Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dlaczego nie mogę zmienić "Precision" w help pisało, żeby ustawić na 70% a ja nie mogę zmienić tej wartości, ponieważ mam zablokowaną na 100% ?

@help {OmniFLASH – zalecana wartość to 70%}

@edit: zeby nie pisać kolejengo posta. Po rejestracji w SMF

"4 334 kont", nie dodaje mi w ogole postów pisząc błąd "

That username does not exist", czy trzeba czekać na akceptacje konta od admina ? email mam ustawiony na "catch-all" oraz zdefiniowany w directadminie, proszę o pomoc w tej kwestii

btw, zmieńcie sobie nazwy w zakładkach HELP na "Registering" ponieważ macie "Type Register & post" co może zmylić ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRON HARVESTER proxy is now set.

O co chodzi z tym komunikatem przy harvestowaniu ? Nie harvestuje mi na razie nic i zastanawiam się czy to błąd czy może coś trzeba po aktualizacjach ustawić dodatkowo ? Cron się ładnie wywołuje, proxy nie są zbanowane w Google.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe, że rejestrując się na SMF, mam wysoki sukcess rejestracji mianowicie

2256(R ) / 3339(E)

ponieważ jest to baza przefiltrowana, jest to tylko część z rejestracji. Nie dostaje maili do aktywacji tych kont!? a gdy wejdę na bazę to jest podany login i hasło, wchodząc ręcznie na dane forum, wpisując login i hasło podane w bazie wyskakuje komunikat, że nie ma takiego konta.. Gdzie robie błąd? Czy takie zgłoszenie mam dać w panelu omni ? Proszę o odpowiedź kogoś doświadczonego, ponieważ pomimo moich prób nadal nie mam maili aktywacyjnych. Również pomimo tylu istniejących kont nadal nie postuje

Mailer 2013-03-22 13:10:06 0 mails, 0 clicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten OF jest taki niejasny? Wytłumaczy mi ktoś co to wszystko znaczy?

PHP overclocking

Multipliers

Auto cycles

Mods overclocking

W helpie jest za to:

PP (ilość procesów) / OP (Overclocking połączeń) / OC (Overclocking cURL-a)

I weź zgadnij o czym pisze autor ? Język mam polski ustawiony, w helpie jest po polsku a w OF jest hu... wie po jakiemu. Nie da się tego normalnie zrobić żeby było jasne ?

Druga sprawa PRECISION..

W OF mam 100% i nie można tego zmienić a w helpie jest;

Im wartość jest bliższa 100% tym wolniej działa proces pozyskiwania linków przez OmniFLASH – zalecana wartość to 70%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności