Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ta opcja ma kiedyś dojść dla posiadaczy pro+ i chyba home+

Czy ktoś pamięta jak do pola opis dług/krótki wrzucić linki z pola linki?

Kombinuje z [LINK1] [LINK] #LINK# #LINKI# itd i nic nie wchodzi. Na 1 spotkaniu Kojotek pokazywał, ale nie korzystalem i wyleciało gdzieś sobie :)

@Onekick na panelu Ci napisał Paweł, że - nie.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zostanie wprowadzona w zasadzie podstawowa funkcjonalność w OF - czyli pokazywanie ilości zarejestrowanych WP faktycznie? - nie chodzi tutaj o udane rejestracje w sumie w przeciągu X czasu. Tylko o to ile na dany moment jest zarejestrowanych nie zdublowanych adresów ? : >

Aktualnie w prywatnej bazie mam 10k WP, z czego jest napisane, że zarejestrowało 4 tysiące... a błędów jest 105 tysięcy...

ps.

Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie errorów ? ponieważ skuteczność jest niska

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, ponieważ on zlicza wszystkie succesy i wszystkie errory.... - nie da się zobaczyć success dla konkretnego projektu w ramach konkretnej bazy, co jest ogólnie BARDZO potrzebne ; / (albo ja nie wiem jak).

Na bazie WP publicznej która wdg OF ma 7k adresów, ale w rzeczywistości ma 5k udało się dodać do... no właśnie, ciężko powiedzieć, musiałbym wyciągnąć i przelecieć scrapeboxem.

Co do ilości zarejestrowanych to też nie wiem. Addded jest 7k, registered jest 18k a ERROR uwaga... 458k, z tym że on zarówno errory z rejestracji i dodawania wrzuca do jednego worka, co jest totalnym utrudnieniem.

Tak to u mnie wygląda dla bazy publicznej, jakieś dziwne wartości... 307 dodań, a leciałem może z 10 razy... więc nie wiem skąd ta reszta :(

https://zapodaj.net/c...db8d26.jpg.html

Nie wiem, jakoś wgl mam mieszane uczucia co do samej prezentacji i możliwości prezentacji informacji tego co dodało, to co jest, errorów... :(

Szkoda, bo zawsze byłem zadowolony z działania różnych softów Omni i myślałem, że OF też będzie ekstra super wypas. :P

Myślę, że ekstra posunięciem programistów Omni byłoby zajęcie się tymi najprostszymi kluczowymi rzeczami - jak np. właśnie prezentacja inforamcji o tym co zostało doddane / nie dodane w ramach jednego projektu + ilość faktycznie zarejestrowanych określonych skryptów. Aktualnie z poziomu OF jest po prostu niemożliwe sprawdzenie tego, chyba, że ktoś wpadnie w jakiś dziwny stan i będzie liczył adresy i przeskakiwał strony w bazie... : P

Sorry za chaotyczny wpis :P

ps. otworzylem zgloszenie tez w panelu omni

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@arve_lek - Na ten moment nie ma takiej możliwości o którą pytasz. Natomiast zapewne z dzisiejszą aktualizacją będzie to do wykonania ale troszkę inaczej (prościej)

@treecool - Zerowanie wszystkiego dobry pomysł - zapisałem do zrobienia na dziś

@Onekick - Jeśli posiadasz swój serwer/VPS wystarczy skorzystać z podpowiedzi w tym poście KLIK

@arve_lek - Automatyczny system tłumaczący będzie dostępny przed/do wydania v1.0

@WyczesanySEOWIEC - Też mnie trochę to drażni - cały czas mam to w pamięci że musimy to jakoś inaczej zrobić (na pewno coś tu się zmieni tylko jeszcze nie wiem na jak). Prześlij mi proszę na PW linka do zgłoszenia luknę na to

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania

1.

Przeczytałem 46 stron tego posta w ciągu kilku dni kilka razy i nie działa mi rejestrowanie do wordpressow.

Było oczywiście kilka tropów co i jak można zrobić, ale bez efektu w moim przypadku.

MODY jakie mam zainstalowane to:

BuddyPress - Register

ArticleFriendly

ArticleScript

Wordpress - Register

ExpressionEngine

USTAWIENIA MAILA

gmail, o2 i innych nawet nie próbowałem czytając co się dzieje, wiec założyłem skrzynkę

na odrębnej domenie .pl, Catch-all zaznaczony - test działania ok

OVERCLOCKING

praktycznie bez zmian, ostawiłem tylko 6tki (tyle mogę dać maksymalnie bo na razie mam wersje OF PRO-OA) w skryptach do których dodawanie testuje, reszta wszędzie 1ki,

PROJEKTY -> dodaj -> limit ustawiony na "0", DODAJ DO - zaznaczone Wszędzie (czyści błędy), zaznaczona na końcu opcja Wordpress - Register -> DODAJ DO HARMONOGRAMU

Kilka razy harmonogram już rejestrował i wszystkie próby są 100% błędne.

przeglądałem Logi błędów Apache'a - i tutaj nie wywala jakichś błędów związanych z WP.

Czy jest coś jeszcze do ustawienia, żeby moc zacząć dodawać do WordPressow?

2.

Sprawa dotycząca edytowania bazy.

Żeby można było zapuscic dodawanie do harmonogramu bazy muszą mieć relacje i teraz takie pytanie:

Jest dla przykładu baza WebMini - zaznaczam z listy relacje do webmini, jaki sens ma dodawanie innej relacji

do bazy WebMini? - jak dodam relacje z WordPress to co się stanie? Jaki efekt będzie miała taka relacja

w bazie WebMini? co taka relacja może mieć wspólnego z WorPressem czy każdym innym powiązaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@lalasseo - proszę zrób zgłoszenie na panelu klienta gdyż to jest jedyna droga którą możemy wykonać diagnostykę i udzielić Ci odpowiedzi na twoje pytania / wątpliwości

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ WyczesanySEOWIEC, Kojotek_OX

Dzięki.

Kolejna rzecz.

Nie mam ani jednego poprawnego dodania dla pksi i teraz pytania:

1. Czy w bazie adres musi kończyć się "/" czy musi być bez, czy może jest to obojętne ?

2. Mam wrażenie, ze nie są harvestowane pytania dla pksi. Zgadza się ?

Muszę przerzucić się na mody, bo wtedy nie będę zadawał pytań. Poproszę ostatni raz link do dokumentacji :)

I przy okazji zapytam:

Jak sprawa ma się z pisaniem modów dla skryptów, w których jest captcha text ? Rozumiem, że dla każdego moda można stworzyć osoby plik z pytaniami i odpowiedziami ? Nie widzę importu pytań, ani podziału na skrypty, więc jak ktoś kupi moda, to jak sobie będzie wgrywał pytania i odpowiedzi ? Choć tutaj raczej takie coś musi być i może jest, że pytania i odpowiedzi są wpisane w modzie i nie ma możliwosci ich podejrzenia i wycieku takich informacji dalej ? Pewnie tak jest, ale chcę się upewnić. A jak nie ma, to nie wiem na co jeszcze ekipa omni czeka :P

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do Xoops'a wchodziło, wywaliłem już projekt, wiec trudno mi powiedzie, cos koło 30-60% o ile pamietam udanych.

Mam sugestie do CCL, co prawda obsługuje to harvester, ale czy nie da sie zapakować do taska swojej listy wyszukanej/zakupionej w inny sposób by CCL sobie ja obrobił i wrzucił tam gdzie trzeba?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro żale się skończyły, a zaczynają pytania o skrypty, pozwolę sobie i ja zapytać się światlejszych ode mnie, jak ustawić pola tekstowe do dodawania do BuddyPress i ExpressionEngine? Próbuję link w "Links", Autor w "About" i treść bez linka w "Description" ale coś słaba skuteczność w stosunku do zarejestrowanych... Mogę się zrewanżować analizą długości i postaci opisów do skryptów katalogów... Jeśli ktoś woli nie na ogóle - proszę o info na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności