Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie a zarazem wątpliwości. Planuje zakup OmniFlash tylko teraz nie wiem jaki plan wybrać. PRO czy PRO+

Na pewno będę korzystał z baz premium. Ale teraz mam pytanie czy warto prać PRO+ który ma OmniMOD PREMIUM ? Co ten mod daje i dla czego kosztuje tak dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Można jakoś szybko przenieść z harmonogramu pozycje w środku na pierwsze miejsce ? Obecnie w harmonogramie jest 500 zadań i muszę jedno zadanie przerzucić na początek. A widzę tylko możliwość przerzucenia co jedno oczko do góry. W OmniSpeed było zdecydowanie lepiej :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie

Exp

ressionEngine, najpierw trzeba przeprowadzić rejestrację a następnie postowanie(podobnie jak w WP) ?

Bo do tego jest tylko jeden mod, więc pytam. Pomoże ktoś ?

projekt z mojej strony wygląda następująco i stoi w miejscu, proszę o pomoc:

tmr6codb7e23.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła właśnie mała aktualizacja softu.

v0.9.9.8.1 (21.03.2013)

Poprawiony błąd w obsłudze modów

Poprawione pierwsze sprawdzanie proxy checkera

@Mask: Mod ExpressionEngine ma w sobie zarówno rejestrację, jak i postowanie. Zaktualizuj Flasha do najnowszej wersji i wszystko ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce dodac nowy projekt to mi sie skrypt wysypuje.

Komunikat:

SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'mojanazwa_of.categories' doesn't exist

SQL: SELECT * FROM `categories` ORDER BY `group` ASC

Bindings: array (

)

Czy to jakaś poważna sprawa i trzeba na support pisać?

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś szybko przenieść z harmonogramu pozycje w środku na pierwsze miejsce ? Obecnie w harmonogramie jest 500 zadań i muszę jedno zadanie przerzucić na początek. A widzę tylko możliwość przerzucenia co jedno oczko do góry. W OmniSpeed było zdecydowanie lepiej :)

Najwygodniej przez phpmyadmina:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie a zarazem wątpliwości. Planuje zakup OmniFlash tylko teraz nie wiem jaki plan wybrać. PRO czy PRO+

Na pewno będę korzystał z baz premium. Ale teraz mam pytanie czy warto prać PRO+ ktĂłry ma OmniMOD PREMIUM ? Co ten mod daje i dla czego kosztuje tak dużo?

bazy premium tylko fajnie brzmią ale o OF szalu niebylo w ciągu roku 1 może 2 aktualizacje. a to co było w listach to szkoda słów. wątpię aby było inaczej w przypadku OF ale zaryzykować możesz :) ja bym tego błędu 2 raz nie zrobił chyba ze będzie kilka osób które napiszą dobre opinię (nie mowie o osobach które są blisko z autorem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o bazy, a o mody.

@numen1 co płatny mod daje? Jeżeli będziesz sam mody pisał to nic. Jezeli nie, to wersje + są rozsądniejszym wyjściem, ponieważ aktualizacje modów w pozostałych wersjach są płatne albo ich nie będzie, dostęp do płatnych jest płatny albo bo nie będzie - zależnie od wersji - musisz doczytać, dawno nie patrzyłem na 1 stronę tematu

w OF płatne bazy też są, ale tu sprzedają je partnerzy, więc czy kupisz bazę, czy nie, to Twoja decyzja. Nie pamiętam tylko czy każda wersja ma możliwość kupna bazy za pośrednictwem OF, to już muisz doczytać.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mała aktualizacja statusu prac przy OmniFLASH:

Zmiany których nie zobaczymy gołym okiem:

- wdrożenie dodatkowych funkcji do silnika OmniFLASH (więcej opcji przy pisaniu modów)

- poprawienie skuteczności działania silnika OmniFLASH

- edytor modów

- dodanie obsługi dwóch nowych obrazków (OCR) <- mod do tych skryptów wkrótce

Zmiany widoczne:

Ustawienia ogólne przemianowane na Konfiguracja

Dodana opcja przesuwania zadań na początek harmonogramu

Wyświetlanie informacji o zadaniach w harmonogramie podczas dodawania nowych

Dodana opcja reinstalacji modów (mody publiczne)

Dodane wyświetlanie opisów modów na ich liście

Raporty z dodań są teraz dostępne bez logowania (klucz api)

Z najbliższą aktualizacją (głównie chodzi o silnik) będzie możliwe np: włączanie proxy tylko w przypadku kiedy po wejściu na stronę otrzymamy komunikat o zbanowanym IP (znacznie powinna podnieść się zarówno skuteczność jak i szybkość) czy też kilku krotna próba rozwiązania pytania / odczytanie obrazka (ta opcja zwiększy skuteczność ale za to może zwolnić oprogramowanie). Istotą zmianą będzie jeszcze lepsze wykorzystanie XAS w OmniFLASH z aspiracją z naszej strony do wykorzystania pliku XAS z programu xRumer

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wdrożenie dodatkowych funkcji do silnika OmniFLASH (więcej opcji przy pisaniu modów)

Plik z dokumentacją do pisania modów będzie zaktualizowany, bo śmiem twierdzić, że jest inaczej :( ?

Przy aktualizacji wyskakuje komunikat: Wrong licence key! - samo się naprawiło :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności