać

@adrians - Opis można znaleźć pod tym adresem KLIK

@leo2007 - Zmień styl swojej wypowiedzi proszę i napisz posta jeszcze raz w przeciwnym wypadku spodka Cię ta sama "kara" co innych za wypowiedzi tego typu

@treecool - Prosił bym o powstrzymanie się z twojej strony od wypowiedzi które nic nie wnoszą do tematu

@arve_lek - Praktycznie zawsze wystarczy wrzucać bazy do domeny głównej - odkąd wymagamy follow location znikną problem z przekierowaniami (wyjątkiem aktualnie jest EE / księgi gości)

@rafal01 - Więc co do pierwszego problemu to ten katalog nie jest obsługiwany na ten moment (chyba że napiszesz sobie moda do tego) - co do drugiego problemu to nikt tutaj nic nie pomoże bo jak pomóc w czymś co nie jest opisane - to zgłoszenie nic nam nie mówi

@Piotruś - Domyślam się że twoje zgłoszenie to jest to: https://omnipanel.pl/...racker/view/462 <- tutaj niestety Ci nie pomożemy indywidualnie gdyż wymagało by to nauki wyrażeń regularnych. W pomocy która jest dostępna na podstronie CCL podaliśmy kilka linków do toturiali jak pisać wyrażenia + podaliśmy kilka przykładów

@arve_lek - Dodamy takie narzędzie do testowania swoich wyrażeń regularnych (dobry pomysł) - co do Links popularity aktualnie z Google

Pozdrawiam

Piotr Kiper

PS: Przypomnę tym którzy zapomnieli lub nie wiedzą:

Jesteśmy otwarci na dialog z użytkownikami w formie rozmowy gdzie podawana jest konkretna argumentacja (poparta przykładami) w formie dialogu - natomiast każda próba ataku czy też ciągnięcie tematu w kierunku "zadymy" premiujemy ignorowaniem wszystkich wypowiedzi danego użytkownika na forum od 7 dni w górę (taka osoba nie otrzyma od nas żadnej odpowiedzi gdyż jej posty są dla nas nie widoczne). Nie będziemy tutaj bawić się w pyskówki i zaczepki. Szanujmy siebie na wzajem i swój czas a będzie nam się o wiele lepiej współpracowało.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek_OX ponosi mnie bo żaden z programów nie przysparza mi problemów podczas instalacji, a chciałbym móc zainstalować sobie na dedykowanym serwerze i nie mogę. Więc sorki za mój ton i proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu tego problemu: co musi być zmienione w safe mode i open_basedir by działało poprawnie i nie wyskakiwało "follow location is not available".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

...

@rafal01 - Więc co do pierwszego problemu to ten katalog nie jest obsługiwany na ten moment (chyba że napiszesz sobie moda do tego) - co do drugiego problemu to nikt tutaj nic nie pomoże bo jak pomóc w czymś co nie jest opisane - to zgłoszenie nic nam nie mówi

...

PS: Przypomnę tym którzy zapomnieli lub nie wiedzą:

Jesteśmy otwarci na dialog z użytkownikami w formie rozmowy gdzie podawana jest konkretna argumentacja (poparta przykładami) w formie dialogu - natomiast każda próba ataku czy też ciągnięcie tematu w kierunku "zadymy" premiujemy ignorowaniem wszystkich wypowiedzi danego użytkownika na forum od 7 dni w górę (taka osoba nie otrzyma od nas żadnej odpowiedzi gdyż jej posty są dla nas nie widoczne). Nie będziemy tutaj bawić się w pyskówki i zaczepki. Szanujmy siebie na wzajem i swój czas a będzie nam się o wiele lepiej współpracowało.

Dziękuję za pomoc na pierwszy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@arve_lek - Aktualnie webmini jest obsługiwany jako artykuł

@leo2007 - OK uznajmy to za małe nieporozumienie. Safe mode musi być na OFF oraz Open BaseDir może być na ON ale w zakresie konta użytkownika a nie domeny. Jeśli potrzebna podpowiedź dla programisty twojego (szkoda że nie masz admina do tych tematów) to wyrażenie

(! ini_get('open_basedir') AND ! ini_get('safe_mode'))

musi zwrócić wartość true

@rafal01 - drugi problem który masz opisz jak należy poprawnie z informacją co i jak i gdzie robisz najlepiej w nowym zgłoszeniu a stare zamknij bo jest nic nie warte i tam się nie da Ci pomóc

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek dzięki za podpowiedź ale pomógł mi już VMline za co bardzo mu dziękuje okazało się że trzeba było wyłączyć open_basedir i zadziałało także ten problem rozwiązany, a w razie następnych problemów będę spokojniej wyrażał swoje niezadowolenie ;) tak by nie zaogniać sytuacji i nikogo nie obrażać. Jeszcze raz sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojetek a może by wprowadzić przy obsłudze zgłoszeń aby serwisanci pisali chociaż, że przeczytali i zajmują się zgłoszeniem albo "radź sobie sam". Mam takie jedno upierdliwe dla mnie i wisi od 12 dni. Inne z 19.02 - nie jest aż takie ważne dla mnie i mogę jeszcze poczekać. Nie traktuj tego jako ataku na Twoją osobę ale czasami ludzie chcą wiedzieć na czym stoją.

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal czekam na 5 minutowy filmik z obsługi off. Kojot nie opowiadaj, że nie masz 5 minut czasu na skonfigurowanie przykładowego projektu, no może 10 minut. Domyślam się, że pomogło by to 80% osób piszących w tym temacie. Do tej pory zrobiłem 3 testowe projekty, we wszystkich mam jakieś tam dodania na tej zbanowanej bazie, która znajduje się w standardzie, ale... kur.,... nie mogę wyciągnąć po dodaniu żadnych linków dodanych a jak już coś mi się uda to na 2k dodanych mam ich 50....

Z donlinka mam kilkadziesiąt razy więcej.

Kolejna sprawa... prosiaki... jak się tylko pojawiły było wszystko ok... harvestował, sprawdzał i segregował. Z kolejną aktualizacją padło to całkowicie. Podczas którejś z ostatnich wróciło pobieranie ze źródeł, ale sprawdzanie... od razu przenosi wszystkie do nie działających (nic w ustawieniach nie zmieniałem).

Minął już ponad miesiąc od kiedy przeszedłem na OF, próbowałem kilkukrotnie wrzucać testowe projekty i do dzisiaj nie korzystam z czegoś za co niedługo będę musiał płacić miesięczny abonament.

Nie jest to normalne, żeby sprzedawać coś do czego nie ma instrukcji obsługi. Wiem, wiem... jest pdf, który niby pokazuje jak stworzyć pierwszy projekt, ale mi on nie wystarcza, bo ja chce mieć konkretną bazę niezbanowanych miejscówek i chce wiedzieć jak je odsiać, jak wyciągnąć linki na których mam wpisy i chce sprawdzić od razu czy te linki na pewno się tam znajdują. Z tego co czytałem i poświęciłem na to dużo czasu (za dużo) to wszystko niby można zrobić, ale kurde... nagranie paru minut instruktażu, żeby nie tracić godzin testów, chyba nie jest aż tak kosztowne....

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszedł czas na kolejny problem podczas instalacji po wypisaniu dostępu do bazy i po ściągnięciu najnowszej wersji programu mam - Error during opening update file: 1 - czy to ma związek z prawami dostępu ?? próbowałem zmieniać ale nie przechodzi dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszedł czas na kolejny problem podczas instalacji po wypisaniu dostępu do bazy i po ściągnięciu najnowszej wersji programu mam - Error during opening update file: 1 - czy to ma związek z prawami dostępu ?? próbowałem zmieniać ale nie przechodzi dalej

Spróbuj jeszcze raz, czasami źle się pobiera plik instalacyjny i się go nie da rozpakować przez to. Jakby się znowu pojawiło to dodaj zgłoszenie na OmniPanelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności