Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

@zakręcony - otworzymy CCL na dostęp do wszystkich baz i wtedy będziesz mógł zrealizować swój pomysł oraz też spełni to oczekiwania jakie stawia arve_lek

@seogreen - spojrzyj do pdf-a który jest dostępny w OF i wszystko się wyjaśni

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Ukazała się nowa wersja oprogramowania OmniFLASH v0.9.9.7 (14.03.2013)

Zmieniony sposób testowania proxy, przerabia więcej jednocześnie

Możliwość używania jako źródła CCL bazy urli

Dodana opcja testowania ustawień CCL

Dodana możliwość przetwarzania adresów przy dodawaniu ich do bazy (skracanie do domeny itp)

Możliwość czyszczenia zharvestowanych proxy

Poprawione wyświetlanie statystyk błedów w historii projektu

Wyświetlanie ilości dodań i błędów w historii projektu

Wyświetlanie ilości urli z dostępami (login i hasło) w widoku bazy urli

Dodana obsługa pytań "przepisz wyraz" w PKSI

Dodane dopisywanie pytań bez odpowiedzi w PKSI

@arve_lek - testowałem wersję OF przed dzisiejszą aktualizacją i dodaje bez problemu do PKSI z / i bez / na końcu adresu. Ogólnie OF dla PKSI obsługuje: Pytania matematyczne / Przepisywanie tekstu / Odpowiedzi na pytania logiczne (obsługa z listy tej samej co webmini)

Z tą aktualizacją staje się już możliwe to co chciałeś osiągnąć w tym poście : KLIK

Dla potomnych dokumentacja do pisania modów dla osób chętnych jest pod adresem: https://omnipanel.pl/mods-doc.php

Bardzo "powoli" ale systematycznie zbliżamy się do końca prac planowych przy OmniFLASH i tym samym powstania dokumentacji opisującej co i jak ustawić w OF.

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach w polu Clean database after errors (since last success). 0 for no cleaning jaką najrozsądniej wpisać liczbę?

Rozumiem że np. dam 14 errors, i jeśli taki adres będzie miał 14 błędów od ostaniego poprawnego dodania to jest automatycznie usuwany z bazy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po aktualizacji mam

Unhandled Exception

Message:

Use of undefined constant w6432t - assumed 'w6432t'

Location:

/home/xxxxxxx/domains/flash.xxxxxxxxxxxxxx.pl/public_html/index.php on line 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Davred - Przeinstalowałem aplikację i nie ma już problemu. Jeśli coś się skopie podczas aktualizacji proszę wykonać ponownie instalację powinno tak jak w tym przypadku wyeliminować problem

@arve_lek , @zuru82 - Aktualnie sesja jest ustalona na 15 min - postaram się nie zapomnieć i zwiększyć w najbliższej aktualizacji (dziś) czas do 24h

Ważna informacja dla wszystkich użytkowników OmniFLASH:

Z dniem dzisiejszym 15/03/2013 wszystkie nasze siły zostają skierowane na ukończenie planowanych dodatków/modyfikacji dla OmniFLASH i w tym czasie zawieszamy całkowicie support na panelu klienta (nie dotyczy zgłoszeń expresowych - płatnych) - Planowane zakończenie prac związanych z OmniFLASH 20/03/2013 kiedy to wrócimy do obsługi wszystkich zgłoszeń i tylko tym się zajmiemy.

Dziękuje wszystkim za zrozumienie i przepraszam za ewentualne utrudnienia wynikające z faktu zawieszenia supportu. W tym czasie należy spodziewać się bardzo dużych aktualizacji oraz wdrożenia pełnej funkcjonalności OmniFLASH wraz z pełną dokumentacją dla oprogramowania. Do najbliższego spotkania online z użytkownikami OmniFLASH które ma odbyć się 24/03/2013 aplikacja ma być na tiptop i myślę że zażegnamy problemy związane z błędnymi konfiguracjami.

Dodatkowo chciałem poinformować że w nadchodzącym tyg też szykują się zmiany (zdecydowanie na plus dla klientów) związane z serwerami dla OF oferowanymi przez hexcom(szczegóły będą wysyłane na maila do klientów).

Dodatkowo chciałem też poinformować o zmianach limitów (zwiększenie) dla OmniFLASH wersji bez abonamentu (wliczając w to wersję OA) <- szczegóły podamy 20/03/2013

Pozdrawiam

Piotr Kiper

PS: Aktywność na forum PiO też będzie zmniejszona - 100% wysiłków kierujemy w rozwój aplikacji

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie osiągnięcia przy rejestracji BB za pomocą moda do rejestracji BB?

Masakrycznie dużo mam form-not-found

W źródłach większości oczuwiście znajduję formularz z name="signup_form" po którym wsyszukuje mod możliwośc rejestracji.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ccl, a mianowicie:

wyrażenie regularne wygląda następująco: https://(.*?)\/.* -> https://\1

Puszczam testowanie działania ccl na przykładowym adresie: https://domena.pl/ahgast/slowoklucz/hiuh67576asdgh

Powyższe działa prawidłowo - skraca do domeny głównej

puszczam testowanie dla drugiego przykładowego adresu: https://tenpy.pl/internetikomputery/rowerowysklepinternetowys2178

i tutaj pojawia mi się coś takiego:

Result

Url przeszedł wstępną walidację.

Przetwarzanie adresu url: https://tenpy.pl/internetikomputery/rowerowysklepinternetowys2178

Brak odpowiedzi od serwera

Url nie przeszedł testu!

Oba adresy przechodzą idealnie na tym samym wyrażeniu w Notepad++

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz :) zwracam honor w takim razie... Myślałem że opcja test sprawdza tylko poprawność wyrażenia, a tu się okazuje że sprawdza również połączenie ze stroną :) I git :)

Tylko nie wiem czemu harvestowanie po aktualizacji samo się pauzuje ;/

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Davred - Przeinstalowałem aplikację i nie ma już problemu. Jeśli coś się skopie podczas aktualizacji proszę wykonać ponownie instalację powinno tak jak w tym przypadku wyeliminować problem

moja wina, wlazł mi virus przez dziurawego WP i podopisywał jakiś syf w 1 liniii

nadpisanie plików pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności