Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

@zaklopotanyBolek - jeśli to hex to na 10000% źle wpisujesz dane do maila. Przęśli mi na PW adres instalacji + hasło (nie mogę Cię rozpoznać na panelu) oraz dane dostępowe do maila (tylko inny niż gmail !) to luknę na to co tam ustawiasz

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pyt 1 - Napisałem 2x = brak odpowiedzi z twojej strony, próbowałem sam sobie poradzić, zrobiłem tą skrzynkę email, wystawiłem kilka projektów i NIBY dodaje nawet z jako taką skutecznością, niestety sprawdzając w add-ons - checker - mam tylko jeden znaleziony link na wszystkie dodawane - co jest nie tak? Przesłałem dane do OF - czy może ktoś tylko zerknąć co jest nie tak, podejrzewam, że komuś kumatemu zajmie to 3-5 min?

Pyt 2 - Zróbcie w omnipanel dodatkową zakładkę przy naszych pytaniach na ilość komentarzy udzielonych do pytania, wchodzę na wszystkie aby się może czegoś samemu nauczyć ale widzę że na 85-90% pytań nie ma żadnych odpowiedzi, zresztą widzę że inni już też o tym piszą więc nie trzeba by było wchodzić na te bez odpowiedzi i tracić czas

Pyt 3 - Tylko w przypadku negatywnej odpowiedzi na pyt1 - skoro OA upada już i nie ma już aktualizacji do niego a osoby co mają OF z przejścia z OA i zgłaszają błędy a dodatkowo nie ma instrukcji jak dobrze wszystko wykonać ( nie wspomne o instrukcji do innych zakładek w OF czy poprawnym zintegrowaniu modów do projektów czy relacji w bazach), na pytania czeka się bez odpowiedzi i używa for internetowych bo w panelu jest ich brak = składając reklamację i oddając Tobie licencję można odzyskać pieniądze za produkt? Oczywiście wolałbym mieć go działającego, w końcu nie po to poświęciłem swój czas, kasę i nawet czas na pisanie tych postów ale skoro jest jak jest... Pytam tylko jeśli problem jest z Pyt 1 i nikt z Was nie ma czasu aby się tym zająć - ja już nie mam nerwów ani czasu aby samemu próbować różnych opcji bez normalnej instrukcji a zainstalowany OF jest na polecanym hexhost.pl zainstalowany poprawnie.

P.S. i tak jak napisałem na PW z chęcią bym wziął pakiet pro + tylko niech to działa bo zależy mi na dodawaniu stron klientów a nie traceniu czasu, poza tym nigdy nawet się wcześniej nie odzywałem bo nie było po co. I jeszcze jedno jak wysyłać raporty do klientów? (oczywiście jak będzie co pokazać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

projekty > klikasz w nazwe projektu > zielony przycisk nad historią projektu Eksport urli

to co otrzymasz trzeba przepuścic np przez LinkChecker'a i wiesz gdzie napewno* dodało

* jest róznica pomiędzy tym co daje OF a stanem faktycznym, wynika ona z tego, że program jako dobre dodanie zalicza czasem nawet te, których nie ma (moderowane, nie podają linki z wpisem i takie tam duperele)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź, dodatkowo czytając cały topik robiłem tak jak dokładnie Ty napisałeś w sprawie dodawania do WP niestety dodało mi 7 a potem leciało z błedami tylko - teraz mam 7 dodań i 190 błędów.

Zrobiłem jeden projekt który nazwałem rejestracja i puściłem żeby przeszedł cały (sama rejestracja bez dodawania bez tekstów, bez linków itp) poetm nowy projekt na same wp - mod wordpress post (ale w relacjach ma wszystkie trzy dotyczące wp) i poszedł na:

Text pack Used for: Wordpress - Post, Wordpress

7 dodań na wp post i reszta błędy, na wordpress 0 dodań i same = spauzowałem

Skrzynkę zmieniłem na o2 tak jak sugerowałeś :)

Pyt 2 - jak masz poustawiane relacje pod podstawową dziewiątkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - Aktualnie webmini jest obsługiwany jako artykuł

Kiedy można liczyć na wdrożenie tego ?

Wiem, że napisanie moda, to kwestia 15 minut, ale jeszcze się nie zagłębiałem w pisanie modów :)

Co z dodawaniem rss ? Nie widzę takiej możliwości jak była w OS.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zaklopotanyBolek uzywam tylko prywatnych baz, co do skutecznosci, to jezeli to baza publiczna, jestes na hexcom (sa jakies małe problemy, które maja byc rozwiązane), to tak może być

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z dodawaniem rss ? Nie widzę takiej możliwości jak była w OS.

RSS by się przydało - może opcja generowania RSS również z zewnętrznych linków (txt?), bo w OA/OS była tylko możliwość wygenerowanie linków z projektów dodanych w sofcie.

A co myślicie nad opcją KOMENTATOR - była w OA.....może warto też ją dodać w przyszłości? :peace:

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakłopotanybolek - mimo wszystko lepiej nie używaj skrzynek typu o2 itp. ;)

@syrob - nie wiem jak u innych, u mnie skuteczność easydir to jakaś 1/3 dodań i z "publicznej" i podobna z prywatnych adresów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ukazała się nowa wersja OmniFLASH v0.9.9.6 (14.03.2013)

Poprawiony błąd podczas logowania występujący przy niektórych konfiguracjach serwerów

Poprawiony błąd dot. paczki instalacyjnej w pewnych przypadkach po podaniu złych danych do bazy

Błędy 1000 i 5000 wyświetlają się teraz w zrozumiałem dla człowieka formie

Poprawiony błąd w sprawdzaniu przekierowania 301 w tools redirect

Poprawiony błąd przy filtrowaniu baz i usuwaniu więcej niż 1000 rekordów na raz

Proxy harvester sprawdza już poprawnie wszystkie adresy

Poprawione działanie mods overclocking przy wysokich ustawieniach (dotyczy tylko mods overclocking)

Dodany schema generator w toolsach

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o CCL.

Niestety chyba nie można ustawić tak CCL:

1. Przycinam adresy do domeny głównej i dodaje jakiś ciąg. - można

2. Sprawdzam występowanie ciągu w przerobionych adresach z punktu 1. - można

3. Znowu ucinam do domeny głównej i dopiero wtedy dodaję do bazy. - Nie można ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za aktualizacje jednak wydaje mi się że nie rozwiązała ona problemu z proxy harvester (przynajmniej u mnie). Czy można jakoś wyzerować statystyki, aby ponownie sprawdziło wszystkie wyciągnięte proxy? prawie 2h po aktualizacji i niestety nadal brak sprawdzonych jako działających...

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności