Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie przychodzą mi na poczte linki do aktywacji kont.. ? "ERROR: Your account has not been activated. Check your email for the activation link." po wklepaniu ręcznie loginu i hasła(które mi wygenerowało w programie). Mam poprawnie ustawione catch-all, sprawdzałem(checker we FLASHU "Successfully connected to mailbox. Number of messages: 0."). Więc o co chodzi, potrafi mi to ktos wytłumaczyć?

@edit: po wykonaniu ręcznej rejestracji na tym samym forum(użyłem tego samego hasła i loginu) przyszedł mail "The username you registered with was k62m04k4 and the password was Nljmxis5l."

Czyli OF pokazuje, że rejestruje a w rzeczywistości tego tak jakby nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem do deski do deski, kupa śmiechu z Wami, dzięki za poprawę nastroju :)

Dziś garść ważnych informacji!!! Proszę czytać, osoby które nie przeczytają tego informatora zostaną dożywotnio zbanowane w programie i nie podam im ręki:

1. Prawo do korzystania z programu OmniFlash będą miały wyłącznie osoby, które wypełnią ankietę i zdadzą egzamin, zwany od teraz "małą maturą". Klient, który zakupił produkt, ale oblał egzamin, zostanie zbanowany a jego panel wyczyszczony.

2. Każdy post nie rozpoczynający się od zwrotu: Szanowny Panie Koyocie, Piotrusiu lub Mistrzu/Lordzie/Władco, etc. będzie ignorowany na tym forum i poza nim - dbamy o jakość komunikacji z klientem i vice versa.

3. Na pytania o filmik instruktażowy odpowiadam: nie mamy w planach nakręcić takiego filmu i zamieścić go na Youtubie, obraziliśmy się na Youtuba, nie zalecamy oglądać żadnych filmów, w każdym miejscu panelu będzie taka informacja.

4. Przypominam: każda osoba, która krytykuje tutaj nasz program, nie zdała "małej matury", próbuje nas naciągnąć na paragon, zadaje głupie pytania: Dlaczego nie działa?, itp. dostaje ignora do 2026 roku, kiedy to zamierzamy wypuścić Omni3000.

5. Osobom, którym projekt nie dodaje wpisów nie jesteśmy w stanie pomóc, no chyba że odpłatnie. Klienci tacy mogą się cieszyć nowym narzędziem, powiesić go na ścianie i szpanować przed dziewczyną/chłopcem.

6. Pieniaczom i trolom, którzy zadają debilne pytania typu: Jak uruchomić?, Gdzie jest funkcja?, Do czego to jest? itp. mówimy stanowcze NIE. Odpowiadamy wyłącznie na pytania typu: Gdzie mogę zrobić przelew? i Jak przesłać gratulacje?

7. Plotki, jakoby OF dodawał wpisy do ok. 9% Qlwebów są nieprawdziwe. Rejestruje również w 7% WP i ma ładną grafikę. Co więcej, zamierzamy wprowadzić nowe funkcje, m.in. takie fruwające jajeczka na stronie (specjalnie na Święta) i zegarek.

8. Jednocześnie chcemy stanowczo zaprzeczyć pogłosokom, jakoby szykujemy nowy produkt o nazwie roboczej OmniDupa i będzie on uruchomiony w 2 miesiące. Przejście z OF na OD kosztuje 150$, zgłoszenia do dziś wieczór, jutro rano OF zostanie wyłączony.

9. OF po tym terminie nie będzie już rozwijany. Osoby, które używają OF dostaną kolorowy certyfikat, przesłany Pocztą, koszt przesyłki: 25$. Koszt abonamentu OD wynosi 45$ miesięcznie a warunkiem otrzymania licencji jest posiadanie doktoratu.

10. Chciałem również poinformować, że uruchomiliśmy już SI dla OF, na razie po hebrajsku, póki co potrafi odpowiadać na pytania o imię i nazwisko oraz podawać prognozę pogody, w przyszłości nie wykluczamy odpowiedzi dot. supportu.

- wykaz hostingów, na które Omni się jeszcze nie obraziło: Boo.pl

Planujemy wprowadzić cykliczne spotkania w niedzielę o 18.00, które potrwają do 2 w nocy i zajmą się szczegółowym opisem 326 łatek z poprzedniego tygodnia. To nowa jakość w relacjach Autor-Klient. Jednocześnie przypominam, że każdy użytkownik laptopa z kamerką i kartą muzyczną musi ją wymontować/wydłubać śrubokrętem przed spotkaniem, w innym przypadku zostanie wyrzucony z warsztatów.

- Na warsztatach udowodnimy, że OF nie jest fazą beta czy alfa, jest już skończonym programem, choć troszkę niedziałającym. Program dla ZUSu też nie działa a ludzie płacą cały czas.

- Na warsztatach udowodnimy, że OF działa szybciej niż poprzednik. W każdym razie szybciej się zawiesza.

- Udowodnimy na warsztatach, że OmniF nie jest zwykłą dodawarką, ale PRZEdodawarką! Nasi językoznawcy siedzieli nad adekwatną nazwą do 1 w nocy, a przecież mogli poświęcić czas na ważne rzeczy.

- Udowodnimy na warsztatach, że OmniF jest rozwijany przez użytkowników, inaczej by się rozleciał. Ciągłe łatanie jest dobrą strategią rozwojową.

Dziękuję za spotkanie a wszystkim tym, których po 15 minutach wyrzucono z serwera, mówimy: No i co? Trzeba było czekać i wpatrywać się w ekran, to wasza wina. Miną miesiące nim nasz zespół zrozumie pokrętny sposób rozumowania naszych klientów.

Nowe spotkanie na temat: Jak uruchomić OF by działało? - już dzisiaj. Oj, będzie się działo, będzie się działo!!!

Informacja!!! Z dniem dzisiejszym zawieszamy całkowicie support dla produktów Omni, ponieważ:

a) idę do solarium

B) idę spać

c) przyjechała babcia na święta

d) strzeliłem focha

e) naprawiam produkt, który wypuściłem i za który biorę kasę

f) dałem wszystkim ignora z rozpędu

g) cokolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz włączone to zdaje się iż OF olewa ustawione przez Ciebie wartości w OCC i próbuje jakieś własne "optymalne" dać.

No to idzie mu to całkiem nieźle, bo jest spory success i projekty idą sprawnie ;) Pomijając oznaczanie jakichś dziwnych adresów jako poprawnie dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła aktualizacja OmniFlash.

v1.0 (25.03.2013)

Ustawienia ogólne przemianowane na Konfiguracja

Dodana opcja przesuwania zadań na początek harmonogramu

Wyświetlanie informacji o zadaniach w harmonogramie podczas dodawania nowych

Dodana opcja reinstalacji modów (mody publiczne)

Dodane wyświetlanie (i edycja) opisów modów

Raporty z dodań są teraz dostępne bez logowania (klucz api)

Dodany OCR do OtwartyMini v3

Dodana konsola umożliwiająca proste testowanie modów (przycisk w dziale Mods)

Poprawka w obsłudze interfejsów (zapytania do Google)

Poprawki w module Pingera

Zmiany w silniku obsługującym mody:

Dodana opcja wyszukiwania formularza po przycisku

Możliwość opisywania pól w XAS po ich opisie (<label>)

Automatyczne powtarzanie każdego żądania po niepowodzeniu (3 próby)

Dokładniejsze znajdowanie linków, formularzy i innych elementów strony

Szybsze działanie (mniej wysyłanych żądań) + mniejsze obciążenie dla serwera

Poprawiona obsługa urli

Nowe mody:

OtwartyMini v3 (+ wbudowany OCR)

Wordpress (połączone register + post)

Oprócz tego wszystkie mody zostały zaktualizowane, aktualizacji można dokonać w Mods > Public mods.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mamy tak samo działa wolno, np. wchodzę do zakładki konfiguracje to raz wejdzie a raz sypnie błędem:

Unhandled Exception

Message:

Operation timed out after 15000 milliseconds with 0 bytes received

Muli mi strasznie.

Z tego co widzę u mnie ten sam błąd już nie występuje.

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności