Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Upsss małe przeoczenie - już jest informacja o aktualizacji. Jeśli w przyszłości by taka sytuacja wystąpiła jak ta dziś wystarczy odpalić plik install.php i zostanie pobrana najnowsza wersja z naszego serwera

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, wiele razy sie ukazało(czytalem, że chodzi o proxy prywatne, testowałem) ale chcę odpowiedź indywidualną do mnie od użytkowaników :) Jeszcze nie doszło do końca rejestracji:

(A / R /E)

0 / 194 / 4102

Chodzi o rejestrowanie na WP, chciałem zapytać ile trwa taka rejestracja przy zwykłej bazie 5k, oraz czy ten wynik jest dobry, bo wg mnie raczej bardzo słaby ?

edit: Overclocking dla Adder mam 5

serwer: hexhost.pl

w schelude mam mieć zaznaczone "Only successes." czy "All attempts." ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pierwsza rejestracja to obojętnie co zaznaczysz. Czas trwania rejestracji trudno dokładnie obliczyć bo to zależy od tego jak szybko się będzie łączył do adresów i czy będą timeout'y, przekierowania, captche itp. Sugeruje zrobić próbę na czasie np. 5 min, sprawdzić ile jest na liczniku i obliczyć jak długo będzie przerabiało listę.

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pierwsza rejestracja, pierwsze uruchomienie programu OmniFLASH. Tylko jestem zdziwiony, dlaczego tak mało rejestracji wykonało, w pewnym poście pisało :

Na 3400 zarejestrowanych WP baza publiczna

a u mnie prawie finiszuje z wynikiem : 0 / 219 / 4839

mogę robić gdzieś błąd? np w overclockingu ?

EDIT: przewaga błędu to "child_not_responded - 1817"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wybieraniu skryptów dla paczki testów można dodać dwa takie same skrypty :) Powinno być tak, że jak wybieram skrypt to znika on z listy i nie mogę go wybrać drugi raz. Raz, że łatwiej się wybiera inny skrypty, dwa jest to bardziej profesjonalne rozwiązanie :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak wy ale ja bym sugerował się skrzukąć i pogadać npo na skype o działaniu OF. Takie rozmowy podejrzewam roziweją nasze wątpilowści i inne problemy. Jeśli ktoś by był chętny to na piątek lub sobotę bym sugerował pogadanki. Chętni pisać tutaj lub na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pierwsza rejestracja, pierwsze uruchomienie programu OmniFLASH. Tylko jestem zdziwiony, dlaczego tak mało rejestracji wykonało, w pewnym poście pisało :

Na 3400 zarejestrowanych WP baza publiczna

a u mnie prawie finiszuje z wynikiem : 0 / 219 / 4839

mogę robić gdzieś błąd? np w overclockingu ?

EDIT: przewaga błędu to "child_not_responded - 1817"

Ten błąd związany jest z overclockingiem. Druga sprawa to baza publiczna nie jest pierwszej jakości. Uważam też, że proxy mają olbrzymi wpływ na prędkość (co powinno być oczywiste).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overclocking mam ustawione tylko na Adder:5 nic poza tym :/ A jak wytłumaczyć to, że dodając do wordpress pisze Add, a klikając w link mamy taką zaskakującą wiadomość "No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post." ?

edit: okej, już wiem że (adresstronywordpresa.php/?p=355688&preview=true) czeka na moderacje ale.. są też takie linki z zakończeniem "/?p=218806" i oczywiście "No Results Found"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale za każdym razem gdy daje postawanie na wp soft zawsze chce dodawać mi do całej bazy a powinien raczej dodawać tylko do zarejestrowanych. I nie ważne czy zaznacze dodawanie nowe strony(nie czyści błędów) czy z czyszczeniem zawsze całą baze mi leci. Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overclocking mam ustawione tylko na Adder:5 nic poza tym :/ A jak wytłumaczyć to, że dodając do wordpress pisze Add, a klikając w link mamy taką zaskakującą wiadomość "No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post." ?

edit: okej, już wiem że (adresstronywordpresa.php/?p=355688&preview=true) czeka na moderacje ale.. są też takie linki z zakończeniem "/?p=218806" i oczywiście "No Results Found"

Nie wiem czemu ale za każdym razem gdy daje postawanie na wp soft zawsze chce dodawać mi do całej bazy a powinien raczej dodawać tylko do zarejestrowanych. I nie ważne czy zaznacze dodawanie nowe strony(nie czyści błędów) czy z czyszczeniem zawsze całą baze mi leci. Też tak macie?

1. Co do WP to tak czasami jest, najlepiej sprawdzić to logując się na Wordpressa i sprawdzić jaki status ma post. Często nie da się dodać takiego który jest od razu widoczny na stronie. Podobna sytuacja jest w Webmini o czym ktoś wcześniej pisał.

2. Macie na pewno najnowsze wersje modów? Można to sprawdzić wchodząc w Public mods, jeśli nie pojawia się informacja o możliwości aktualizacji tzn ze są aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdecydowaliśmy że dziś też nie wydajemy aktualizacji OmniFLASH natomiast mogę powiedzieć co zostało zrobione dziś:

Nowości:

Możliwość wyświetlania wszystkich proxy na jednej liście

Możliwość ustalenia osobnych proxy tylko dla Google (przydatne jak ktoś ma np płatne proxy z bonanzy)

Możliwość ustalenia jaki interfejs do czego ma być używany

Dodany moduł pingujący (funkcjonalność OmniPING-a)

Dodany monitor indeksacji (funkcjonalność OmniIndex)

Dodanie statystyk działania wszystkich cronów w kokpicie

Poprawki:

Poprawiony autofill input text

Naprawione logowanie decaptchera[LINK] zrównane z [link], wcześniej pierwszy typ nie działał

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności